Пинсети или дискове (за епилатор)?

  • 12 449
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 504
Предпочитам с дискове, става по-бързо, може да накъсва косъма, но и без това се епилирам всяка седмица  ooooh!

# 61
  • Мнения: 2 142
Аз гласувах за дискове.  Имала съм и от двата вида. Този с пинсетите може и да не ми е харесал, защото беше много отдавна и е много вероятно просто да не е бил хубав. От почти 10г ползвам Satin-ice на Philips, mного съм доволна. Сега мисля да си взема друг и мисля пак да се доверя на същата марка, а за подкожните косъмчета съм напълно съгласна с Блондинка в книжарницата. Аз въобще не зная какво е това подкожен косъм. Явно съм късметлийка!  Wink

# 62
  • Мнения: 1 339
Моя е с пинсети, нямам представа как работи този с дисковето, но от моя съм що годе доволна  Rolling Eyes

# 63
  • София
  • Мнения: 5 729
С дискове,на Philips.Доволна съм,а и космите ми бавно и славно оредяват така.Когато си купувах продавачката ми обяснява разликите и като чух пинсети незнам защо се сетих как вечно си скубя веждите и след 1 седмица пак наново се почва и само заради това си избрах с дискове  Embarassed.

# 64
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Защо ли и аз не се сетих за това, а си взех с пинсети?

# 65
  • Мнения: 2 492
Купих си на Braun силк епил  с няколко приставки и никак ама никак не съм доволна.Прекъсна ми космите и изникнаха за 5 дена, а в рекламата за 4 седмици.Лъжа измама за такива като мен да се вържат Close

Общи условия

Активация на акаунт