Мъже с косми по краката

  • 13 592
  • 127
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не мога да ви опише вчера какво видях - мъж с космати крака  Shocked Млад около 35г, хубав, интелигентен човек не го бях виждала по къси панталони   Ми че те толкова дълги, че чорапогащник мога да си оплета. Или аз не съм в ред или изоставам с тенденциите . Като го питах защо ходи космат ( все пак сме приятели, но  дълго време не го бях виждала) ми отговори, че никога не ги е махал  #Crazy  Жена с космати крака  приемам, но мъж  Confused
Какво ви е мнението за такива мъже? Мен много ме отблъскват , не разбират ли, че изглеждат нечистоплътни. Ужас , дано този е единствения, защото ако всички мъже са космати направо не знам. Тази вчерашна гледка ми е още пред очите и снощи сънувах кошмар. Те едни дълги, рунтави   Sick
Приемате ли такова нещо?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 797
Сега остава да кажеш и че не е бил лакиран и без гланц на устните и направо  Sick Sick Sick

# 2
  • Мнения: 990
Сега остава да кажеш и че не е бил лакиран и без гланц на устните и направо  Sick Sick Sick
Joy Joy Joy
 
Жена с космати крака  приемам, но мъж  Confused
Стига бе  Shocked. Наистина ли този вариант е по-приемлив  Sick

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
 
Жена с космати крака  приемам, но мъж  Confused
Стига бе  Shocked. Наистина ли този вариант е по-приемлив  Sick
Да, повечето жени са зиморничави, а космите топлят особено зимата ако не са те аз ще умра от студ

# 4
  • Мнения: 2 631
Горгона Медуза се бъзика нещо с нас  hahaha или ..... знам ли и аз  newsm78
Аз пък не харесвам мъж без косми на краката!!!  Mr. Green  Twisted Evil

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Горгона Медуза се бъзика нещо с нас  hahaha или ..... знам ли и аз  newsm78
По-сериозна никога не съм била Tired

# 6
  • Мнения: 27 524
Жена с космати крака  приемам, но мъж  Confused

Ама ти сериозно ли или нещо аз не разбирам? Значи днес вече е по-нормално жената да е Мата-Космата, но мъжа не, така ли?  #Crazy #Crazy #Crazy

Не знам кой какво ще каже, но аз лично ненавиждам мъже голи охлюви  Sick , направо ме е гнус. Обичам да са космати и толкоз  Crossing Arms

# 7
  • Мнения: X
Това е в отговор на темата - "жена с косми по краката", предполагам, но  все пак да кажа, че ...аз много обичам мъжките косми, навсякъде;) Embarassed Embarassed Embarassed

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
 Shocked
Значи на мъжете им е позволено да са космати, а не жените не

# 9
  • Мнения: 526
Стига бе!
Ако мъжо си опоска краката(слабините си обезкосмява,но там е друго),сериозно ще се замисля дали нещо не е сгазил лука...с някой колега.
Не ми е приятно да гледам много космати мъже-примерно да извират изпод тениската или ризата като буйно черно валмо,с яко космати гърбове,крака и ръце.Обаче за нормално,т.е.умерено окосмен мъж,не съм на мнение,че е задължително да се обезкосмява.

# 10
  • Мнения: 648
     Аз пък се погнусих от един приятел, много под 35 г., на който му бяха наболи обръснатите косми по гърдите Sick
     Не ми се връзва мъж, който е епилиран като голо пиле Stop

# 11
  • DE
  • Мнения: 967
Еее, чак пък толкова. За мен е нормално един мъж да има косми по краката. Това не е нормално за жена!!!
Амчи мъжете като почнат да си махат всички косми по тялото, ние какво да правим?

# 12
  • Мнения: 22 437
Явно след темата за женските косми по краката, минахме и на мъжките.

Аз пък не харесвам мъж без косми на краката - освен ако естествено няма такива.
Да ми се разхожда някой като ущипано пиле и да ми прилича на гей - не благодаря.

# 13
  • Мнения: 22 437
Shocked
Значи на мъжете им е позволено да са космати, а не жените не

Какво значи позволено?
Като не ти харесва някой не го гледаш и толкова. От гаджето си може да изискваш каквото ти хрумне. Но да се чудиш на останалите мъже, ми се струва глупаво. Всеки си има разбиране за собственото тяло и за това какво да прави с него.

# 14
  • Мнения: 5 393
Темата е майтап, разбира се.

За мъжете е нормално да са космати.Мишниците и слабините може да ги обезкосмяват, но цялото тяло....струва ми се прекалено.

# 15
  • Мнения: 3 447
Абе моля ти се, аз оная вечер видях един с х*й  Shocked Да ти се доповръща направо, толкова е нехигиенично  Sick #2gunfire #Cussing out

# 16
  • Мнения: 664
Горгона Медуза, браво за темата, а още по-забавното е колко много хора не разбират от майтап Laughing

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Shocked
Значи на мъжете им е позволено да са космати, а не жените не

Какво значи позволено?
Като не ти харесва някой не го гледаш и толкова. От гаджето си може да изискваш каквото ти хрумне. Но да се чудиш на останалите мъже, ми се струва глупаво. Всеки си има разбиране за собственото тяло и за това какво да прави с него.
Аз нямам гадже  Cry
Абе моля ти се, аз оная вечер видях един с х*й  Shocked Да ти се доповръща направо, толкова е нехигиенично  Sick #2gunfire #Cussing out
къде го видя тоя бе? ( само не ми казвай, че е му е бил космат  #Crazy)

# 18
  • Мнения: 3 447
къде го видя тоя бе? ( само не ми казвай, че е му е бил космат  #Crazy)
Е не, то оставаше и космат да е, досега щях да съм пукнала от повръщане  Sick Sick Sick Ама един такъв, виси, люлее се, брррррр  Sick

# 19
  • Мнения: 5 362
И аз харесвам нормално окосмените мъже-по ръце,крака,гърди.
А за жени с косми-без коментар StopНе мисля,че някой,било то мъж или жена ще се въодушеви от подобна гледка.

# 20
# 21
  • Мнения: 14 490
това е майтап нали?

# 22
  • Мнения: 526
Абе моля ти се, аз оная вечер видях един с х*й  Shocked Да ти се доповръща направо, толкова е нехигиенично  Sick #2gunfire #Cussing out
newsm65

# 23
  • Мнения: 1 277
Горгона, Дона- нямам думи - къде ги срещнахте тези екземпляри? Тези гледки, на мъж с косми и мъж с х.й, оставят трайни следи в психиката на нормалния човек и предизвикват сериозни душевни травми...

# 24
  • на село
  • Мнения: 74
Не мога да ви опише вчера какво видях - мъж с космати крака  Shocked Млад около 35г, хубав, интелигентен човек не го бях виждала по къси панталони   Ми че те толкова дълги, че чорапогащник мога да си оплета. Или аз не съм в ред или изоставам с тенденциите . Като го питах защо ходи космат ( все пак сме приятели, но  дълго време не го бях виждала) ми отговори, че никога не ги е махал  #Crazy  Жена с космати крака  приемам, но мъж  Confused
Какво ви е мнението за такива мъже? Мен много ме отблъскват , не разбират ли, че изглеждат нечистоплътни. Ужас , дано този е единствения, защото ако всички мъже са космати направо не знам. Тази вчерашна гледка ми е още пред очите и снощи сънувах кошмар. Те едни дълги, рунтави   Sick
Приемате ли такова нещо?
Ай стига бе,чак пък толкова се възмущаваш,просто не мога да ги разбера такива като теб,и моя има косми по краката и то гъстички,но ако го видя там обръснат,наистина ще си има проблеми с мен,аз държа само под мишниците да се бръсне за другате НЕ,не желая да си лягам с такова "кюсе'',за мен чара на мъжете е точно в това-и то си е казано-колкото по расови толкова по е..... Grinning!

# 25
  • Мнения: 2 631
Пък и кьосетата няма с какво да те топлят зимата в леглото, ако са се ощавили... ИЕле па ако почнат и да боцкат...  ooooh!

# 26
  • Мнения: 493
Темата е майтап, разбира се.

За мъжете е нормално да са космати.Мишниците и слабините може да ги обезкосмяват, но цялото тяло....струва ми се прекалено.

 Peace Peace Peace

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Пък и кьосетата няма с какво да те топлят зимата в леглото, ако са се ощавили... ИЕле па ако почнат и да боцкат...  ooooh!
За това е жената да ги топли  Blush

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
     Аз пък се погнусих от един приятел, много под 35 г., на който му бяха наболи обръснатите косми по гърдите Sick
     

Кожата им прилича, като на щавено прасе Peace

# 29
  • Мнения: 3 372
Аз се отвращавам от мъже с епилирани крака и/или ръце Sick Много е гейско Peace Под мишниците и слабините може, но краката #Crazy Sick

# 30
  • Мнения: 663
Аз се отвращавам от мъже с епилирани крака и/или ръце Sick Много е гейско Peace Под мишниците и слабините може, но краката #Crazy Sick
И аз,съм на това мнение  Peace

# 31
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 32
  • DE
  • Мнения: 521
Ама не! Тия мъже съвсем през просото го подкараха вече! Аман Twisted Evil

# 33
  • Мнения: 990
Абе моля ти се, аз оная вечер видях един с х*й  Shocked Да ти се доповръща направо, толкова е нехигиенично  Sick #2gunfire #Cussing out
newsm09 Ама и такива  мъже ли има...ужас  ooooh!
  Joy

# 34
  • Мнения: 189
Отвратителна работа, ти казвам! Не мога да повярвам, че все още има мъже, които не се щавят навсякъде! Мъж с косми по краката не поглеждам втори път Naughty

# 35
  • Мнения: 305
 Mr. Green Crazy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha, ей не ми стигат емотиконите да покажа колко ми е весело в тази тема! Смях се на глас и то при страшния риск шефа да влезе  (нахлуе Twisted Evil) и да ме сгащи да се хиля на простотии!

ПОВЕЧЕ ПОДОБНИ ТЕМИ = ПО-ДОБРО КРЪВООБРЪЩЕНИЕ!

(това е лозунг)  Sunglasses

# 36
  • Мнения: 6 164
ИииИИи... Да му отрежат краката! Какви волности! ooooh!

# 37
  • София
  • Мнения: 2 437
Ееее...ми, съжалявам...мисля, че вече може да не ти е приятел  Crossing Arms Човек да го е срам да пие едно кафе с такъв тип, камо ли да си говори с него...то очите ти все в космите му.  Правилно си му направила забележка.

Аз пък си имам екстра комшия, който се бръсне навсякъде. Толкова е перфектен, че си бръсне включително и космите на пръстите на ръцете. Ходи с къси шортички (така се виждат перфектно лъснатите крака), не му се очертава пишката, но пък дупето... всяка сутрин ходи да тича за добра фигура, няма шкембе. Започнах да се заглеждам .... не мъж, ами ... чудо!
Дерзай и си търси нов, модерен приятел  Peace

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
На вас ви е смешно, но на мен ми се плаче вече. Ей сега идвам, пих кафе с една позната и на съседнта маса един мъж, хубавец такъв с костюм. Гледах го аз гледам и какво да видя  Shocked  от крачола му се подават косми  #Cussing out този 100% е гей. Само обратните имат косми по краката

# 39
  • Мнения: 3 447
Само обратните имат косми по краката
Така е, опитват се да приличат на жени, мискините му.

# 40
  • Мнения: 338
Ааааа това с космите е само за жени,за мъже неможееееее Naughty

# 41
  • Мнения: 647
"Жени с косми , много съм учудена
« четвъртък, 26 юли 2007, 23:44 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Или аз не съм в ред и изоставам с тенденциите 
Жена на около 35 , добре изглеждаща, с високо самочувствие за себе си и облечена модерно с дълги косми на краката -руси , но дълги, като я питах ми отговори, че никога не ги е махала   а те са ама много дълги   
Какво ви е мнението за такива жени, харесвате ли не епилирани крака и виждате ли често такива жени?"


Просто е перефразирала тази тема.
А и явно темите за косми са хит в последно време Mr. Green

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ааааа това с космите е само за жени,за мъже неможееееее Naughty
Къде пише, че не може?!
Аз не мога да разбера тези мъже ТВ не гледат ли? За какво са тези реклами на епилатори и лентички за обезкосмване?! Да не би да са за нас жените  #Crazy

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
"Жени с косми , много съм учудена
« четвъртък, 26 юли 2007, 23:44 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Или аз не съм в ред и изоставам с тенденциите 
Жена на около 35 , добре изглеждаща, с високо самочувствие за себе си и облечена модерно с дълги косми на краката -руси , но дълги, като я питах ми отговори, че никога не ги е махала   а те са ама много дълги   
Какво ви е мнението за такива жени, харесвате ли не епилирани крака и виждате ли често такива жени?"


Просто е перефразирала тази тема.
А и явно темите за косми са хит в последно време Mr. Green


това, че сме попаднали в сходна ситуация не означава, че си измислям  Crossing Arms
Аз продължавам да съм разочорована и от утре ще раздавам на всички космати мъже по 1 лентичка виит.  Не мога така! Обърках се съвсем кой е нормален и ненормален. И в аптеките  трябва да спрат да връщат презервативи вместо ресто, а кола  маска!

# 44
  • Мнения: 6 243
Медузке, ами на тия с х*й мислила ли си какво да им даваш... Чудя се и аз - ножичка ли, ножовка ли... не може така. Нещо трябва да се направи. #2gunfire

# 45
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Дона е по тази част, просто не мога да мисля за толкова неща едновременно. Заела съм се с не леката задача да обезкосмя всички мъже  bowuu

# 46
# 47
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Абе моля ти се, аз оная вечер видях един с х*й  Shocked Да ти се доповръща направо, толкова е нехигиенично  Sick #2gunfire #Cussing out
newsm09 Ама и такива  мъже ли има...ужас  ooooh!
  Joy
Просто ми развеселихте тотално следобеда момичета честно   bouquet rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 48
  • Мнения: 5 622
 
Жена с космати крака  приемам, но мъж  Confused
Стига бе  Shocked. Наистина ли този вариант е по-приемлив  Sick
Да, повечето жени са зиморничави, а космите топлят особено зимата ако не са те аз ще умра от студ

Разбира се. Деяна е права както винаги. Даже и космите на пубиса в студено време предпазват от настинки и така често срещаният при жените цистит.

Да живеят космите(при жените, мъжете- марш на кола маска)  Joy

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Мъжете издържат на студено аз затова им се чудя защо така са се запуснали. Искам също да ти кажа, че  ако не са ми космите  по крема досега да са ми болни яйчниците.
Зимата така хубаво ме топлят и предпазват от простудни заболявания, но си трябва и поддръжка -ресане, махане на връхчетата за да не цъфтят, маски понкога им слагам и то вълшебната маска за коса с агнешкото лекарство  Embarassed Но пък каквъ косъм съм загладила. Всички ми завиждат и знаеш ли как ме гледат  Flutter

# 50
  • Мнения: 401
и аз не приемам мъж с обескосмени крака или ръце-радвам се ,че не съм единстевана,събота на басеина много от мъжете бяха с обезкосмени крака,и приятелят ми след това ми каза ,че се чудел дали да не си ги махне-естествено му казах да не ги пипа  Stop

# 51
  • Мнения: 5 622
Мъжете издържат на студено аз затова им се чудя защо така са се запуснали. Искам също да ти кажа, че  ако не са ми космите  по крема досега да са ми болни яйчниците.
Зимата така хубаво ме топлят и предпазват от простудни заболявания, но си трябва и поддръжка -ресане, махане на връхчетата за да не цъфтят, маски понкога им слагам и то вълшебната маска за коса с агнешкото лекарство  Embarassed Но пък каквъ косъм съм загладила. Всички ми завиждат и знаеш ли как ме гледат  Flutter

Деяна, бързо на Лс да ми разкриеш тайната. Много съм рехава откъм космена покривка и всички ужасно ме съжаляват, особено като паднат -20 градусовите температури, зимата. Аз даже взимам назаем настриганата вълна от мъжа ми, преда я и си плета специални гащички и чорапогащи. Егати нещастието, пак аз съм прецакана  Crossing Arms

А една канадка като дошла да ражда в тукашната частна клиника, като искали да я обръснат(където трябва) с право се е развикала жената. МИ то толкова време отнема да си отгледаш такава дълга(че и къдрава) коса, а те несретниците, ще я бръснат...Завистници гадни  #2gunfire

# 52
  • Мнения: 48
Жената ме харесва без косми и аз се депелирам от глава до петите.В началото трудно ме вьзприемаше,а сега и става зле като мерне космат.А и на мен ми е по хигиенично Peace

# 53
  • Мнения: 1 541
.....А и на мен ми е по хигиенично Peace

Е сега ти разказаха играта за това изявление  Twisted Evil  Mr. Green

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Жената ме харесва без косми и аз се депелирам от глава до петите.В началото трудно ме вьзприемаше,а сега и става зле като мерне космат.А и на мен ми е по хигиенично Peace
smile3501

# 55
  • Мнения: 648
   Любопитно ми е темата ти Горгона, от кого е провокирана и кого точно иронизира Mr. Green
Със сигурност е свързана с някое изказване тук, но не успявм да следя "изкъсо" всички теми Blush

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Надеждица, кое те провокира да мислиш така  Thinking
Няма такова нещо, моля ти се

# 57
  • Мнения: 2 199
Цитат
Жена с космати крака  приемам, но мъж

 smile3560 smile3560

не мога да си представя , а и не искам , приятеля ми и аз да се епилираме заедно примерно, ще ми задръсти епилатора  Crazy тва в рамките на шегата
явно съм задръстена ама мъж с космати крака мен ме кефи  Mr. Green

дивото зове   tooth

Горгона Meдуза изказването ти ми хареса, въпреки  че не сме на едно мнение   bouquet

