какво да сложа на решетката на креватчето

  • 1 829
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 362
Аз бях сложила обиколници.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 613
И моето диване е едно шантаво ooooh!! Сложила съм й обиколници, но все си вре краката под тях. Но все пак удържат положението.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Вземи си обиколници!

# 33
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз не съм слагала нищо и нямам намерение.Бебето ми е почти на 9 месеца.От няколко месеца се движи из цялото легло.Постоянно си завира крачетата в решетките.Явно не му пречи щом заспива така.Ако не му е комфортно-започва да крещи за да го преместя.Отначало си удряше и главата,но много бързо се научи да си координира акробатичните изпълнения и вече не се удря.За мен това е правилното-да се научи да се пази сам.Плюс това забелязах,че мрънка като се удари само ако има някой при него.Артист. Laughing

# 34
  • Мнения: 226
наистина - няма видимост към детето...креватчето е в нашата спалня и аз съм свикнала да го наблюдавам
ако сложа обиколници постоянно ще трабва да ставам...
за сега навих на руло една пелена,за да не си провира крачетата през решетките
И аз се опасявах от това, но намерих решение - вечер като лягаме развързвам единия край от към главичката му и го подпъхвам между матрака и решетките. Така му виждам главичката без да ставам.

# 35
  • Мнения: 4 451
И аз съм си решила проблема с обиколник, който покрива решетките на цялата кошара.

# 36
  • Мнения: 218
Обиколниците не ги препоръчват, тъй като бебето може да се претопли или да се завърти под него и да се задуши когато е мъничко. Повечето по-големи бебета се катерят по тях (както и по възглавнички, играчки) и прескачат.

Така че обиколниците са препоръчителни само когато бебето не е в леглото за декорация Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 230
Обиколниците не ги препоръчват, тъй като бебето може да се претопли или да се завърти под него и да се задуши когато е мъничко. Повечето по-големи бебета се катерят по тях (както и по възглавнички, играчки) и прескачат.

Така че обиколниците са препоръчителни само когато бебето не е в леглото за декорация Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Прощавай, ама ползвала ли си обиколници? Да нямаш предвид само възглавници...
Със сигурност детето няма как да се завърти под обиколника, а още по-малко да се покатери по тях  Peace Обиколниците се фиксират чрез завързване  Peace

# 38
  • Мнения: 23
Твърдо ЗА обиколници! Имахме няколко модела, но все бяха твърде тънки и сина ми ги мачкаше с крака. Сега купих едни дунапренени, които са 2 пръста дебели (от COMO). Ники има навик да се навира в решетките като коте и вече имам чувство, че ще му стане главата на решетки! С тези дебелите съм по-спокойна. Тъй като са много тъмно сини, купих от шивашки магазин детски апликации, които се лепят с ютия. Стана весело и свежо, а на детето не му е мрачно. Това става за всеки едноцветен скучен обиколник

# 39
  • Мнения: 218
Обиколниците не ги препоръчват, тъй като бебето може да се претопли или да се завърти под него и да се задуши когато е мъничко. Повечето по-големи бебета се катерят по тях (както и по възглавнички, играчки) и прескачат.

Така че обиколниците са препоръчителни само когато бебето не е в леглото за декорация Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Прощавай, ама ползвала ли си обиколници? Да нямаш предвид само възглавници...
Със сигурност детето няма как да се завърти под обиколника, а още по-малко да се покатери по тях  Peace Обиколниците се фиксират чрез завързване  Peace
Да, знам какво представляват Wink Завират се под обиколника, между долния край и дюшека. Като се по-големи стъпват отгоре (като го натиснеш и той се свива надолу). Имам един нов си стои в шкафа.

Не споря, само казвам че в някои държави не ги смятат за безопасни и не ги използват, всеки сам си решава Simple Smile

# 40
  • Мнения: 137
Обиколниците са решение  Peace.Но моичкият започна да ги дърпа и скъса връзките.
А с чувалче е от бебе и още спи така...мноооого съм доволна.  Hug
Успех с решението  Peace

# 41
  • Мнения: 3 268
обиколниците са много разпространени и при нас( по холандско), но сега вече съветват когато бебето почне да се движи из легълцето да се махнат, понеже имало опасност бебето да се обърне с лице към обиколника и да се задуши...
и съвета е да спят децата в чувалчета, но пък моя син вчера го заварих по ширина на леглото  ooooh! и се чудя вече какво да измисля Thinking
Много съвети ви дават там по холандско.Я си гледай бебето както знаеш,че току виж те заболяла главата.Щяло да се задуши,дрън-дрън.То и като се разхождате по улицата ,може да ви падне керемида на главата,може да ви прегази кола,...Живи и здрави са ми децата,а не са спали в чувалчета и не са се задушили в обиколника.

# 42
  • Мнения: 4 784
Махнах обикониците и сега няма нищо, провира се навсякъде и сам си се избутва и върти във всякакви позиции, удря се, ама иначе от лакомия яде обиколниците.

# 43
  • Мнения: 3 929
Купи си обиколници - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

Общи условия

Активация на акаунт