Отговори
# 60
  • Мнения: 516
macoball,

 newsm74  възможност да си направиш няколко разтоварващи дни на плодове,сокове и
 салати .Възползвай се от ситуацията  newsm26
 На мен също ми се очертават такива дни.В сряда ще отпътуваме за провинцията,при
 мама и тати.Общо взето ще бъдем на гости насам-натам,но когато съм в движение и
 когато не готвя,издържам на разтоварващ режим.А...и с нетърпение чакам да си хапна
 чушки и домати,току-що откъснати от градинката - вкусът им е съвсем различен......

           Е,мила  newsm10  и  нека  повече  в  -  кг   на  goodscale

# 61
  • Мнения: 6 958
Тази салата с риба тон мноого вкусно звучи!  Heart Eyes
Моят заминава утре в командировка 4дни  и смятам да карам само на плодове и зеленчуци докато го няма!  А за готвенето: беше ми правил  американска закуска веднъж преди години-плачинки,наденички,бекон,яйца. Познай на какво приличаше кухнята и кой чисти после!  smile3515
От тогава сам си знае и не пипа!

Успешно разтоварване и от мен  Hug Чакам да чуя минусовите ти резултати после   bouquet

Мамче приятно изкарване на гостито  Hug

И аз се разтоварвам доста добре... де плод, де пържола и само на едно место седя на кантара...  Laughing

# 62
  • Мнения: 884
.А...и с нетърпение чакам да си хапна
 чушки и домати,току-що откъснати от градинката - ......

 nono Не дразни....   Crossing Arms
За килограмите- едва ли ще сваля нещо,но поне да се поизчистя !  Sad

# 63
  • Мнения: 516

  bigdance2   -  чушки и доматки ,който не яде...  hahaha hahaha Joy Joy  Joy

Много ли съм гадна ?   Mr. Green
Не бе ,момичета....това е от радост - след 8 месеца,далеч от родния дом,чакам с нетърпение
да подишам чистия въздух,да рея поглед из пъстрото небе,да погледна нощем ясните звезди...
А за ...зеленчуците и плодовете,хайде да не говоря повече,та да не ви издразня... Joy Joy Joy

Момичета,а бе аз си мисля,не може ли директно консерва риба тон в маслинено/съмняваме дали
има/ олио ,или в собствен сос,да се ползва ? Че то иначе додето го направя това накисване
и съхраняване може и да не остане нищо от него за салатата... hahaha hahaha hahaha
Ами да ,докато приготвям другите съставки,ще си похапвам от рибата  eat

# 64
  • Мнения: 884
Радвам се за теб,че отиваш на толкова желано място!  Hug
За доматите и чушките -мама ми носи като идва на гости,от градината на баба !  Mr. Green
За съжаление за мен радостта от идването  в Бг остана само в  зарзавата !
Консерви с риба тон в зехтин има(поне при нас),но даже и да е във вода  винаги може да добавиш зехтин в салатата директно.Мисля ,че е включен заради добрите му съставки ,не толкова да кисне рибата в него!

# 65
  • Мнения: 516
macoball,

 smihesorry  , че те натъжих за България.Извинявай  , миличка  Praynig Praynig Praynig
Честно казано не съм погледнала в профила ти къде живееш...
Мен тук , в страната , ме хваща носталгията за родното село ,за мястото дето съм израснала... smile3518
Наистина в София нощем небето не е обсипано със звезди ,които да греят ярко - то от смока,
който тегне над града какво ли може да се види...
Предполагам ,че заради детенцето не можеш да мръднеш насам ,но като порасне ще е друго.

Хайде да не те натъжавам повече  Stop
Важното е да сме живи и здрави ,а другото все някак ще се нареди   newsm26

# 66
# 67
  • Мнения: 516

 newsm74  , миличка !   smile3501 . Да знаеш ,че те   Hug   и   newsm51 .

 Всичко,от това което е казано,съм го правила не както трябва и ...резултатът е на лице   Sick

# 68
# 69
  • Мнения: 516
Ето още информация http://big.bg/modules/news02/article.php?storyid=20573  -

10 прости начини за стройна фигура  Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 23 авг 2007, 20:29 от mamce

# 70
# 71
  • Мнения: 516
                12 начина за по-бързо изгаряне на мазнините


Въпреки че, разбира се, на първо място е необходимо балансирано и добре разпределено във времето хранене, има и някои малки “хитрини”, чрез които мазнините изгарят по-бързо. Тук ви предлагаме 12 такива начина:
1. Не забравяйте да закусите – така ще “включите” обмяната на веществата по-рано с помощта на сутрешното хранене.
2. Натоварвайте мускулите по време на разходка или физически упражнения. За да изгорите допълнително 3 калории за 1 минута е нужно например да правите поне 5 мин. упражнения с гирички.
3. Вземете си куче - то е по-евтино от личен треньор. Активната 15-минутна разходка с него ще изгори 60 калории.
4. Яжте по-често. Ако ядете често, но по малко и спазвате дневната норма за калории, това няма да провокира напълняване. Освен това ще поддържате постоянно ниво на енергия, нужна на тялото в продължение на деня.
5. Намалете употребата на мазнини. Преработвайки мазнините, организмът изгаря по-малко калории, отколкото при преработването на въглехидратите.
6. Разговаряйте, като стоите прави. Ако говорите по телефона изправени, ще изразходите допълнително няколко калории.
7. Ставайте от бюрото, движете се, ползвайте тоалетната на другия етаж, обядвайте навън, а не в офиса.
8. Танцувайте. Движенията под звуците на музиката изгарят практически същото количество калории, колкото и повечето физически упражнения.
9. Засадете си цветя. Приемете градинарството за пълноправен вид спорт, защото за 40 минути работа около цветята ще изгорите 200 калории.
10. Откажете се от всички рецепти за гладуване. Организмът реагира на заплахата от значителен недостиг на калории със забавена обмяна на веществата. За да отслабне и да поддържа обмяната на веществата на постоянно ниво, мъжът трябва да избягва намаляването на калориите средно под 1600-2000 дневно, а жената - под 1200-1600.
11. Седете изправени на дивана или фотьойла. Ако четете или гледате телевизия в седнало, а не в легнало положение, ще изгорите с 5% повече калории.
12. Имате 5 минути свободно време? Незабавно...... станете от стола и направете няколко движения за раздвижване -   newsm44    jump   newsm39



Последна редакция: сб, 25 авг 2007, 11:47 от mamce

Общи условия

Активация на акаунт