възмутително, гадно.....

  • 4 729
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 111
Много сте зли.

# 61
  • Мнения: 183
Гновното ти държание не ме касае,всъщност-смешно ми е./много ти е зле правописа, много  ooooh!/Тъпа селянка съм-светни ме какви съм ги надрънкала, много моля, че аз сама не вниквам в моите думи.
Ти по тази тема по същество не пишеш, само лаеш.Кажи нещо смислено де.Дай съвет.Дай решение на проблема.


Лелеее , Пенелопке, недей да ми говориш точно ти за правопис Simple Smile А, що се късае до мнението , вече немога да го кажа пред такива като теб, оставам си със лаенето. И пак със здраве си остани! От любов се нуждаеш. Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 920

Лелеее , Пенелопке, недей да ми говориш точно ти за правопис Simple Smile А, що се късае до мнението , вече немога да го кажа пред такива като теб, оставам си със лаенето. И пак със здраве си остани! От любов се нуждаеш. Heart Eyes

А ти - от уроци по правопис.

# 63
  • Мнения: 5 468
Отде се взе тая злобарка Каменарова Shocked? Била в гновно настроение и сега ще й траем обидите и глупавите намеци... е, няма що, няма що...

А ти - от уроци по правопис.
и от модераторски боздуганWink

# 64
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Мисля да тракна кепенците на темата. Като решите да обсъждате подобни проблеми с по-мирен тон, моля.

# 65
  • Мнения: 920
Мисля да тракна кепенците на темата. Като решите да обсъждате подобни проблеми с по-мирен тон, моля.

Убийца - на котки и на теми. Толкова ми беше забавно.

# 66
  • Мнения: 9 990
Жалко.

Общи условия

Активация на акаунт