Намаления, намаления - къде?

  • 10 193
  • 96
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 241
Котка детето не е чуждо.Това е най-сладката ми и единствена племенница.Обожавам я и ще си я слагам ако ще и да ме трият.....

разбрах, аз, разбрах... Simple Smile

# 91
  • Мнения: 33
Котка детето не е чуждо.Това е най-сладката ми и единствена племенница.Обожавам я и ще си я слагам ако ще и да ме трият.....

разбрах, аз, разбрах... Simple Smile

Ти се познаваш с Надя ли или?   Laughing

# 92
  • Мнения: 2 241
Котка детето не е чуждо.Това е най-сладката ми и единствена племенница.Обожавам я и ще си я слагам ако ще и да ме трият.....

разбрах, аз, разбрах... Simple Smile

Ти се познаваш с Надя ли или?   Laughing

Всъщност не, запомнила съм детенцето.  Simple Smile

Извинявам се на останалите за оспамването на темата, не че са много в този час. Simple Smile

# 93
  • Мнения: 33
Котка детето не е чуждо.Това е най-сладката ми и единствена племенница.Обожавам я и ще си я слагам ако ще и да ме трият.....

разбрах, аз, разбрах... Simple Smile

Ти се познаваш с Надя ли или?   Laughing

Всъщност не, запомнила съм детенцето.  Simple Smile

Извинявам се на останалите за оспамването на темата, не че са много в този час. Simple Smile
Mda,i az se izwinqwam  Embarassed

# 94
  • Мнения: 1 028
В Бенетон в Търново намалението е 30, а не 50%.
Мдаа,точно така е,не че можем да се мерим със София и Пловдив,ама да кажа и за В.Търново-в магазин"Адидас" 25% намаление,в МОЛ-а "Леонардо" 50%/взех си 2 чифта Mr. Green/Серджо Тачини 40%,"Тенденз" около 40%,"Форест джинс" 70%,"СЛС" 50%/взехме маратонки"Диадора"намалени от 100 и нещо на 50лв,блуза"Фила" за 9лв/,"Денил" 30%,в "Хиполенд" частична разпродажба,"Бианка" също около 50-те%.

# 95
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати, в Мотиви дали има дънки, не съм влизала скоро, а преди бях набележила някой друг модел?

Днес минавах оттам и специално погледнах - има дънки и дълги и къси  Wink

# 96
  • Мнения: 534
И аз да се запиша:
в Бианко и Неро,в Скай Сити има намаление на обувки,обаче летни и са останали много малко номера. Rolling Eyes
В Кико & Ес също има разпродажба,срам ме е да кажа на какви цени са блузките  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт