Бихте ли си купили (наели) жилище, в което...

  • 3 616
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 84
Ако човек вярва в такива неща, би трябвало да вярва, че има и противодействие за тях - водосвети, енергийно пречистване и т.н, така че, не виждам никакъв проблем.
Купих апартамент в който стари баба и дядо бяха умрели един след друг, след това е бил даден под наем от наследниците. Решиха да го продадат като разбраха, че наемателите са го превърнали в публичен дом.
Духове не са ме преследвали, сам ченгета ме посещаваха известно време.
Живях си хубаво и щастливо и накрая го продадох доста успешно.
А иначе - историята на жилищата ме интересува много - за това и никога не бих си купила ново строителство. Пусто ми е някак си.

# 31
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не, не бих. Страхлива съм. Избягвам дори да нощувам на такива места.

# 32
  • София
  • Мнения: 15 481
... двамата възрастни собственици са починали наскоро един след друг в същото това жилище?
 Wink



Когато почина дядо ми, баща ми и чичо ми изхвърлиха леглото, на което издъхна, баба ми ги помоли.

 А баща ми най-любимото му място е леглото на което почина дядо ми и все там си спи или лежи.

# 33
  • Мнения: 4 585
Да, живея в такъв. Бай Митю багера му викаха.
Понякога в малките часове си лафим докато пиша постинги.

# 34
  • Мнения: 2 673
Ако е имало трагедия, убийство, самоубийство - не.

# 35
  • Мнения: 213
Мии в нашто жилище е починал единия от собствениците...
Пък и имам и мебел от затвора...
И не ми чете попа преди да вляза...
Въобще ойде коньо у ряката

# 36
  • Мнения: 4 371
Е що бе, от затвора мебели...звучи ми романтично. Докато са работели хората, са си мечтали за свободата, за някоя булка или кой знае какво Crazy

# 37
  • Мнения: 6 206
Да, бих, не ми пречи.

# 38
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
По същата логика - бихте ли си купили мебел, произведена в затворническа работилница?
Да, бих си купила. В Плевенския затвор правят много хубави плетени мебели - столове, пейки, маси  Wink....

# 39
  • Мнения: 2 792
 Живея в апартамент, в който почина старата наемателка, леглото й беше на мястото, където сега е бюрото ми с компютъра, по едно време леглото ни беше там (но аз съм луда и непрестанно размествам мебелите), никакви притеснения нямам. Като ходим на селото на мъжа ми, спим на леглата, в които починаха баба му и дядо му, въобще не ми е хрумвало да се притеснявам.

 Мебели направени от затворници, ще си купя ако са хубави и добре направени, принципно такова ми е отношението към мебелите.

# 40
  • Мнения: 5 468
Бих живяла навсякъде, където ми харесва.
Само малко ще се замисля, ако е било бардак, защото ще очаквам доволните клиенти да се връщат, да си търсят бардака...
Така преди няколко години си смених номера на дом. тел и ми дали бившия номер от някакъв бандюга и брат му. Ей, скъсаха се да ги търсят и то все някакви недоверчиви, заплашителни гласове. Хората мислеха, че ги крия Crazy. Около 1 година ги търсеха..., но вече, за радост моя, спряха.

# 41
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Убедена съм, че домовете пазят енергии от предишните си обитатели. В нашия дом, преди да го купим, са се случвали лоши и тъжни неща (разправят комшии). Едно от най-прекрасните и вълнуващи преживявания за мен беше да виждам, как със всеки ден тапицираме Нашия Дом с добро и меко чувство, закриваме старите му рани, измиваме очите му. Понякога все пак си мисля за това, че старите обитатели са се докосвали до бравите на вратите, до други неща, които все още не сме сменили. Не е приятно, но не е и притеснително.
Живеех на квартира в Благоевград преди години, там наистина се случваха странни случки из и около къщата, хазяйката беше много свястна жена и ни успокои, че духовете с нас нямат сметки да чистят, така че да не се шашкаме. Вълнуващо беше.

# 42
  • Мнения: 123
един познат си купи жилище където жената живяла в него е починала там и леглото му е там където е било нейното Mr. Green Mr. Green

# 43
  • Мнения: 9 865
Живеех на квартира в Благоевград преди години, там наистина се случваха странни случки из и около къщата, хазяйката беше много свястна жена и ни успокои, че духовете с нас нямат сметки да чистят, така че да не се шашкаме. Вълнуващо беше.

Верте, разкажи, какви неща се случваха?!

# 44
  • Мнения: 3 634
Не бих си купила само, ако предишните обитатели са били мърльовци. Въпреки, че съвременните строителни материали могат да "изчистят" смрад и хлебарки...не е гот да почваш от кочина!

Общи условия

Активация на акаунт