Рицарки на бялото кантарче - 30.07. - 05.08.

  • 18 722
  • 578
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 684
    Дано малката на Дичето вече е по-добре.Осъзнавате ли , колко е хубаво това , че Тейс поне може да отиде при нея и да поуспокои .

Аз също си мислех нещо такова, но не можах да го изразя.
И съм сигурна, че и ако на мен ми потрябва помощ мога да разчитам на всички вас.   bouquet
Дано наистина Вики е вече по-добре и съответно Дичето по - спокойна.

# 496
  • Мнения: 2 040
Ехо, идвам за вечерната проверка.  Grinning
Айче радвам се че се появи. Липсваше ни  Hug

Та така:  2 кафета с общо 300 гр. мляко и по малко захар,
3 огромни сливи, 4 яйца, 250 гр. извара, чушки - 5-6
40 гр. сметана - 30% и 100тина грама бяло вино
общо 1200 калории  - протеини и мазно добре - въглехидратите пак са в повече заради сливите.
Вода - слаба работа, движение - 2-3 часа боядисване  Mr. Green

Лека вечер на всички   bouquet

Последна редакция: сб, 04 авг 2007, 21:25 от huffman

# 497
  • Мнения: 448
Добър ви вечер прелестни  newsm51
Пак за малко  Crazy
Благодарско за загриженоста за Дика и Вики.
Днес Дичето беше по-спокойна. Или по-скоро примирена с идеята, че ще изкарат няколко дни там  Tired Малката определено е по-добре. Бърбори. Има страхотни устнички и прави много "муцунки". Все още не се храни  Confused Сутринта почти не се чувахме по телефона, приели в стаята някакво бебе около 1 годишно, реве та се къса. Адски плач, нямам идея дали им се очертава спане  newsm78.
Преди около 15 год построиха новата ни болница. Инфекциозно само и още няколко отделения са в стария сектор. Ако видите само отвън какво е, не искам да си мисля вътре как е.  Crossing Arms Днес беше по-спокойно, но вчера беше .... циганска сватба. Тълпи ромски напред, назад.  Naughty Колкото по-бързо ги пуснат, по-добре.
Пак групово ще ви поздравя и изчезвам. В момента времето ми е кът  Laughing
Специално на Майчето лека и спокойна вечер и успех утре  newsm10
На всички останали  Hug

# 498
  • Мнения: 5 873

Днес Дичето беше по-спокойна...

Моля се с 2  ръце,малката Вики да се стабилизира по-бързо и да се приберат в къщи.
мислех си нещо. Rolling EyesНикой ли не отиде да ги види-майка й ,роднини?просто си спестявам коментара,че иначе незнам какви ще ги наредя.

Теисче Hug,радвам се,че посещаваш Дика ,и й вдъхваш куража,от който има нужда.  bouquet

Стискам палци и на Майчето!!! HugДа мине всичко по живо,по здраво и да гледа само напред! Heart Eyes

# 499
  • Мнения: 262
Здравейте, рицарки и най-вече "старшите"  Wink от времето когато и аз бях сред вас. Не мога да повярвам колко сте последователни и упорити - Айя, Ванчето и други със стаж  Mr. Green Мариетке, щях да падна, когато си видях името при задържащите рицарки, и с обяснението за бременността ми   baby_neutral Наистина много се зарадвах, благодаря ти  Hug От време на време хвърлям по око на темата и дай Боже всичко да мине ОК с раждането и бебо и пак съм в редиците на рицарките. / След като приключим с кърменето, разбира се/  Поздрави на всички!

# 500
  • Мнения: 1 366
Ай разписвам се!

Утре в 8.30 влизам в болницата, но операцията вероятно ще започне към 9.30. Та Мариетки нИ са хаби предварително. Днес си накупих неоходимите атрибути - ластичен колан за шкембата и спортен сутиен (на Триумф, за по-евтино). Дала съм последни нареждания на дребните и ... там съм.

Не ме мислете - всичко ще е ОК.

Целувки.

Прибирам се в понеделник, но не зная кога. Ще драсна редче ...

Най-топли поздрави на Дики.

# 501
  • Мнения: 5 873
Прибирам се в понеделник, но не зная кога. Ще драсна редче ...


Ще чакаме Майче!Всичко най-хубаво ти желая. Hug


Здравейте, рицарки и най-вече "старшите"  Wink от времето когато и аз бях сред вас.

Здравей Su Arzu!Радвам се,че се появи!

Последователни сме ний Confused,особенно аз...ще ме завариш тук и като спреш да кърмиш! Rolling Eyes
Надявам се при задържащите! Grinning

# 502
  • Мнения: 448
Не се тревожкайте за Дика  Laughing
Тя има някакви познати ( или роднини), на които беше на гости, които и помагат много.   bouquet Непрекъснато ходят. За роднините не зная ( не е ставало на въпрос ). В отделението няма свиждане и се виждаме " на бис". Важно е просто малката да се оправи и по-бързо да се приберат. Все пак си е на една нощ път от дома.   bouquet
Майче,стискам палци   bouquet

Последна редакция: нд, 05 авг 2007, 00:37 от teis

# 503
  • Мнения: 5 873
Лека нощ от мен.

# 504
  • Шотландия
  • Мнения: 2 860
Идвам само да се разпиша, да ви кажа, че ви обичам, че съм (що-годе)режимна. Стискам палци на Дика и детенце - върнах се бая страници, за да разбера какво се е случило - дано да се оправи малката бързо Praynig

Майче
, стискам утре палци и на теб - но съм сигурна, че всичко ще мине по мед и масло, просто няма начин, знам го.  Hug

На всички с намаления - браво   bouquet
На всички със задържани килца, като мене -  Crazy кураж!  bowuu
Ако има прегрешил -   Wink - няма страшно, пак ще се върнеш където трябва.

Замислям се, че вероятно приемам повече калории, отколкото трябва, като цяло. Уж мерих, уж изчислявах в началото, ама май съм му упущила края - не може да си стоя на едно място толкова време и всичко да е наред  newsm78

Замислям се сериозно. Със сигурност не пия достатъчно вода, ама като не мога? Наливам се с чай, повече кафе - което май трябва да намаля...  newsm78

Днес ядохме:
На закуска (около 12 часа) - малко бекон (само тъничка ивичка тлъсто, иначе беше чист) и омлет - 2 яйца, малко извара вътре, кашкавал, 1-2 лъжици кисело мляко и подправки.

На обяд, който беше вечеря - около 8-8 и половина - телешко варено, само месото и малко броколи, салатка от домати и краставици, и малко колсло.

Освен чайовете, 2 кафе с мляко и сега, вечерта, 1 мляко с какао.

Май не съм яла достатъчно начесто, ама като станахме в 12 и половина... newsm78

ако имате идеи, споделяйте, критикувайте...

Знаете, че ви обичам и ми липсвате, като нямам време да надзърна тука.
От утре мъжО тръгва на работа пак, така че ще имам повече време.

Гуш и цун на всички персонално  Hug Heart Eyes

# 505
  • Пловдив
  • Мнения: 14 125
Майче  Hug Hug Hug

# 506
  • Мнения: 2 040
Ехо, добро утро  Grinning
Майче   fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Мила - вода пий много. За всяко кафе трябва да знаеш, че трябва да изпиваш още по 1 чаша вода.
Кафето действа отводнително - така че не го добавяй към водата а го вади от нея  Simple Smile
И го раздели яденето на повече пъти.
През 2 - 3 часа - по малко. Закуската - най-голяма, вечерята - най-малка.
Да не се събират повече от 12 часа през нощта без ядене.
Също така не си спомням да си споменавала дали се движиш.
Иначе не ми изглежда много храната. Освен това - аз така като те чета   Embarassed -
може да съм останала с погрешно впечатление -
като че ли доста често прегрешаваш с разни нещица.
Стегни се и ги махни тия прегрешениица за 2 -3 седмици и ще мръднеш,
сигурна съм   bouquet

Хубав ден пожелавам на сичкото рицарство  Hug

Айче  Hug липсваше ми тия няколко сутрини  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 05 авг 2007, 08:03 от huffman

# 507
  • Мнения: 5 873
Добро утро,мили мои! Hug

Хъфи ме изпревари... Laughing  Хъфчо Hug

Айче,мила,какво стана с воденичките? Laughing

от моите изтормозени,два пъти готвени дробчета имаше файда. Party вчера бях 76.1 ,днес съм 75.5 кг. Flutter

Кой ще пие кафе с мен? Heart Eyes

# 508
  • Мнения: 2 487
    Добро ни утрооо Heart Eyes

  Хъфи   wavey

   Легнах си снощи в два и половина и едва сега ставам  Laughing

   Пълен провал на протеиновия ми ден вчера. Не е за мен тая работа май.
   Добре започнах , ама как свърших  smile3538

   кофа мляко
   800 гр варени воденички
   400 гр краставица
   филии с лютеница - не питайте , колко , че ме е срам да кажа  newsm43 И то по сред нощите.

   Вода - 3 литра

   Пътечката събираше сили за днес  Mr. Green

   Стоя  си с килото горница . Ни повече , ни по-малко . Като калории не съм си привишила дневния разход , ама си е загубен ден откъм заслабване  Sad

  Хубав ден неделен  Heart Eyes

  Майче Hug

  Су , радвам се да те видя  Hug Колко килограма си качила до сега. Знаеш ли вече какво ще е бебчето.

  Голяма издънка Ванче Само изхабих воденичките  Mr. Green

Последна редакция: нд, 05 авг 2007, 08:26 от Айя

# 509
  • Мнения: 2 040
Ванче   Hug  smile3501 браво, давай и днес   bouquet
Айче, и днес е ден  Wink
Аз след 2 дни оставам сама, - без мъж и без деца  newsm44 - 5 дена почивка пълна.
И отсега съм почнала едно голямо празнене на хладилника.

Като заминат - ако е останало нещо нережимно - ще уцели
директно кръглото шкафче под мивката- колкото и да не обичам да хвърлям храна  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт