Как да разбера дали ставам за ....шофьор?

  • 10 503
  • 143
  •   1
Отговори
# 135
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Ах Бъбето как хубавко си го написала това за мъжете. Hug
Чудя се дали Жозефна е вземала решение вече? newsm78 newsm78 newsm78
И  за мен шофирането е вече удоволствие......
Вили

# 136
  • Мнения: 7 837
Чудя се дали Жозефна е вземала решение вече?

Аз пък се чудя, какво е решението на мъжО и свеки към този момент...

# 137
  • Мнения: 2 161
Няма как да разбере човек дали става за шофьор или не.На мен шофирането ми помогна от неориантирана да се превърна в ориентирана.И все пак като изкарах курса бях гола вода.Направо се ужасявах да се кача в колата.Ръцете ми се овлажняваха и гърлото ми пресъхваше.Номерът е да шофираш всеки ден с търпелив човек до теб.В началото нищо не усещах,не я чувах колата.Мъжът ми като кажеше:Не чуваш ли колата?Не я ли усещаш?Ами не я усещах-хър-хър като я нахакам в някой пясък,одрах я.Той,горкия,ще откачи.Ама го бях предупредила,че ако ми повиши тон,слизам.И веднъж дори слязох,и той слезе,крясъци,викове...Детето подлудихме.Но всеки божи ден шофиране,шофиране и изведнъж наистина започнах да я усещам тая кола,абе направо все едно сме едно цяло.Може и смешно да прозвучи на някой от вас,но шофирането мен ме разтоварва и някаква свобода ми дава.Жозефина,изкарай курса,после ще видиш дали ставаш или не.Поне ще си направила всичко,което се иска и няма да се чудиш.Аз като карах курса нямаше полигон!Не можех да паркирам и да излизам на задна.Сега променени ли са нещата?

# 138
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Хм, да взема и аз ли да се явя втори път? Thinking

# 139
  • Мнения: 5 370
Ах Бъбето как хубавко си го написала това за мъжете. Hug
Чудя се дали Жозефна е вземала решение вече? newsm78 newsm78 newsm78
И  за мен шофирането е вече удоволствие......
Вили
Ами аз решението го взех....дори съм намерила човек, който след време да ми докара кола на почти половин цена.
Проблемът е, че поради естеството ми на работа ще се въртя на много кофти смени....и че ме няма по 12 часа у дома. Извод-след като се закрепя на работа, ще си взема 2 месеца неплатен и ще изкарам курса. Това е.

# 140
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Няма как да разбере човек дали става за шофьор или не.На мен шофирането ми помогна от неориантирана да се превърна в ориентирана.И все пак като изкарах курса бях гола вода.Направо се ужасявах да се кача в колата.Ръцете ми се овлажняваха и гърлото ми пресъхваше.Номерът е да шофираш всеки ден с търпелив човек до теб.В началото нищо не усещах,не я чувах колата.Мъжът ми като кажеше:Не чуваш ли колата?Не я ли усещаш?Ами не я усещах-хър-хър като я нахакам в някой пясък,одрах я.Той,горкия,ще откачи.Ама го бях предупредила,че ако ми повиши тон,слизам.И веднъж дори слязох,и той слезе,крясъци,викове...Детето подлудихме.Но всеки божи ден шофиране,шофиране и изведнъж наистина започнах да я усещам тая кола,абе направо все едно сме едно цяло.Може и смешно да прозвучи на някой от вас,но шофирането мен ме разтоварва и някаква свобода ми дава.Жозефина,изкарай курса,после ще видиш дали ставаш или не.Поне ще си направила всичко,което се иска и няма да се чудиш.Аз като карах курса нямаше полигон!Не можех да паркирам и да излизам на задна.Сега променени ли са нещата?
Разбирам те  за какво говориш- и аз съм така с моята Фиестичка- вече знам как работи двигателя и усещам всяко едно отклонение от нормалното- усещам даже по звука когато ми е намаляло маслото и сама си доливам,  проверявам си водата в радиатора, чистачките... абе изобщо си я гледкам , защото тя ми носи удоволствие....дала съм и и име даже Чуга- бъг се казва ( от едно  филмче) Mr. Green
Вили

# 141
  • Мнения: 738
Абе квото и да си говорим колата е необходимост Peace На мене ми беше голям мерак и все още ми е, най-голям кеф ми прай да си карам из нощен Бургас! Преди като се возех само по таксита, като сметнах каква сума давам на месец Shocked И тогава цените бяха пъти по-ниски от сега. Първата кола си я купих с голям кеф, след точно една седмица един глупак ме изтряска зверски, не спря на стоп, отне ми предимство, въртях се 2 пъти на таван обаче оживях Praynig След известно време се престраших, купих си друга и сега съм се срастнала с нея Crazy Имам мъжки маниер на каране, абе мега добър шофьор съм Mr. Green  Карам обаче докато спре, хич не обичам да се занимавам със сервизи, като се раздрънка нещо просто увеличавам музиката Mr. Green За да си добър шофьор трябва практика, да развиеш рефлекси, да не се шашкаш...и да не мутрееш по пътя Naughty

# 142
  • Мнения: 4 202
Ами аз решението го взех....дори съм намерила човек, който след време да ми докара кола на почти половин цена.
Проблемът е, че поради естеството ми на работа ще се въртя на много кофти смени....и че ме няма по 12 часа у дома. Извод-след като се закрепя на работа, ще си взема 2 месеца неплатен и ще изкарам курса. Това е.

Е как неплатена за един курс?
Можеш да ходиш, когато ти е удобно, предполагам, че инструктора ще се съобразява със смените ти.
А и 2 месеца за някои хора са твърде недостатъчни, аз например карах курса близо половин година  Embarassed

# 143
  • Мнения: 5 370
Ами аз решението го взех....дори съм намерила човек, който след време да ми докара кола на почти половин цена.
Проблемът е, че поради естеството ми на работа ще се въртя на много кофти смени....и че ме няма по 12 часа у дома. Извод-след като се закрепя на работа, ще си взема 2 месеца неплатен и ще изкарам курса. Това е.

Е как неплатена за един курс?
Можеш да ходиш, когато ти е удобно, предполагам, че инструктора ще се съобразява със смените ти.
А и 2 месеца за някои хора са твърде недостатъчни, аз например карах курса близо половин година  Embarassed

Ред, първо, в момента се преквалифицирам и усилията ми за четене и развитие са в друга посока. За това със смените-не бях подготвена тогава, когато пуснах темата. Confused
Освен това едва ли бих била адекватна след работа. А и смятам да го комбинирам с пускането на дечко на ДГ. Peace

Общи условия

Активация на акаунт