Рицарки на бялото кантарче - 30.07. - 05.08.

  • 18 682
  • 578
  •   1
Отговори
# 570
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Хъфи, специални благодарности за личните съвети  Hug. За движението си много права, че трябва повече... мъдря го в момента, като не карам кола самичка още, е малко трудно. Не мога да тичам из околията - не ми понася, пък и тук толкова често вали, че... Rolling Eyes Свалих тука едни тае бо-та от интернет, ама тая седмица мъжО като е нощна смяна, ходя на пръсти, камо ли да рипам и да пускам разни работи силно... Ще го измисля аз, неговата леля... #2gunfire

Иначе за прегрешенията - според мен уж нямам много. И като имам, са по 1 ябълка, до две, например. Или - днес си гризнах от шоколадовия десерт на съпружеското тяло. Той го изяде целият  Tired Тая работа не е много читава - той яде повече от мен, онзи ден хапнал пица на гости, после яде заедно с мен, и изяжда повече, отколкото аз, а в крайна сметка той сваля, а аз съм се чучнала на платото и си полежавам там вече колко време.... Той все ме успокоява, че бил имал да сваля повече от мен, ама аз вяра фащам ли му? 

По въпроса с прегрешенията и какво иска организмът ми... от време на време много вика за шоколад - черен. Друг път - за ябълка. Най-често прегрешавам с ядки, гарнирани със стафиди. Уж знам, че не трябва, ама...

Трябва да се стегна, а и с движенията повече ...

Мариетка
, направо ме бодна в сърцето твоят монолог - да си жива и здрава, и ти, и мъж ти, и всички у вас,  и отрочето, което носиш - това да е краят на кахърите и разногласията.  Hug

Су, добре дошла при нас, дано да ти хареса   bouquet

Да се оплача от себе си - днес валя силен дъжд и хич не можах да карам. Огледалата ми мътни, не виждам добре, изнервих се и като не прецених разстоянието до един стълб, мъжът ми викна да спра, че съм щяла да го ударя - сигурно щях. Дотам бях... прибрах се и се разплаках - толкова безполезна се почувствах... (край на оплакването). Ще ми мине, ако не утре - вдругиден пак ще опитам...

Добре, че ви има, милички - казах ли колко ви обичам всички???  Hug Hug Hug

# 571
  • Пловдив
  • Мнения: 14 067
И аз ви обичам всичките  Hug Hug Hug

# 572
  • Мнения: 2 487
    Добро утро , обични  Heart Eyes

   Вчера.

   2 кофи мляко
   кило и половина краставици
   една лъжица сол  ooooh!
   пет лъжици от днешната ми манджа  Mr. Green

   литър вода

   16 километра пеша

   Все още се боря с плюсове и ме гризат съмнения , че до 19-ти ни ша да смъкна  цели две кила  Sad Мисля , че тия 62  , дето толкова много им се зарадвах са си били чиста проба обезводняване след качването в планината  Thinking

  Мариетке , половината работа сте я свършили  Peace Казвайте им по-навреме , да свикнат докато бебчо се появи. И остави таткото да им каже. Син им е , обичат си го и по-лесно ще го понесат , ако го чуят от неговата уста. Даже и да се поразсърдят , ще им мине.

   Дано Майчето намери сили да каже как е .

   Ассето много отдавна не се е появявало.

   Надявам се днес и Танчето да ни се усмихне. Grinning

  Хубав ден и седмица  Heart Eyes

   Отивам да си направя кафе   food010

   Вчера изпекох промишлени количества пица и дори не я опитах . Аз съм мойта гордост  Crazy



Последна редакция: пн, 06 авг 2007, 07:38 от Айя

# 573
  • Мнения: 1 479
Запис! И аз съм с вас! Боря се, правя, струвам, ама резултатите не са кой знае какви! Свсичко горе-долу се справям, но с голямото изкушение сладко - не! хляб и тестено не съм яла близо 3 месеца! Само пилешко и пуешко! Само салата, чай инхуа 3 пъти на ден по 1! Фитнес почти всеки ден с L- карнитин и от 75 кг на 67 кг! Но през няколко дни изяждам по някой шоколадов десерт - например сникерс! Не знам как да се преборя!

# 574
  • Мнения: 2 040
Ехо, добро утро   help
Днес имам излизане - пеша /тоест - с маршрутка/
Как ще стане тая работа  в тоя потоп Shocked

Деня започва гадно. 4 пъти ми заби компа докато се стартира  Close
Пих докато го чакам кафе с мялко - млякото - гадно - гадно, гадно  #2gunfire
А купих вчера 2 кутии - да има  #2gunfire
Кантара ми се сърди и аз на мего  Crossing Arms
Но млъкни сърце. Спирам с оплакванията.
Нали съм вече тук  Heart Eyes

Хубав ден на всички пожелавам   bouquet
Айче  Hug

Днес ще чакаме включвания от завърнали се отпускарки  Heart Eyes

# 575
  • Мнения: 2 487

    Хъф Hug

   При нас капна точно пет капки  Laughing Иначе времето е прекрасно. Хладно , облачно и много му се радвам.

   Ти разчисти ли хладилника  Mr. Green

   Направила съм си хранителна програма. По стимулиращо ми е , като си имам план. Даже съм си сготвила за днес.  Laughing

   Отивам да походя , че бързам , няма време  Mr. Green

# 576
  • Мнения: 2 040
Айче - ша доди и при вас. Пригответе си плавниците  Mr. Green
Разчистих. Те го отлагат заминаването с 1 ден - за сряда - та даже ще ходя да пазарувам.
Ще остане само една голяма бутилка пелин /сигурна съм че има захар вътре,
ама няма да ми даде сърце да го хвърля  Twisted Evil/ Ще гледам да го подминавам  Wink
Бързай   bouquet, за къде си тръгнала  Joy

# 577
  • Мнения: 2 897
Добрютрю.
Много мрачно бееееееее  Shocked

# 578
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=212063.msg4633893#msg4633893

Последна редакция: пн, 06 авг 2007, 09:03 от mari_eta

Общи условия

Активация на акаунт