стискайте лапички

  • 2 412
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 5 535
Стискам ви палци.
Дано да стане по-скоро. Hug

# 46
  • Мнения: 1 404
Успех!  bouquetИ ние сме по този път,надявам се до другата седмица да съм събрала документите за подаване Grinning

# 47
  • Мнения: 447
Успех !!!
Възхищавам се на смелостта ви !!!

# 48
  • Мнения: 3 089
показах темата на мъжа ми - да види, че не съм сама в 'безумните' си желания.
стискам палци от сърце. а по-натам ще разчитам и ти да ми стискаш  Hug

# 49
  • Мнения: 157
Браво и успех!
Страхотни сте и заслужавате едно прекрасно момиченце!

# 50
  • Мнения: 1 849
Ех, разчуствах се. Преди брака искахме три деца, като родих първото, казах, че не искам повече, е съгласих се за второ. Сега съм казала, че повече не искам да раждам, ако исках трето само осиновено, той е съгласен, но мен мноого ме е страх и двете ми деца са диваци... Сигурно и на нас ще ни дойде времето!

Успех ви желая и здрави нерви!

# 51
  • София
  • Мнения: 888
Момичета,благодаря на всички. Сега сме още в началото и чакаме доклада на соц. работника, но се надявам все пак да стане. Аз казах на нашите близки за това, но те никак не го одобриха. Е,ние не искаме тяхното позволение, но ми стана гадно.

# 52
  • Мнения: X
Момичета,благодаря на всички. Сега сме още в началото и чакаме доклада на соц. работника, но се надявам все пак да стане. Аз казах на нашите близки за това, но те никак не го одобриха. Е,ние не искаме тяхното позволение, но ми стана гадно.

Петрова ,на тях трябва да им стане гадно, а не на вас. Wink

# 53
  • София
  • Мнения: 888
Момичета,благодаря на всички. Сега сме още в началото и чакаме доклада на соц. работника, но се надявам все пак да стане. Аз казах на нашите близки за това, но те никак не го одобриха. Е,ние не искаме тяхното позволение, но ми стана гадно.

Петрова ,на тях трябва да им стане гадно, а не на вас. Wink
То е така, но на практика се получава друго - ама защо ще взимате чуждо дете,ама може да е болно, ама незнаеш каква му е родата, ама толкова ли пари имате,за да го изхранвате.....и все от тоя род....казах им, че решението ни не подлежи на обсъждане - искат,неискат ще го приемат,Аз затова казвам по -отрано,за да свикнат с тази мисъл:)

# 54

Общи условия

Активация на акаунт