Намаления, намаления - къде?

  • 10 206
  • 96
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 966
Момичета,в Леонардо вече има  до 50% намаление.

Взех си обувки от 100 на 50лв.

# 76
  • Мнения: 13 512
В Бенетон в Търново намалението е 30, а не 50%.

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 6 998
Момичета,в Леонардо вече има  до 50% намаление.

Взех си обувки от 100 на 50лв.

Откога ги чаках!
Утре съм там.  Grinning

# 78
  • София
  • Мнения: 7 097
В Motivi също има намаление - 50 %. Всъщност, във всички магазини по "Графа" има намаления от порядъка на 50 %.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Във Варна освен МНГ и Теранова, намаления има и в Зара, Капаска и Дафне.

# 80
  • sofia
  • Мнения: 7 477
А има ли хубави неща в този Outlet?Всеки ден минавам от там и все му се чудя newsm78 и горе -долу как вървят цените там?

ми не се 4уди и влез HugОт стари колекции ,предимно летни са в момента.......Зависи и от размера на модела.Но има избор и в двата магазина.Аз ли4но съм им фен  PeaceЦените както винаги са доста поносими Wink

а да знаете за отлета на Райфел (на колелото на 5та трамвая) какво е положението?

# 81
  • София
  • Мнения: 3 857
Голямо разнообразие на намалени бански - в магазин Golden Point, на Солунска.

# 82
  • Мнения: 1 952
Нати, в Мотиви дали има дънки, не съм влизала скоро, а преди бях набележила някой друг модел?

# 83
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати, в Мотиви дали има дънки, не съм влизала скоро, а преди бях набележила някой друг модел?

Честно казано не обърнах внимание, защото гледах за друго.
Намалени дънки има в Ю Би Джинс в Скай Сити Център - има не лоши модели по 27 лв.

# 84
  • Мнения: 4 053
Нати, в Мотиви дали има дънки, не съм влизала скоро, а преди бях набележила някой друг модел?

дънки има,но на цените не обърнах внимание ooooh!

# 85
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз вчера минах през Манго. Има доста намалени неща, макар че е поопоскано.
Взех си памучна блуза с дълъг ръкав за 29 лева. Има хубави неща в Дика. Взех си и от намалението в Little Big чанта.

Минах и през Z outlet от любопитство. Дрехите бяха окъсани, разтеглени и лекьосани.

# 86
  • Мнения: 4 053

Минах и през Z outlet от любопитство. Дрехите бяха окъсани, разтеглени и лекьосани.


да бее,що така,и на мен ми направи такова впечатление,
имаха вид на втора употреба   ooooh!

# 87
  • Мнения: 33
Нати, в Мотиви дали има дънки, не съм влизала скоро, а преди бях набележила някой друг модел?

Честно казано не обърнах внимание, защото гледах за друго.
Намалени дънки има в Ю Би Джинс в Скай Сити Център - има не лоши модели по 27 лв.

Ако харесваш нещата на Ю Би Джинс недей да се залъгваш с тоя Скай Сити Център защото там цените са тройни просто.Има един малък магазин на спирката на Окръжна болница и там продават дънки и блузи на Ю Би Джинс.Като отидох онемях,цените на дънките между 25-45 лв. максимум-без намаление.Попитах бабето дето продаваше що са толкова ефтини и тя ми каза че всичките и клиенти се връщат от Скай Сити Център и я питат същото.Каза ми че тия там били ненормални да надуват цените толкова и че това са реалните цени на марката.Така че ако ше купуваш дънки на Ю Би Джинс по-добре виж в този магазин,няма огромен избор,но поне си струва.Също на Ю Би Джинс има магазин в Дружба,който се води нещо като складовете с маркови дрехи на ниски цени.Казаха ми,че има много сладки работи,но нямам представа за цените....

# 88
  • Мнения: 2 241
Става въпрос за пресечката на МОЛ-а с 30-то училище,на Стамболийски.Поглеждаш на отстрещния тротоар-и там е САШ. newsm10

А пресечката се казва "Осогово", за всеки случай  Wink

Въобще в самия МОЛ има намаления, но аз подминавам всички магазини без да гледам, като цяло май между 30 и 70% се движат на различните места, ако някой иска за нещо конкретно да пита, за да не се разкарва, ще проверя.

Annny, май си си сложила чуждо дете в подписа, да не вземат да те баннат форевър Laughing Wink

Последна редакция: вт, 07 авг 2007, 01:41 от Котка

# 89
  • Мнения: 33
Котка детето не е чуждо.Това е най-сладката ми и единствена племенница.Обожавам я и ще си я слагам ако ще и да ме трият.....

Общи условия

Активация на акаунт