Използвате ли домашни помощници (или бихте ли използвали)?

  • 4 312
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 201
Досега не съм ползвала, но апартамента ни е малък и що-годе се справям с него.
И аз се справям.Не мога и да си го позволя! Mr. Green

# 31
  • Мнения: 587
ПОлзвах първоначално детегледачка, а от 2001г  дом. помощница. Мисля , че е по - важно да си работоспособен  за да печелиш добре и да си отпочинал за да имаш време за детето. Колкото до бърсането, готвенето и др. домакиснки задължения, можеш да се довериш на отговорен човек. Аз наистина трудно бих се справила сама, тък като живея сама с детето и трябва да ни издържам. Жената идва всеки ден , свършва си работата и си отива. Наистина понякога не се виждаме дълго.

# 32
  • Мнения: 7 605
И аz по принцип не оби4ам някой друг да ми 4исти, все си мисля, 4е аz самата бих го направила по добре. Оба4е къЩата ни е голяма, 160м² плюс маzите, сама гледам детето и накрая се предадох  Wink  Сега идва една жена веднъж в седмицата zа 3 4аса, останалото си го върШа аz. Доволна съм, улеснение е.....и мога да й кажа да прави това, което не оби4ам да върШа  Mr. Green

# 33
Мили момичета, не допускайте фамилиарна близост с прислужницата! Моята беше "перфектна" в чистенето, но се заглеждаше в латиносериалите по цял ден. Изглежда се вживя в ролята на някоя от слугините, дето се женят за господарите и отстраняват лошата господарка. Вече няколко пъти намирам предмети за магии - игла, скрита в подгъва на панталона на съпруга ми, връвчица с възли и метални топчета в саксия, парче домашен сапун в сандъчето с цветя на балкона, къси мънистени пръстенчета, черни конци в бельото на дъщеря ми. А съм се отнасяла с нея като с приятелка! Тъй че с тези простовати момичета дистанцията е задължителна, дори да изглеждат много интелигентни като моята.

# 34
  • Мнения: 22 430
Ако живеех на 300кв.м. сигурно бих използвала, но при 100кв.м. засега не виждам нужда.

# 35
  • София
  • Мнения: 7 097
Мъжът ми ми е домашната помощница...При това безплатна  Grinning
Но напоследък се замисляме за жена, която да идва от време на време  Thinking

# 36
  • Мнения: 6 039
Мили момичета, не допускайте фамилиарна близост с прислужницата! Моята беше "перфектна" в чистенето, но се заглеждаше в латиносериалите по цял ден. Изглежда се вживя в ролята на някоя от слугините, дето се женят за господарите и отстраняват лошата господарка. Вече няколко пъти намирам предмети за магии - игла, скрита в подгъва на панталона на съпруга ми, връвчица с възли и метални топчета в саксия, парче домашен сапун в сандъчето с цветя на балкона, къси мънистени пръстенчета, черни конци в бельото на дъщеря ми. А съм се отнасяла с нея като с приятелка! Тъй че с тези простовати момичета дистанцията е задължителна, дори да изглеждат много интелигентни като моята.

 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

# 37
  • Мнения: 7 605
Мили момичета, не допускайте фамилиарна близост с прислужницата! Моята беше "перфектна" в чистенето, но се заглеждаше в латиносериалите по цял ден. Изглежда се вживя в ролята на някоя от слугините, дето се женят за господарите и отстраняват лошата господарка. Вече няколко пъти намирам предмети за магии - игла, скрита в подгъва на панталона на съпруга ми, връвчица с възли и метални топчета в саксия, парче домашен сапун в сандъчето с цветя на балкона, къси мънистени пръстенчета, черни конци в бельото на дъщеря ми. А съм се отнасяла с нея като с приятелка! Тъй че с тези простовати момичета дистанцията е задължителна, дори да изглеждат много интелигентни като моята.

 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Не се zнае кой гледа пове4е латиносериали  Whistling

# 38
  • Мнения: 2 309
Имам от около половин година. Безкрайно съм доволна. Идва веднъж за две седмици  и чисти сто пъти по-добре. отколкото аз преди. Всеки път мие прозорци, баня, стаите са ясни. Всеки път ме изненадва приятно като е излъскала фурната или нещо друго. Тъй като и аз не обичам да гледам как някой се разпорежда вкъщи, почти винаги съм навън с детето и се прибирам в излъсканата къща. Трудно ми беше да се преодолея да пусна чужд човек в нас, но съм доволна, че го направих, жената е към 40 години с 4 деца, бачка като луда, за да ги гледа без мъж, чисти в две къщи всеки ден, работи в някакъв магазин и събота и неделя, страшно много я уважавам, имаме приятелски отношения, правим си малки подаръчета за празници. Преди вечно се изнервях от чистенето което ме очаква, сега през 2-3 дена забърсвам с един моп и прах и къщата се поддържа в отлично състояние, докато дойде жената.

# 39
  • Мнения: 3 342
Действително, и аз не обичам да стоя вкъщи и да се мотая, когато чисти.
Затова и всяка неделя излизаме семейно на разходка, след това обядваме някъде навън или отиваме на гости. Когато се приберем, апартаментът свети. Приятно е.

# 40
  • Мнения: 1 866
Да, имам такава помощница, идва веднъж седмично и остава целия ден - чисти и глади. Много съм доволна, много време ми освобождава и не бих се лишила от нея. Ако имах повече финансова възможност, щях да я викам по-често.

# 41
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Аз не съм фен на това някой друг да ми пипа из къщата та дори той да чисти ,просто съм си такава  Peace

# 42
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Не бих се съгласила на такава дори да имах възможност,все някак ще си разграфя времето,за да ми остава и за мен Peace

# 43
  • Мнения: 5 103
Имам за веднъж седмично Peace

# 44
  • Мнения: 2 309
Аз не съм фен на това някой друг да ми пипа из къщата та дори той да чисти ,просто съм си такава  Peace

Ох, то и аз бях така  Laughingколко време ми трябваше да се преодолея, ама бързо се свиква с хубавото  Laughing Преди все разпределях времето, трябваше да намеря някой да се грижи за детето, а аз се скапвах от чистене, сега пък дори и с един моп да забърша все ходи по петите ми и маже след мен, бърка в кофата, разлива водата, представям си ако участваше и в голямото седмично почистване.

Общи условия

Активация на акаунт