любовницата!

  • 42 254
  • 515
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 849
Този вид връзки ми се разминават с разбирането ми за семейство. В случая на mam4e_mia, мисля, че става дума за мюсюлманин, а тези жени им обясняват колко горди трябва да се чувстват, че са в служба на мъжът и, че трябва да са толерантни към другите "нещастни" жени които нямат мъж до себе си, за това мъжът "поема отговорност" да се грижи и за две...  newsm78

Нямаме право да съдим хората, но можем да осъдим самото действие. Поне за мен е така. Ако човек създава семейство и деца, вече не неговите желания стоят на първо място, но много малко хора осъзнават, че семейството е и отговорност, че освен права имаш и задължения. Но когато нещата стигнат до там, човекът е склонен да мисли повече какви са неговите нужди и колко от тях не са задоволени и си търси оправдание за изневяра, за развод... А в същност просто не му се поема отговорност, да се грижи за взаимоотношенията със съпругат/а си, защото един огън ако не се подклажда изгасва.

# 31
  • Мнения: 9 095
смятам че е много обективно да осъждаме едните, другите и третите, никой освен двамата души изградили семейството неможе да даде реална преценка на нещата и да посочи виновния. Всеки си гледа в собствената купа дето се вика и съм свидетел как пред хората семейството е едно, вкъщи съвсем друго, аз съм щастлива че с мъжа ми нямаме тайни и не си помисляме за такива неща, камо ли да осъществяваме, предполагам и се надявам много от пишещите във форума са същите щастливки Peace

# 32
  • Мнения: 817
Този вид връзки ми се разминават с разбирането ми за семейство. В случая на mam4e_mia, мисля, че става дума за мюсюлманин

Ами въобще не става върос за мюсолманин и жените въобще не са подтиснати ,поне не в този смисъл който ти си вложила.жените си водят светски живот ,ходят по културни мероприятия ,партита,модни ревюта и т.н. .И двете си имат собствен бизнес ,любовницата дори е известна светска личност ,но какво от това.Това си е техния избор.

# 33
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Добре, а защо трябва непременно съпругата да бъде представяна с квалификации като измамена, лъгана, и пр? Тя може много добре да знае за положението и то да я устройва перфектно, и изобщо да не се чувства като онеправдана жертва. Поради съображения като тези:
Някои от съпругите знаят, бих казала повечето, но в името да дългогодишния си брак и високо обществено и финансово положение се правят, че не знаят.


Ами още по-зле! Значи не нея я мамят, а тя сама мами себе си. Достойнство срещу високо обществено и финансово положение! Ха!  Whistling
Приеми просто, че за някои физическата вярност не е от значение.
Както има жени, които не искат да имат деца, така има и такива, които не отдават значение на това, че мъжът им хойка.

# 34
  • Мнения: 25 610
Приеми просто, че за някои физическата вярност не е от значение.
Както има жени, които не искат да имат деца, така има и такива, които не отдават значение на това, че мъжът им хойка.

О, приемам, даже познавам такива.  Laughing
Но от изневяра до изневяра има голяма разлика. Едно е случайно изчукване, възползване от даден момент, друго е постоянна и дълга връзка, каквото представлява наличието на любовница. Във втория случай става въпрос не само за физическа връзка, но и нещо много повече. А това обезсмисля брака, нали? Или поне връзката между съпрузите.  Thinking

# 35
  • Мнения: 485
Бях любовница.....от което се срамувам.За себе си имах оправдание,защото когато започна връзката ни той ме излъга ,че е разделен с жена си.Когато истината лъсна обаче-трябваше да спра...а аз не го направих-тотално влюбена и изглупяла....Е,сега живея с него...след като жена му го остави защото бях поне петата му "тръпка".....на нея просто и беше писнало от изневери..а аз патка неземна си мислех че с нас ще бъде различно!!!Какъв е извода за мен-всеки може да се влюби и да сбърка....но не правете като мен,опитайте се да спрете навреме,защото понякога от дребния флирт се стига до разбито семейство....Това е-сега едно си знам-ако ме ухажва някой и разбера че е женен-бягам като опарена...не искам други да страдат заради наивността ми,не искам никога по-вече да причинявам такава болка на която и да е жена....

# 36
  • Мнения: 2 556
Тези неща винаги ще ги има за съжаление. А край мен колко такива истории се извървяха не е истина просто. Няма спасение и това е. Който го влече да се хваща с ангажирани мъже, изобщо не му пука какво и на кого причинява - това сочат фактите край мене.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 839
Тези неща винаги ще ги има за съжаление. А край мен колко такива истории се извървяха не е истина просто. Няма спасение и това е. Който го влече да се хваща с ангажирани мъже, изобщо не му пука какво и на кого причинява - това сочат фактите край мене.

Който го влече да се хваща с ангажирани мъже - ми не знаете ли, че мъжете са като тоалетните - или са заети, или осрани? Свободни и свестни мъже не се намират под път и над път.

# 38
  • Мнения: 1 425
... Който го влече да се хваща с ангажирани мъже, изобщо не му пука какво и на кого причинява - това сочат фактите край мене.
Който го влече да се хваща с ангажирани мъже - ми не знаете ли, че мъжете са като тоалетните - или са заети, или осрани? Свободни и свестни мъже не се намират под път и над път.
Първата дето не и пука вече се записа в списъка. Ама лошо няма - всичко се връща.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 406
Този вид връзки ми се разминават с разбирането ми за семейство. В случая на mam4e_mia, мисля, че става дума за мюсюлманин

Ами въобще не става върос за мюсолманин и жените въобще не са подтиснати ,поне не в този смисъл който ти си вложила.жените си водят светски живот ,ходят по културни мероприятия ,партита,модни ревюта и т.н. .И двете си имат собствен бизнес ,любовницата дори е известна светска личност ,но какво от това.Това си е техния избор.
Разбира се, че не става дума за мюсюлмани, това ме разсмя.
Става дума за нормални, християнски семейства, само, че заможни, а доста от тях и известни, светски хора.
Защото бедния мъж бяга през обедната почивка или в следработно време за извънбрачен секс по коли, планини, дерета и евтини хотелски стаи, а заможния мъж купува на любовницата си апартамент, кола и бизнес.
Имам доста приятелки, както споменах и съпруги и любовници.
Всички те са много добре осигурени и това е важно за тях, всяка една в определен момент е имала желание да вземе радикални мерки, но гласа на разума и е казвал, че все пак детето и има баща и осигурено бъдеще и в името на това ще направи копромис с "другата" жена.
Това за заможните мъже го разбирам- има мотив, има логика.
Но за бедните и не толкова заможните ми е много трудно да разбера мотивацията, наистина.

# 40
  • Мнения: 4 916
...
Това за заможните мъже го разбирам- има мотив, има логика.
Но за бедните и не толкова заможните ми е много трудно да разбера мотивацията, наистина.

Биологията е същата и при бедните  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 6 155
Тези неща винаги ще ги има за съжаление. А край мен колко такива истории се извървяха не е истина просто. Няма спасение и това е. Който го влече да се хваща с ангажирани мъже, изобщо не му пука какво и на кого причинява - това сочат фактите край мене.

Който го влече да се хваща с ангажирани мъже - ми не знаете ли, че мъжете са като тоалетните - или са заети, или осрани? Свободни и свестни мъже не се намират под път и над път.

Това звучи като "не мога да си намеря читав мъж и затова предпочитам да си открадна".
Но жененият и свестен мъж няма да си хване любовница... т.е.  несвободните и кръшкащи мъже НЕ са свестни!
Търсете си НЕженени и свестни  Mr. Green

Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 15:31 от Biby

# 42
  • Мнения: 2 556
Да, и за мен не може да е свестен мъж, който си хваща гадже зад гърба на жена си.

# 43
  • Мнения: 1 425
Разбира се, че не става дума за мюсюлмани, това ме разсмя.
Някои "запалени" християни наистина са смешни като почнат за всички лоши (според тях) неща да обвиняват друговерците.
За да не си помислите нещо - аз лично не съм особено вярващ, но като цяло спазвам правилата на православното християнство. НЕ съм мюсулманин в никакъв случай.  Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 3 839
... Който го влече да се хваща с ангажирани мъже, изобщо не му пука какво и на кого причинява - това сочат фактите край мене.
Който го влече да се хваща с ангажирани мъже - ми не знаете ли, че мъжете са като тоалетните - или са заети, или осрани? Свободни и свестни мъже не се намират под път и над път.
Първата дето не и пука вече се записа в списъка. Ама лошо няма - всичко се връща.

Айде ако обичате, без подобни коментари. За какво и за кого да ми пука? Животът е борба за надмощие. За какво трябва да ми пука? На някого пука ли му за мен? Пък за това, дето всичко се връщало - грам не ми дреме, дали някой ден евентуалния ми съпруг ще има любовници или не. Има и далеч по-страшни неща от това, мъжът ми да си хване любовница - да не си поглежда детето, примерно. Но моето мнение в подобни теми, където пишат главно съпруги, които винаги са ощетени и наранени жертви с ореол на светици, които очакват на целия свят да му пука за тях и за техните емоции, никога не е било толерирано по обясними причини. Псевдоморалът винаги е бил на почит и това не ме учудва. Познавам и доста съпруги, които си хващат любовници, ама никъде не чувам за "ощетените" им мъже, които страдат и очакват всички останали мъже да се съобразяват с тях и с това, че те първи са си маркирали територията и никой друг няма моралното основание да им препикава дръвчето.

Общи условия

Активация на акаунт