От стар телефонен номер да намеря новия?!

  • 12 416
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 610
Може да се изнамери телефонен номер, ако се знае ЕГН-то.  Mr. Green

Това пък как става?  Thinking

да не говорим, че телефонният пост трябва да се води на твое име. МОят се води на мен, например, дай да видя къде ства това и да пробвам дали като си напиша ЕГН-то ще ми извади и номера  newsm78

Всъщност не съм сигурна дали става този номер в момента, но преди 2 години така изнамерих една бивша роднина, която се криеше, а ние трябваше да й даваме едни пари. (Не дълг, да не си помислите нещо, от рента за земеделска земя.  Mr. Green). Когато и от МВР ни отказаха да я дирят, заседнахме с мъжа ми пред ПС-то и я открихме. Адрес, телефон, даже и осигуровките й към НОИ и ЗК видяхме.  Joy
Как става номерът обаче, не казвам. Само мога да кажа, че не сме хакери. Толкова са ни защитени данните в държавните институции!  Whistling

ПП Да, телефонният пост беше на нейно име. Иначе няма как, освен ако не се знае ЕГН-то на новия съпруг.  Laughing

ППП Ей затова не съм фен на даването на ЕГН на Сульо и Пульо, ама на когото както му харесва...  Wink

# 16
  • Мнения: 5 622
Сийо, давай бързо съвети за тая работа на ЛС  Praynig Запали интереса ми, определено  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 550
има една програмка за генериране на егн-та (генериране е силно казоно, просто задаваш дата, месец и година, град и ти показва всички родени в този ден...с малко повечко нерви се разбира кое егн на кого е), хъхъ
ама и забравих заглавието

# 18
  • Мнения: 5 622
Помня я. Ама не мисля, че някой с тая програма може някой да ми разбере ЕГН-то, ако иска някой може да пробва, ще му дам дата, месец, година на раждане и да видим дали ще успее  Wink

# 19
  • Мнения: 2 550
Помня я. Ама не мисля, че някой с тая програма може някой да ми разбере ЕГН-то, ако иска някой може да пробва, ще му дам дата, месец, година на раждане и да видим дали ще успее  Wink

и град
дай ги, аз ще се поразровя  Laughing

# 20
  • Мнения: 2 550
аре Бубе, чакааааам

# 21
  • Мнения: 2 550
ааа, Бубе, вече не чакам
можеш да си видиш егн-то на ЛС  Laughing

# 22
  • Мнения: 5 622
ааа, Бубе, вече не чакам
можеш да си видиш егн-то на ЛС  Laughing

Видях  Twisted Evil

Няма нищо скрито, ей....  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт