Намаления, намаления - къде?

  • 10 187
  • 96
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 916

Да, какво не ти се понрави?
Симпатични са, българско производство, разпродават ги....
Просто се учудих , защото по принцип за тези пари човек едно обикновено потниче не може да си купи.
Ще намина да погледна какво разпродават там  newsm10


Врътката е, че няма номера, ако носиш нещо над 40-ти размер.

# 31
  • Мнения: 1 299
Една жена пред мен си купи пола 54ти размер....

# 32
  • Мнения: 647


Врътката е, че няма номера, ако носиш нещо над 40-ти размер.
40-ти нося ! Mr. Green

# 33
  • Мнения: 4 916


Врътката е, че няма номера, ако носиш нещо над 40-ти размер.
40-ти нося ! Mr. Green


Значи това е мястото за теб!
Наистина има много интересни неща.  Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 1 487
На мен пък ми трябват чехли. Да знаете някъде да има намаление на качествени такива, да не би да се мина и да си купя скъпи Wink

# 35
  • Мнения: 501
А дали ще има намаление в Etere и кога?

# 36
  • Мнения: 92
В Etere вече има, в Скай сити например...

# 37
  • Мнения: 1 299
Etere каква е по народност?

# 38
  • 1st floor
  • Мнения: 9 105
В Etere вече има, в Скай сити например...
щом има в скай сити, значи има и в останалите магазини / цум и още някъде си/ , те са свързани...

# 39
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Аз пък за сега приключих с покупките. Чак догодина като заслабна Mr. Green.  Наистина на всякъде имаше намаления. В събота бяхме в МОЛа - във Фокса-60%, Теранова и Калиопе -70%, Бенетон-50%, Манго- не съм сигурна, но или 30% или 50%.

# 40
  • Мнения: 1 313
На мен пък ми трябват чехли. Да знаете някъде да има намаление на качествени такива, да не би да се мина и да си купя скъпи Wink

Аз си купих миналата седмица от Ecco в Мола. Пак там, на втория етаж има един магазин с много обувки (не си спомням името Blush), в който също имаше намаление и обувките изглеждат много качествени.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз пък за сега приключих с покупките. Чак догодина като заслабна Mr. Green.  Наистина на всякъде имаше намаления. В събота бяхме в МОЛа - във Фокса-60%, Теранова и Калиопе -70%, Бенетон-50%, Манго- не съм сигурна, но или 30% или 50%.
Манго 70%

# 42
  • Мнения: 65
то май вече лятото си отива, но тъй като на мен тепърва ми предстои отпуска, та да попитам, аз ли нещо все не си намирам или просто изведнъж изчезнаха приличните бански, но ако някой се сеща къде има готини таква на намаления, ще съм много благодарна  Hug

# 43
  • Мнения: 13 512
Etere каква е по народност?
Българска- бившата"Рила стил", ако не се лъжа.

# 44
  • Мнения: 2 108
Etere каква е по народност?
Българска- бившата"Рила стил", ако не се лъжа.
Според мен Батибалено е бившата Рила Стил

Общи условия

Активация на акаунт