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат
Жена с космати крака  приемам, но мъж

 smile3560 smile3560

не мога да си представя , а и не искам , приятеля ми и аз да се епилираме заедно примерно, ще ми задръсти епилатора  Crazy

Ще ползвате различни епилатори. Купи му от този, който се слага в хладилника. Те са за мъже - да не ги боли ( усетих скрития намек в рекламата)

# 59
  • Мнения: 2 199
Цитат
Жена с космати крака  приемам, но мъж

 smile3560 smile3560

не мога да си представя , а и не искам , приятеля ми и аз да се епилираме заедно примерно, ще ми задръсти епилатора  Crazy

Ще ползвате различни епилатори. Купи му от този, който се слага в хладилника. Те са за мъже - да не ги боли ( усетих скрития намек в рекламата)

същия имам ама няма да му дам да я задръсти  Crossing Arms
че доста пари струва  Crazy

# 60
  • Мнения: 5 228
ИииИИи... Да му отрежат краката! Какви волности! ooooh!

А на този, когото е видяла Дона? Какво да му отрежем на него?

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ИииИИи... Да му отрежат краката! Какви волности! ooooh!

А на този, когото е видяла Дона? Какво да му отрежем на него?
Треперят ми прсътите. Не мога да го напиша  Confused
Освен да го залепим с тиксо, да не стърчи така грозно

# 62
  • Мнения: 3 447
Освен да го залепим с тиксо, да не стърчи така грозно
И после като дръпнеш рязко тиксото... сещаш се  Blush

# 63
  • Мнения: 534
Освен да го залепим с тиксо, да не стърчи така грозно
И после като дръпнеш рязко тиксото... сещаш се  Blush
Ама защо ще му го дърпаме  #Crazy
там трябва да си стои,тъй де,за  какво ще се мандахерца насам-натам  Crossing Arms

# 64
  • Мнения: 3 447
Ама защо ще му го дърпаме  #Crazy
там трябва да си стои,тъй де,за  какво ще се мандахерца насам-натам  Crossing Arms
Ми като с лепенка за мустаци бе - дърпаш и изтръгваш из корен, амаха  Crossing Arms

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
На Уил Смит така му ГО залепвали за крака при голите снимки на някакакъв филм,
за да не се вижда , че и той има такъв срамен израстък!

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Милата му жена, то пак добре, че не са му го залепили за коляното 

# 67
# 68
  • Мнения: 526
Милата му жена, то пак добре, че не са му го залепили за коляното 
Женско око ненаситно,ей! JoyОт космите тръгнАхте,на Уил Смит до х.я стигнАхте hahaha

# 69
  • Мнения: 3 447
Милата му жена, то пак добре, че не са му го залепили за коляното 
Престани, моля те, тук четат и бременни, все пак  Sick

# 70
  • Мнения: 5 228
Ама защо ще му го дърпаме  #Crazy
там трябва да си стои,тъй де,за  какво ще се мандахерца насам-натам  Crossing Arms
Ми като с лепенка за мустаци бе - дърпаш и изтръгваш из корен, амаха  Crossing Arms

Веднъж започнеш ли така обаче, след това израстват на най-различни места.

# 71
  • Мнения: 619
Абе моля ти се, аз оная вечер видях един с х*й  Shocked Да ти се доповръща направо, толкова е нехигиенично  Sick #2gunfire #Cussing out
Crossing Arms Е то бива бива ама туй тяхното на нищо не прилича .. скоро и рбада ще почнат да си пускат

# 72
  • Мнения: 3 205
Ама защо ще му го дърпаме  #Crazy
там трябва да си стои,тъй де,за  какво ще се мандахерца насам-натам  Crossing Arms
Ми като с лепенка за мустаци бе - дърпаш и изтръгваш из корен, амаха  Crossing Arms

Веднъж започнеш ли така обаче, след това израстват на най-различни места.

Кое, кое? Кое израства на различни места? Я пак? Че да пробвам, хем на различни места, хем явно се и множи....  Praynig

# 73
  • Мнения: 5 228
Космите, юл4е, космите.

# 74
  • Мнения: 3 205
Ааа, ясноу. Щото космите не се мандахерцат насам-натам и аз си помислих, че за другото става въпрос:

Абе моля ти се, аз оная вечер видях един с х*й  Shocked Да ти се доповръща направо, толкова е нехигиенично  Sick #2gunfire #Cussing out

# 75
  • Мнения: 3 447
Веднъж започнеш ли така обаче, след това израстват на най-различни места.
На всичкото отгоре по-твърди и по-дебели  #2gunfire

# 76
  • Мнения: 1 277
На всичкото отгоре по-твърди и по-дебели  #2gunfire

Това, другото, не става ли да се махне с лазер newsm78

# 77
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Абе моля ти се, аз оная вечер видях един с х*й  Shocked Да ти се доповръща направо, толкова е нехигиенично  Sick #2gunfire #Cussing out

5 мин. не мога да спра да се хиля Joy
Не знам дали е майтап темата, но мен единствено ме дразни мъж с космат гръб Sick

# 78
  • Мнения: 5 622
Веднъж започнеш ли така обаче, след това израстват на най-различни места.
На всичкото отгоре по-твърди и по-дебели  #2gunfire

Абе не знам за какво говорите, но аз пък нямам нищо против твърдите и дебелите


Абе моля ти се, аз оная вечер видях един с х*й  Shocked Да ти се доповръща направо, толкова е нехигиенично  Sick #2gunfire #Cussing out

Абе моят мъж може да е обезкосмен, ама и той има от това нещо..Направо в чудо съм се видяла. И няма махане бе. Както каза по-горе, все по-твърдо и по-голямо става като реша да се занимавам с него  Crossing Arms

# 79
  • Мнения: 4 111
О!  Naughty
Ако съм на теб спирам всякакви контакти!
Ще ми кажеш, че има и подмишниците!
Е, не мога да съм солидарна. За жените - да, но за мъж - това е безобразие.  Crossing Arms

# 80
  • Мнения: 3 447

Абе не знам за какво говорите, но аз пък нямам нищо против твърдите и дебелите

Заради такива жени като тебе има мъже, които се носят по този нехигиеничен начин, думи нямам  #Cussing out

# 81
# 82
  • Мнения: 5 622

Абе не знам за какво говорите, но аз пък нямам нищо против твърдите и дебелите

Заради такива жени като тебе има мъже, които се носят по този нехигиеничен начин, думи нямам  #Cussing out

Aбсолютен срам съм за женското племе, знам. Отивам  да помоля мъжът ми да ме накаже с онова голямото и дебелото  newsm45

Ох..толкова съм разстроена(психически, не физически, нямам диария), че се обърках. Исках да кажа твърдото и дебелото

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз май не си падам по мъже вече Rolling Eyes

# 84
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Темата е майтап, разбира се.

За мъжете е нормално да са космати.Мишниците и слабините може да ги обезкосмяват, но цялото тяло....струва ми се прекалено.
не просто прилича на гол охлюв  Joy

# 85
  • Мнения: 222
Наскоро в метрто срещу мен седеше едно момче, може би на 20-21г.,чиито косми са били избръснати и сега започваха да растат...беше много гадно,като жена...не харесвам мъже без косми по ръцете и краката...

# 86
  • Мнения: 27 524
Горгона Медуза, браво за темата, а още по-забавното е колко много хора не разбират от майтап Laughing

Готиният майтап е интелигентен обикновено  Wink

# 87
  • Мнения: 2 199
О!  Naughty
Ако съм на теб спирам всякакви контакти!
Ще ми кажеш, че има и подмишниците!
Е, не мога да съм солидарна. За жените - да, но за мъж - това е безобразие.  Crossing Arms
tooth tooth tooth

# 88
  • Мнения: 106
     Аз пък се погнусих от един приятел, много под 35 г., на който му бяха наболи обръснатите косми по гърдите Sick
     

Кожата им прилича, като на щавено прасе Peace

 Joy  rotfImbo
Много добро сравнение-попадение. Иначе и аз като повечето харесвам нормално окосмени мъже, виж за жените - смятам, че е недопостимо, дори през зимата.

# 89
  • Мнения: 7 186
Е, при всички случаи предпочитам мъж с наболи от обезкосмяване косми, отколкото с дълги и къдрави Rage #Sniper

# 90
  • Мнения: 10 758
Аз май не си падам по мъже вече Rolling Eyes
Аз отдавна съм го установила това за себе си.
Направо не мога да повярвам, че все още има такива мъже, които да не се епилират Sick

# 91
  • Мнения: 5 539
Пък аз онзи ден видях един, изпружил се на една пейка, грам косъм нямаше - краката му по-гладки от мойте, почернели, лъскави, слаби. Е, завидях направо Rolling Eyes

# 92
  • Мнения: 3 830
Не ме дразни, когато са с космите си по краката, но ако са огромни космища, е грознооо.  Sick Не възприемам космите под мишниците, истински ме отвращават!

# 93
  • Мнения: 648
 Ох, кротнах се, вече  имам отговор на въпроса си, защо е пусната темата Party Вчера сутринта явно още сънена съвсем сериозно си помислих, че Горгона-та си пада по кюсета Crazy

# 94
  • Мнения: 61
аз не обичам космати мъже  Flutter

# 95
  • Мнения: 2 716
 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao  Animal Snail cold smile3544
Нека ви е смешно.
Питате ли горкото момче, което изгоних преди години, защото му се подаде косъм изпод крачола??? Човечецът не знаеше какво да направи. А аз крещях с пълно гърло: "А те ме излъгаха, че нямаш косми по краката" Бях на 14-15, но момчето доста си се шокира.
А на вас ви е майтап тая работа. Щото сте несериозни и нехигиенични. Само топлото ви е в ума.

# 96
  • Мнения: 660
Абсолютно правилно! newsm10

Тъй де!
Няма пък само ние да се щавим, да гладуваме, да се поливаме с химикали и да се кълчим в неестествени пози, а те да си седят с вдигнати крака, бира и чипс и само да избират "Таз става, таз не става". Я марш под ножа! smile3513

# 97
  • Мнения: 5 393
rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao  Animal Snail cold smile3544
Нека ви е смешно.
Питате ли горкото момче, което изгоних преди години, защото му се подаде косъм изпод крачола??? Човечецът не знаеше какво да направи. А аз крещях с пълно гърло: "А те ме излъгаха, че нямаш косми по краката" Бях на 14-15, но момчето доста си се шокира.
А на вас ви е майтап тая работа. Щото сте несериозни и нехигиенични. Само топлото ви е в ума.

# 98
  • София
  • Мнения: 7 097
Жена с космати крака  приемам, но мъж  Confused

 Shocked

Честно казано, мога да преживея косматите крака на мъжа си... Mr. Green

# 99
  • Мнения: 5 622

Честно казано, мога да преживея косматите крака на мъжа си... Mr. Green

Аз моя си го харесвам шлайфан, ама на чужд, като за веднъж, мога да преживея някой и друг косъм(стига да не е където баш не трябва  Crossing ArmsMr. Green

# 100
  • Мнения: 2 716
стига да не е където баш не трябва  Crossing Arms
И аз съм против мустаците  bowuu

# 101
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Как може такова нещо! Не мога да се начудя. В кой век живеят тези мъже?
Онзи ден видях космато куче.
Още не мога да го преживея. Сънувам го трета нощ.  #Cussing out

# 102
  • Мнения: 4 111
Как може такова нещо! Не мога да се начудя. В кой век живеят тези мъже?
Онзи ден видях космато куче.
Още не мога да го преживея. Сънувам го трета нощ.  #Cussing out


Трябваше да го снимаш!

# 103
  • Мнения: 2 309
Важното е да няма косми на топките,другото е льжа и измама ooooh!

# 104
  • Мнения: 4 111
Важното е да няма косми на топките,другото е льжа и измама ooooh!

Кучето ли?  Rolling Eyes

# 105
  • Мнения: 221
по принцип по краката и ръцете в рамките на нормалното не ми пречи..
обаче за други места не мога да ги понасям Sick

най ми е чудно и ме дразни това, че мъжете искат жените са са епилирани навсякъде и да нямат косми, а те ходят като горили Imp  Imp

# 106
  • Мнения: 4 111
А какво ще кажете за космите на гърба?

# 107
  • Мнения: 534
Аз май не си падам по мъже вече Rolling Eyes
spoko
е след тази твоя фундаментална тема съм сигурна,че мъжете
 ще се засрамят и болшинството ще се хлИзга от гладкост и безкосмие

# 108
  • Мнения: 5 622
е след тази твоя фундаментална тема съм сигурна,че мъжете
 ще се засрамят и болшинството ще се хлИзга от гладкост и безкосмие

Дай Боже  Mr. Green

# 109
  • Мнения: 1 107
Как може такова нещо! Не мога да се начудя. В кой век живеят тези мъже?
Онзи ден видях космато куче.
Още не мога да го преживея. Сънувам го трета нощ.  #Cussing out


Трябваше да го снимаш!

Ужас! Ужас! Аз видях котка пред входа-не я срам-цяля космата топка Naughty

Вчера на работа с колежка обсъждахме този въпрос-как преди 10 години мъжете не се обезкосмяваха, ама пък ние пак си ги харесвахме? Като видя мъж с гладки, лъскави крачета и ми иде да крещя....сигурно с половинката се карат кой да влиза по-напред при козметичката....

# 110
  • София
  • Мнения: 3 099
Жена с космати крака  приемам, но мъж  Confused

Ама ти сериозно ли или нещо аз не разбирам? Значи днес вече е по-нормално жената да е Мата-Космата, но мъжа не, така ли?  #Crazy #Crazy #Crazy

Не знам кой какво ще каже, но аз лично ненавиждам мъже голи охлюви  Sick , направо ме е гнус. Обичам да са космати и толкоз  Crossing Arms

Блонди, ти да не си зодия овен? Толкова съвпадения не може да са случайни...  Thinking

# 111
  • Мнения: 660
И аз съм против мустаците  bowuu

Олелеее, от мустаци направо ми се повръща!  Close

# 112
  • Мнения: 4 111
И аз съм против мустаците  bowuu

Олелеее, от мустаци направо ми се повръща!  Close

Никога не съм целувала мустаци.  Rolling Eyes Как ли е? Някой с опит?

# 113
  • London, baby
  • Мнения: 800
Не ми пречи да има на краката косми и по ръцете, стига да са си в нормата.

# 114
  • Мнения: 27 524
Блонди, ти да не си зодия овен? Толкова съвпадения не може да са случайни...  Thinking

Топло... лъв съм.  Simple Smile
Някой за гърба беше питал. И там ги харесвам  Blush

# 115
  • София
  • Мнения: 7 097

Честно казано, мога да преживея косматите крака на мъжа си... Mr. Green

Аз моя си го харесвам шлайфан, ама на чужд, като за веднъж, мога да преживея някой и друг косъм(стига да не е където баш не трябва  Crossing ArmsMr. Green

Моят си е естествено шлайфан  Crazy

Някой за гърба беше питал. И там ги харесвам  Blush

Тук ми липсва онзи емотикон от Скайпа, дето драйфаш...

# 116
  • София
  • Мнения: 786
Не харесвам безкосмести мъже! Crossing Arms

# 117
  • Габрово
  • Мнения: 1 330

Някой за гърба беше питал. И там ги харесвам  Blush

Тук ми липсва онзи емотикон от Скайпа, дето драйфаш...

И аз не ги харесвам тия косми по гърба, ама моя има и там малко и  веднъж му ги махах  с veet, но той горкият така се изприщи, че ми дожаля втори път да го подлагам на това. Няма сега да си разваляме дружбата я заради някакви кОсми Mr. Green

# 118
  • Мнения: 235
 Ами има жени ,дето не се обезкосмяват под мишниците / но инак са с модерен потник/ , а ние тук сме почнали мъжете...
Нека си ходят както си искат- един космат, друг шлайфан - избор да има!

# 119
  • Мнения: 5 622
Ами има жени ,дето не се обезкосмяват под мишниците / но инак са с модерен потник/ , а ние тук сме почнали мъжете...
Нека си ходят както си искат- един космат, друг шлайфан - избор да има!


Е, това е важното..Но за съжаление май няма. Винаги съм го казвала- в Бг готини жени бол, мъжете да плакнат окото, но готините мъже са кът, на което много ме е яд  Close  Crossing Arms

# 120
  • Мнения: 263
Абе за ръцете и краката нека да са си естествени, но мишниците и интимните места трябва да са обезкосмени. Определено от няколко години насам има голям прогрес в това отношение сред българските мъже. Е аз съдя основно от мишниците де  Joy

# 121
  • София
  • Мнения: 5 079
Не ми се връзва мъж, който е епилиран като голо пиле Stop

И на мен... Всяка крайност е отблъскваща, но по мога да преглътна космат (в умерени граници  Stop) мъж, отколкото епилиран от - до... Някак си не ми изглежда мъжествено... Въпрос на мислене и "вкус". Mr. Green

# 122
  • Мнения: 237
Аз се отвращавам от мъже с епилирани крака и/или ръце Sick Много е гейско Peace Под мишниците и слабините може, но краката #Crazy Sick
И аз така, направо ме плашат такива по-обезкосмени от мен Joy и да ме карат да се чувствам като Саскуоч Naughty.

# 123
# 124
  • Мнения: 406
Мъже с космати крака-леле в кои век живеем???????? Shocked

# 125
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 227
Абе моля ти се, аз оная вечер видях един с х*й  Shocked Да ти се доповръща направо, толкова е нехигиенично  Sick #2gunfire #Cussing out
Joy hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 126
  • Мнения: 3 782
Тази тема наистина носи положителни емоции. Много ме размяхте, да кажа честно нещата толкова се объркаха в този свят,че по-често виждам епилирани мъже, отколкото такива жени.
Иначе аз на моя приятел му давам да се обезкосмява само под мишниците и на гърдите, е и интимните зони истествено.

# 127
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Обичам мъже, които се поддържат, но това не означава, че си падам по голите охлюви  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт