Момичета, моля посъветвайте ме

  • 2 352
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 183
Моят съвет е първо да не се притесняваш излишно и второ да помолиш съпруга си да отиде сам или двамата заедно и да кажете на всички,че не сте имали намерение да ги пренебрегвате,а просто така сте решили и,че решенията във вашето семейство ги вземате само и единствено вие двамата.Кажете им накрая и някоя хубава дума-за да не откачат съвсем(като например,че са много важни те за вас и т.н) и така според мен ще се реши проблема.Но най-важното е вие двамата да се обичате и подкрепяте.Стискам палци да се оправят нещата!!!

Това ми хареса.
Може и да отблъснат жеста ви, но поне сте опитали.
Радвай се, 4е си имаш свестен съпруг!
Оби4айте се, подкрешяйте се и да не ви пука!

# 31
  • Мнения: 438
Миличка, я не се ядосвай! Не им обръщай внимание, щом мъжът ти е до теб няма от какво да се безпокоиш. Вие сте си вие, те са си те. Крайно време е да раберат че имате собствено мнение и да се съобразяват с него. Гледай си детенце и ако има нещо си свиркай и викай ДА, ДА. Много помага.  Wink Grinning Peace

# 32
  • Мнения: 2 652
Моят съвет е да не подценяваш ситуацията, защото смс-ът е доста краен. Те все пак са най-близките роднини на мъжа ти и един ден не той, а ти ще излезнеш виновната. На него не могат да се сърдят вечно, ще прехвърлят яда си върху теб и ще те нарочат. Затова преглътни сега и се опитай ти да оправиш нещата - нормално е да са се почувствали пренебрегнати без да знаят, че сте били само с кумовете. Само ще си спечелиш точки, а пък вие си правете както си знаете.

# 33
  • Мнения: 1 195
Според мен нямаш поводи за притеснения , щом двамата се разбирате. Той знае какви са близките му и след като това не влияе на отношенията между вас не виждам поводи за притесненията ти!  Hug  bouquet

точно така Peace
А и от личен опит ти казвам че колкото по далеч са роднините толкова по-добре. И съпруга ти е прав рано или късно ще ви потърсят.

# 34
  • Мнения: 175
Браво на мъжа ти!  Hug Обичайте се и си гледайте семеиството - никакви братя, сестри, роднини и други подобни не ти трябват. Даже се радвай, че си се отървала от тях. Роднините не са за да се тормозят, а да си помагат. Щом не искат - всички зад борда. Радвай се на живота, защото е много кратък.   bouquet

# 35
  • Мнения: X
Благодаря на всички за отделеното време и внимание  bouquet
Но не мисля да ходя да се изяснявам с тях, защото няма никакъв смисъл. Там практиката е - ние знаем най-добре. В редките случаи, в които се виждаме все  ми навират в очите мнението си, че детето ми искало това или онова, а аз не мога правилно да преценя поведението му. Представяте ли си - аз майката не си познавам детето, а те - да, при положение, че го виждат горе-долу 1 път месечно.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 011
Радвай се,че си се отървала от тези хора!За съжаление,мисля,че е временно.Колкото и да са ви ядосани в момента,желанието на такива хора да контролират живота на другите е много силно и вероятно пак ще потърсят контакт с вас.Просто си почивай през това време!Явно имаш страхотен съпруг,чудесно е,че се подкрепяте и сте на едно мнение!
Иначе такова грубо вмешателство в отглеждането на детето аз не търпя.Свекърите се опитаха/многократно Mr. Green/,имаше размяна на реплики и много нерви и от двете страни.Накрая им обясних,че ако не престанат просто няма да познават внука си и нещата се оправиха на мига.Те знаят,че ще изпълня заканата си при най-малкия повод за това.

# 37
  • Мнения: 521
Щом с мъжът ти сте на едно мнение няма проблем успокой се помисли от тази страна че може и да сте се отървали от досадните му роднини и повече да не ви се месят в живота  Hug

# 38
  • Мнения: 1 868
Не се меси ,аз сгреших и после се оказах виновна.Нека той се оправя.

# 39
  • Мнения: 990
Ти си щастливка ,че си случила на такъв мъж Я си представи  обратния вариант. Щом мъжа ти казва да не им обръщаш внимание, ами послушай го. Едва ли ще загубиш от прекъсване на контактите ти с тези хора  Hug

# 40
  • Мнения: 274
Не се притеснявай, нали мъжът ти е до теб и те подкрепя това е наи важно, Вие сте си отделно семейство и е нормано да си вземате решенията заедно . Ще мине време и ще им мине на роднините. Много хубаво сте направили че сте кръстили малкият.Жсе пак не е толкова важно кои и колко ще са гостите а да се кръсти детето. Вие сте изпълнили това. не се ядосваи за древболии и заради болните амбиции  на роднините, . Добър подход е поел мъжът ти може би е наистина крахно време да им покаже, че сте отделно семейство в което вие сами си вземате решенията. май доста дълго сте ги търпели да ви се месят. успехи и много щастие.

# 41
  • Мнения: 2 849
Радвай се на детенце и мъж и не обръщай внимание на Родата . Peace

# 42
  • Мнения: 1 426
Гадно ми е, защото те все мрънкат, че аз манипулирам мъжа си...
Ами естествено, че в тоя живот всеки всекиго се опитва да манипулира малко или много... А те врънкат не защото ти го манипулираш, а защото те вече не могат!
И изобщо, радвай се, че се разбирате с мъжа ти и не си слагай на сърце мнението на хора, на които не държиш. Човек се съобразява само с най-близкото си обкръжение, а опита ли се да угажда на всички, просто ще се побърка.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 294
Радвай се на детенце и мъж и не обръщай внимание на Родата . Peace

Точно така  thumbsup

# 44
За съжаление понякога родителите вместо да улесняват живота само го правят по- сложен. Важното е ,че мъжа ти е до теб. Горе главата гледай  твоето семейство да е добре.А с тях се виждай колкото се мозе по-рядко .

Много късмет

Общи условия

Активация на акаунт