Обичате ли да се гримирате- част 6

  • 21 707
  • 568
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 3 782
Исайкова, качи ли снимките? Нещо не мога да ги видя newsm78

Последна редакция: вт, 18 сеп 2007, 13:18 от ani_4ka

# 556
  • София
  • Мнения: 4 966
Не успях д аги кача.
Сега Джесмин пробва.

# 557
  • Мнения: 3 782
Не успях д аги кача.
Сега Джесмин пробва.
Гледам,че са те включили. Браво  Peace

Последна редакция: вт, 18 сеп 2007, 13:37 от ani_4ka

# 558
  • София
  • Мнения: 4 966
Успях да ги кача.
Качеството на снимките не е много добро.
Даже не махнах червените очи,но нямам време.

Грима не стана много опушен-но каквото такова.

# 559
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
При опушен грим не трябва да има рязка граница между сенките, а да се преминава плавно (с размазване) НАЛИ ? Не знам и затова питам, защото си мислех, че е така, но видях, че някои снимките от конкурса не са такива.
newsm12

# 560
  • София
  • Мнения: 4 966
Ето още две снимчици от грима...който не стана това,което исках:



http://www.snimka.bg/album.php?album_id=152937&photo=43

# 561
  • Мнения: 3 782
Много ми харесваш, честно. Особено на последната снимка.
Малко офф, косата боядисвана ли е или естествената ти? Много хубав цвят.

# 562
  • Мнения: 289
При опушен грим не трябва да има рязка граница между сенките, а да се преминава плавно (с размазване) НАЛИ ? Не знам и затова питам, защото си мислех, че е така, но видях, че някои снимките от конкурса не са такива.
newsm12

Toчно така - без рязка граница и без рязко очертаване свивките на клепача. Нещо подобно на мацката на аватара ти Wink

Момичета, имам спомен че тези, които сте от София планирахте гримьорска среща. Какво стана, осъществихте ли я? Не помня да съм виждала снимки.

# 563
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
shushi7777, и аз като теб си представям опушения грим  агресивен точно като на Кармен, Но Исайкова ме опреверга като каза, че имало много видове опушен грим и все пак аз пак си знам мойто пък, а другото което е, че съм забелязала, че опушения грим стои по-добре на светлооки понеже очите им се открояват доста като се опушат. На мен кафяво око рядко ми прави впечатление, както някой преди беше казал в темата, че кафевите очи му се струват еднакви, та и аз така Wink


Аз съм с тъмно кафяви очи  ooooh! Това означава ли че няма да ми отива подобен грим  Rolling Eyes Ако е така - жалко голяма фенка  съм му  ooooh!

# 564
  • София
  • Мнения: 4 966
shushi7777, и аз като теб си представям опушения грим  агресивен точно като на Кармен, Но Исайкова ме опреверга като каза, че имало много видове опушен грим и все пак аз пак си знам мойто пък, а другото което е, че съм забелязала, че опушения грим стои по-добре на светлооки понеже очите им се открояват доста като се опушат. На мен кафяво око рядко ми прави впечатление, както някой преди беше казал в темата, че кафевите очи му се струват еднакви, та и аз така Wink


Аз съм с тъмно кафяви очи  ooooh! Това означава ли че няма да ми отива подобен грим  Rolling Eyes Ако е така - жалко голяма фенка  съм му  ooooh!
Глупости.Напротив задълбочава погледа...


А за срещата-не,не се осъществи.
Нямаше желаещи.САмо две момичета:)))

# 565
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ама аз не съм казала, че не отива на кафяви очи, а мисълта ми беше, че слабост са ми светлите очи, независимо опушени ли не и никой не може да ме вини за това  Rolling Eyes И все пак далеч съм от мисълта, че на всеки ще отива опушен грим, но ти shushi опитай за да разбереш Flutter

# 566
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ама аз не съм казала, че не отива на кафяви очи, а мисълта ми беше, че слабост са ми светлите очи, независимо опушени ли не и никой не може да ме вини за това  Rolling Eyes И все пак далеч съм от мисълта, че на всеки ще отива опушен грим, но ти shushi опитай за да разбереш Flutter


Ша взема да се намацам  Hug

# 567
  • Мнения: 1 668
Ако не ви мърэи пуснете една нова тема бре Simple Smile

# 568

Общи условия

Активация на акаунт