Какъв ще е света след 50 години?

  • 3 765
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X

[/quote]



В такива сайтове всичко е на база статистика - примерно хората с 10 - 15 кг над нормата живеят с около 10 год по - малко , пак според статистиката пушачите живеят с еди колко си , а ако и пиеш ... направо ти дават , че едва ли не утре ще гушнеш букета .
На мен един такъв сайт ми даде , че ще доживея деветдесет и няколко години , този обаче се опъва и ми дава доста по малко - едвам ще стигна 60 ... извода къв е , че на 60 ще ритна камбаната , но после ще възкръсна и ще откарам до 90 г  Joy - глупости .

Ако толкова се притесняваш за мъжа ти накарай го да отслабне , ако има излишни , накарай го да спре да пие , ако пие , накрая му вземи и цигарите и ако все още му се живее при тези условия въведи данните в сайта - ето сега закова 100 те ... честито ще му переш чорапите още дълго време .  Mr. Green
[/quote]

Добре прозвуча...в смисъл успокоително.

# 76
  • Мнения: 4 392
Всичко това, разбира се, ако вярваш на статистики. Crossing Arms

# 77
  • Мнения: 19
Абе живота е пред нас newsm44 , да става каквото ще  newsm10. Няма да го мисля от сега я! Whistling

# 78
  • Мнения: 4 392
Абе живота е пред нас newsm44 , да става каквото ще  newsm10. Няма да го мисля от сега я! Whistling
Забрави да кажеш: "И след нас потоп! newsm68 "

 ooooh!

# 79
  • Мнения: 19
Абе живота е пред нас newsm44 , да става каквото ще  newsm10. Няма да го мисля от сега я! Whistling
Забрави да кажеш: "И след нас потоп! newsm68 "

 ooooh!


Браво за допълнението ЧерешОвка   newsm44

# 80
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Абе живота е пред нас newsm44 , да става каквото ще  newsm10. Няма да го мисля от сега я! Whistling
Забрави да кажеш: "И след нас потоп! newsm68 "

 ooooh!

Peace

Общи условия

Активация на акаунт