Мъже с косми по краката

  • 13 588
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Абе моля ти се, аз оная вечер видях един с х*й  Shocked Да ти се доповръща направо, толкова е нехигиенично  Sick #2gunfire #Cussing out

# 16
  • Мнения: 664
Горгона Медуза, браво за темата, а още по-забавното е колко много хора не разбират от майтап Laughing

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Shocked
Значи на мъжете им е позволено да са космати, а не жените не

Какво значи позволено?
Като не ти харесва някой не го гледаш и толкова. От гаджето си може да изискваш каквото ти хрумне. Но да се чудиш на останалите мъже, ми се струва глупаво. Всеки си има разбиране за собственото тяло и за това какво да прави с него.
Аз нямам гадже  Cry
Абе моля ти се, аз оная вечер видях един с х*й  Shocked Да ти се доповръща направо, толкова е нехигиенично  Sick #2gunfire #Cussing out
къде го видя тоя бе? ( само не ми казвай, че е му е бил космат  #Crazy)

# 18
  • Мнения: 3 447
къде го видя тоя бе? ( само не ми казвай, че е му е бил космат  #Crazy)
Е не, то оставаше и космат да е, досега щях да съм пукнала от повръщане  Sick Sick Sick Ама един такъв, виси, люлее се, брррррр  Sick

# 19
  • Мнения: 5 362
И аз харесвам нормално окосмените мъже-по ръце,крака,гърди.
А за жени с косми-без коментар StopНе мисля,че някой,било то мъж или жена ще се въодушеви от подобна гледка.

# 20
# 21
  • Мнения: 14 490
това е майтап нали?

# 22
  • Мнения: 526
Абе моля ти се, аз оная вечер видях един с х*й  Shocked Да ти се доповръща направо, толкова е нехигиенично  Sick #2gunfire #Cussing out
newsm65

# 23
  • Мнения: 1 277
Горгона, Дона- нямам думи - къде ги срещнахте тези екземпляри? Тези гледки, на мъж с косми и мъж с х.й, оставят трайни следи в психиката на нормалния човек и предизвикват сериозни душевни травми...

# 24
  • на село
  • Мнения: 74
Не мога да ви опише вчера какво видях - мъж с космати крака  Shocked Млад около 35г, хубав, интелигентен човек не го бях виждала по къси панталони   Ми че те толкова дълги, че чорапогащник мога да си оплета. Или аз не съм в ред или изоставам с тенденциите . Като го питах защо ходи космат ( все пак сме приятели, но  дълго време не го бях виждала) ми отговори, че никога не ги е махал  #Crazy  Жена с космати крака  приемам, но мъж  Confused
Какво ви е мнението за такива мъже? Мен много ме отблъскват , не разбират ли, че изглеждат нечистоплътни. Ужас , дано този е единствения, защото ако всички мъже са космати направо не знам. Тази вчерашна гледка ми е още пред очите и снощи сънувах кошмар. Те едни дълги, рунтави   Sick
Приемате ли такова нещо?
Ай стига бе,чак пък толкова се възмущаваш,просто не мога да ги разбера такива като теб,и моя има косми по краката и то гъстички,но ако го видя там обръснат,наистина ще си има проблеми с мен,аз държа само под мишниците да се бръсне за другате НЕ,не желая да си лягам с такова "кюсе'',за мен чара на мъжете е точно в това-и то си е казано-колкото по расови толкова по е..... Grinning!

# 25
  • Мнения: 2 631
Пък и кьосетата няма с какво да те топлят зимата в леглото, ако са се ощавили... ИЕле па ако почнат и да боцкат...  ooooh!

# 26
  • Мнения: 493
Темата е майтап, разбира се.

За мъжете е нормално да са космати.Мишниците и слабините може да ги обезкосмяват, но цялото тяло....струва ми се прекалено.

 Peace Peace Peace

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Пък и кьосетата няма с какво да те топлят зимата в леглото, ако са се ощавили... ИЕле па ако почнат и да боцкат...  ooooh!
За това е жената да ги топли  Blush

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
     Аз пък се погнусих от един приятел, много под 35 г., на който му бяха наболи обръснатите косми по гърдите Sick
     

Кожата им прилича, като на щавено прасе Peace

# 29
  • Мнения: 3 372
Аз се отвращавам от мъже с епилирани крака и/или ръце Sick Много е гейско Peace Под мишниците и слабините може, но краката #Crazy Sick

Общи условия

Активация на акаунт