Рицарки на бялото кантарче - 30.07. - 05.08.

  • 18 699
  • 578
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 040
Приготвих си в една кутия хранителна смеска от яйца и извара + краставици
и изчезвам да боядисвам и други ремонтни дейности.
До довечера   bouquet

# 526
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро, красавици Hug!

Тъй като цяла нощ не съм спала си мислех за вас Heart Eyes.

За силата, която ми давате, за искрената помощ и добрите мисли. Благодаря ви! Сигурна съм, че и Дичето, и Майчето чувстват тази неземна сила сега...
Пак се отплеснах в лирически отклонения, но така е - знам, че мъничко го дължа и на вас. И ви благодаря. И съм безсилна пред клавишите да напиша нещо по-силно, точно това, което заслужавате. Освен може би единственото, макар и твърде банално - ОБИЧАМ ВИ!
Тази нощ избрахме името. Казвам "избрахме", защото кратуната на моя явно беше увряла...след като цяла седмица мълча и дума не обели все едно нищо не е станало, тази нощ аз подхванах разговора. Отначало се опита да състави някакво изречение, но...после каза "Ти какво предлагаш" - аз му казах на кои букви държа и той избра името. Само ще ви кажа, че започва с А, другото ще запазя в тайна от суеверие - ще го научите от Ванчето. Е, аз бях харесала друго, но нали взаимният компромис ражда мира и щастието.
За първи път сънувах личицето на бебето си Grinning. Нямате представа какъв товар ми падна от гърдите.
Остана да съобщим на родителите му и това ме притеснява - мога да очаквам всичко от тях, и най-вече ме е страх, че ще тормозят него. А ако това пак отключи тиреотоксикозата му - просто незнам какво ще правя Confused.
Толкова е мекушав - прави, каквото му кажат...ех, как мечтая да спечеля от тотото много пари - на секундата се махам от тук...

Мечти.

Та исках да ви кажа - никога не съм вярвала каква сила могат да имат мислите на хората - вие бяхте с мен, подкрепяхте ме и ми стискахте палци. Спечелих. Правото да избера, а не да ми натрапват. Все едно спечелих свободата си.

Още веднъж - благодаря ви  bouquet ! Обичам ви Heart Eyes Hug Heart Eyes!

# 527
  • Мнения: 684
Мариетче, много мило си го написала.  Hug
Сега трябва да се съсредоточиш върху най-важното - бебчо.
Аз сутринта се изтеглих и съм между 97 и 98, това е добре при условие, че не съм на режим, т.е. не съм си върнала килограмите.
Сега излизаме на разходка ще си купим рибки за аквариума.

# 528
  • Мнения: 5 873

Та исках да ви кажа - никога не съм вярвала каква сила могат да имат мислите на хората - вие бяхте с мен, подкрепяхте ме и ми стискахте палци. Спечелих. Правото да избера, а не да ми натрапват. Все едно спечелих свободата си.


Мариетке Heart Eyes,просълзих се. BlushСтискам палци всичко да мине добре и скоро много да ме зарадваш.Целувам те! Hug
И те обичаме.  bouquet

# 529
  • Мнения: 5 873
            За вас,мили мои!

# 530
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 375
Не че съм прочела всичко, ама да вметна - дано са ви дотук разправиите за името. Моя близка, рускиня, какво и се стовари на главата - бедна ви е фантазията. Свекър й е Ангел, първото дете се ражда момиче - Ана, на него. Имат второ - момче. Мъжът й иска да е Ангел. Преди родилното не искал бил да говори за имена от суеверие. И там се почва - Ангел, та Ангел. Тя искаше на е нещо добре звучащо и в Русия и у нас. Тя "Няма да изляза, докато не се съгласиш на Александър." Той "Ми стой си." И всеки ден й носи каквото трябва, без неща за изписване. 10 дена. И сега е Ангел-Александър. Но дори баща му му вика Саша.
Та дано не стигате и вие до там.  Дано всичко е свършило до тук. Hug  bouquet

# 531
Мариетка, само да не се размекнеш в последния момент.
На мен никой не ми е налагал нищо, ама аз нали съм добра душа - кръстих го на свекъра, обаче месеци след това плаках по нощите, защото ми беше много чуждо това име и най-вече от бяс към себе си, че съм патка. Не че не се свиква, то нали човека прави името, ама по си е добре да ти е по сърце.

# 532
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мариетка, само да не се размекнеш в последния момент.

Няма такава опасност Naughty. Голям инат съм и се стягам за бой Mr. Green!

# 533
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 375
Прегледах мерките в началото. Бяха такива преди почивката, ама дали ще са пак така утре? newsm78 Хич не бях режимна на тая почивка, добре, че беше кратка. Вече не съжалявам, защото базата не ми хареса. Само Петьо е във възторг и иска пак да ходим там. Вози се на лодка по Камчия, бяга по брега, влезе 2 пъти с пояс и баща си във водата. Ходихме до делфинариума, аквариума, разхождахме се в морската градина . . . даже 3 дена има на село! Пълен е с впечатления за разказване на приятелите си. почти като мен с бира, цаца и картофки newsm43.

# 534
  • Мнения: 684
Хей, къде се загубихте днес?  newsm78

Аз сядам с намерение да чета поне две странички, а то никой няма.

При нас заваля.

# 535
  • Мнения: 2 897
Тук е прохладно, но не вали.

# 536
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
При нас превалява цял ден, супер е!!!  Peace

# 537
  • Мнения: 5 873
Вещиии,къде ми е следобедното каЙве? Laughing

# 538
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
Ванче, и тук ще ти пусна  Wink

# 539
  • Мнения: 5 873
Вещи,много благодаря.  bouquet

Мими,Силви,стига сте чели,елате кажете как сте. Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт