Мъже с косми по краката

  • 13 611
  • 127
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 663
Аз се отвращавам от мъже с епилирани крака и/или ръце Sick Много е гейско Peace Под мишниците и слабините може, но краката #Crazy Sick
И аз,съм на това мнение  Peace

# 31
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 32
  • DE
  • Мнения: 521
Ама не! Тия мъже съвсем през просото го подкараха вече! Аман Twisted Evil

# 33
  • Мнения: 990
Абе моля ти се, аз оная вечер видях един с х*й  Shocked Да ти се доповръща направо, толкова е нехигиенично  Sick #2gunfire #Cussing out
newsm09 Ама и такива  мъже ли има...ужас  ooooh!
  Joy

# 34
  • Мнения: 189
Отвратителна работа, ти казвам! Не мога да повярвам, че все още има мъже, които не се щавят навсякъде! Мъж с косми по краката не поглеждам втори път Naughty

# 35
  • Мнения: 305
 Mr. Green Crazy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha, ей не ми стигат емотиконите да покажа колко ми е весело в тази тема! Смях се на глас и то при страшния риск шефа да влезе  (нахлуе Twisted Evil) и да ме сгащи да се хиля на простотии!

ПОВЕЧЕ ПОДОБНИ ТЕМИ = ПО-ДОБРО КРЪВООБРЪЩЕНИЕ!

(това е лозунг)  Sunglasses

# 36
  • Мнения: 6 164
ИииИИи... Да му отрежат краката! Какви волности! ooooh!

# 37
  • София
  • Мнения: 2 437
Ееее...ми, съжалявам...мисля, че вече може да не ти е приятел  Crossing Arms Човек да го е срам да пие едно кафе с такъв тип, камо ли да си говори с него...то очите ти все в космите му.  Правилно си му направила забележка.

Аз пък си имам екстра комшия, който се бръсне навсякъде. Толкова е перфектен, че си бръсне включително и космите на пръстите на ръцете. Ходи с къси шортички (така се виждат перфектно лъснатите крака), не му се очертава пишката, но пък дупето... всяка сутрин ходи да тича за добра фигура, няма шкембе. Започнах да се заглеждам .... не мъж, ами ... чудо!
Дерзай и си търси нов, модерен приятел  Peace

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
На вас ви е смешно, но на мен ми се плаче вече. Ей сега идвам, пих кафе с една позната и на съседнта маса един мъж, хубавец такъв с костюм. Гледах го аз гледам и какво да видя  Shocked  от крачола му се подават косми  #Cussing out този 100% е гей. Само обратните имат косми по краката

# 39
  • Мнения: 3 447
Само обратните имат косми по краката
Така е, опитват се да приличат на жени, мискините му.

# 40
  • Мнения: 338
Ааааа това с космите е само за жени,за мъже неможееееее Naughty

# 41
  • Мнения: 647
"Жени с косми , много съм учудена
« четвъртък, 26 юли 2007, 23:44 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Или аз не съм в ред и изоставам с тенденциите 
Жена на около 35 , добре изглеждаща, с високо самочувствие за себе си и облечена модерно с дълги косми на краката -руси , но дълги, като я питах ми отговори, че никога не ги е махала   а те са ама много дълги   
Какво ви е мнението за такива жени, харесвате ли не епилирани крака и виждате ли често такива жени?"


Просто е перефразирала тази тема.
А и явно темите за косми са хит в последно време Mr. Green

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ааааа това с космите е само за жени,за мъже неможееееее Naughty
Къде пише, че не може?!
Аз не мога да разбера тези мъже ТВ не гледат ли? За какво са тези реклами на епилатори и лентички за обезкосмване?! Да не би да са за нас жените  #Crazy

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
"Жени с косми , много съм учудена
« четвъртък, 26 юли 2007, 23:44 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Или аз не съм в ред и изоставам с тенденциите 
Жена на около 35 , добре изглеждаща, с високо самочувствие за себе си и облечена модерно с дълги косми на краката -руси , но дълги, като я питах ми отговори, че никога не ги е махала   а те са ама много дълги   
Какво ви е мнението за такива жени, харесвате ли не епилирани крака и виждате ли често такива жени?"


Просто е перефразирала тази тема.
А и явно темите за косми са хит в последно време Mr. Green


това, че сме попаднали в сходна ситуация не означава, че си измислям  Crossing Arms
Аз продължавам да съм разочорована и от утре ще раздавам на всички космати мъже по 1 лентичка виит.  Не мога така! Обърках се съвсем кой е нормален и ненормален. И в аптеките  трябва да спрат да връщат презервативи вместо ресто, а кола  маска!

# 44
  • Мнения: 6 243
Медузке, ами на тия с х*й мислила ли си какво да им даваш... Чудя се и аз - ножичка ли, ножовка ли... не може така. Нещо трябва да се направи. #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт