И аз да питам за количка...

  • 7 996
  • 111
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 100
Аз да се похваля на всички - харесахме си най-накрая модел  Mr. Green
Той мъжа го беше харесал в началото, ама нали нямало зимен кош...ДА, АМА НЕ!!! Оказва се, че има зимен кош за бебета на cangaroo, които са универсални за моделите cangaroo, но незнайно защо не ги предлагат. Та спряхме се на модела на мъжо Cangaroo Victoria + зимен кош обаче  Simple Smile Влюбих се направо Crazy И количката доста стабилна и...абе тя ще е! Мерси на всички изказали мнение, много помогнахте  Hug

# 76
  • Мнения: 4 111
Браво! Да я ползвате със здраве!

# 77
  • София
  • Мнения: 3 271
Чувала съм ,че Венецията е добра количка и си заслужава.

Честита покупка, със здраве да си я ползвате!

# 78
  • Варна
  • Мнения: 391
Джиджа честита придобивка!
Моля те кажи ми къде ви продадоха този кош? Вече се отчайвам с тези колички.....

Последна редакция: вт, 07 авг 2007, 12:33 от Поспаланка

# 79
  • Мнения: 2 100
Джиджа честита придобивка!
Моля те кажи ми къде ви продадоха този кош? Вече се отчайвам с тези колички.....


Единственото място, на което изобщо ми споменаха, че и ми показаха този кош е във Образцов дом. Коша много ни хареса и е това, което търсим. Бил универсален за моделите кенгуру. Коша е малко скъпичък, ама на други места даже го няма - 119лв е. Нашия вариант ще излезе 350лв всичко. Желая ти успех  Hug

# 80
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз да дам глас за Чиполино Венеция.Ние сме с такава,беба се роди февруари и зимният кош беше перфектен,от никъде не й духаше,беше много добре оплътнена отвсякъде.Краят на април минахме на летния вариант и мога да кажа,че ми е много удобен,доста си е стабилна количката,лесно се управлява,не е много тежка,не й е тясна,а моята беба си е едричка.Мога да кажа,че си харесвам модела.

# 81
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Искам да питам мамите с количка Кенгуру Ексес   http://www.cangaroo-bg.com/
Дали са доволни? Възнамерявам да си взема пълния комплект.

# 82
  • Мнения: 2 100
pavletutka, не ти ли се струва много тясна за бебка тази количка? Като разглеждах количките, тази ми се видя доста тясна...незнам

# 83
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
pavletutka, не ти ли се струва много тясна за бебка тази количка? Като разглеждах количките, тази ми се видя доста тясна...незнам
Незнам затова питам  newsm78.Преди съм била с Маг,а те са многооо широки.

# 84
  • Мнения: 4 428
Джиджа, много странно, че не са ти казали още в началото, че има отделен кош на Кенгуру  Rolling Eyes
Той наистина е универсален, но ти сигурна ли си, че самата количка е предвидена да има отделен допълнителен кош?
За да се монтира зимен кош, летния трябва да се маха или поне да остава съвсем оголен. Виктория не знам дали е предвидена за това  newsm78

# 85
  • Мнения: 2 100
veselina_s_p, ами точно викторията ни дадоха за пример, че може да и се сложи този кош, както и даяната (тя беше до нея) и още казаха. А аз изрично зададох въпроса: "Искате да ми кажете, че това е универсален кош и че може да се сложи на количките кенгуру, които нямат по принцип, така ли?" Тя каза "Да!" Ех, сега ще ме накарш да отида там и да искам пред мен да я сглоби  Laughing

# 86
  • Мнения: 255
Мога ли само да уточня че много се греши като се казва зимен кош...Simple Smileтова не е зимен кош а кош за новородено, не се сърдете просто като уточнение го правя

# 87
И тези Кенгуру, освен в Пакостник в Овча купел има ли ги и на Илиянци? Ако някой знае и може да даде по-конкретно инфо, ще бъда благодарен Simple Smile

# 88
  • София
  • Мнения: 55
И тези Кенгуру, освен в Пакостник в Овча купел има ли ги и на Илиянци? Ако някой знае и може да даде по-конкретно инфо, ще бъда благодарен Simple Smile
В събота гледах доста модели на Кенгуру на Илиенци - има един магазин, на който входа се намира в сградата на МОЛ-а, но не в оградената част, а в ляво от него - точно под рекламата на Техномаркет. Като идваш от централния вход, от към трамвай те, минаваш през всички сергии и стигаш до сградата - точно там е магазина. Но цените там са абсолютно същите като цените в сайта на Пакостник.

# 89
  • Мнения: 7
Здравейте на всички, аз съм мъж на Корнче и съм продавач във фирма Gangaroo, прочетох цялата тема, на места се смях на други места ми стана много тъжно!Ако някоя от вас иска да й обясня нещо за нашите колички може да ме пита и ще го направя.Все пак и аз имам бебче което на 22.08.2007 направи една годинка.А детските колички са моята страст все пак продавам колички от много години, интересувам се от другите марки не само познатите на бг пазар, но и тези който не са толкова познати тук.Просто искам да ви помогна при избора на количка!!!Било то на Gangaroo или на друга фирма.Ако иската моят съвет, веднага ще ви го дам.Чао и лек ден от мен.Ще се радвам да ви помогна!!!

Общи условия

Активация на акаунт