Кока кола?

  • 8 981
  • 196
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 910
Газирани напитки все още не е пила, а и не проявява желание.

# 61
  • София
  • Мнения: 3 787
Досега газирани напитки не е пил.Случайно веднъж надигна чашата ми с тоник и остана отвратен.От тогава като види газирно и казва,че е лошо hahaha
Кока-кола в къщи не пием и не купуваме от много години.Поне докато не започне сам да си купува,смятам да не пие такива неща Wink

# 62
  • Мнения: 3 211
не пие въобще, моята е много чувствителна и, ако й дам да пие, сигурно въобще няма да спи цяла нощ
тя знае, че е за големи и не иска
понякога нейните връстници като пият й се приисква, давам и да куса и толкова, както алкохола

# 63
  • Мнения: 55
  и ние така, два   пъти  от ок.половин чашка кола цяла нощ не сме спали -
детето сънува страшни кошмари
/най-страшните  сънища бяха за някакви чудовища, които гледала по Cartoon Network/
Така че най- добре никаква кола на малки деца
Също и от тия евтините сокове с мн. оцветители , както и въобще нищо газирано  не давам

Но тя е вече на 7 г. и като тръгне на у-ще, не знам там какво ще става...

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Малки сме още,но отговорът ми е не.

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 730
...сме взимали кола и тя я мисли за бира  Mr. Green (сама си го измисли)
интересно, че и моя син каквото и да види в бутилка, независимо от цвета ме пита бира ли е
откъде му хрумва е знам
ще рече човек, че постоянно мъкна бири и пия вместо вода  ooooh! нея  Laughing

И моята дъщеря е така, кола и бира е едно и също за нея

# 66
  • Мнения: 3 214
Гласувах с опция 1  Peace Моят син беше толкова болнав като по-малък, че въобще не му давах и да помирише газирано, така си и свикна, и до ден днешен е така. Кола съм му давала 2 пъти да опита, но не му харесва  Peace

# 67
  • Мнения: 14 654
Не пие, докато не започне сам да си купува питиетата няма и да пие. Аз също не пия кола.

# 68
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Дъщеря ми (на 9 год.) започна да пие газирани напитки (вкл. и кола) преди година- две.
НО това се случва сравнително рядко. В къщи изобщо не се купуват газирани напитки.

Малкия даже не е "помирисвал". Wink

# 69
  • Мнения: 2 332
Кофеиносъдържащите не мисля да ги давам, като пропие кафе, ще си взима и кола Peace

Не пие, докато не започне сам да си купува питиетата няма и да пие. Аз също не пия кола.

 Peace

# 70
  • Мнения: 1 555
Преди 1 седмица му дадох за първи път и то защото толкова жално ме гледаше, че не издържах, но смятам да не му давам повече поне до към 3 годинки

# 71
  • Мнения: 655
Вкъщи пиехме много Кола,но покрай малкия взехме да се ограничаваме,защото като ни види,че пием - иска и той. Никога не съм му забранявала да пие Кола,но гледам да е по малко.

# 72
  • Мнения: 5 362
Не съм давала.Но и не мисля скоро да го правя.Вкъщи не пием газирано,така че и не купувам та да се изкуши.

# 73
  • Мнения: 3 456
Не пие.

# 74
  • Мнения: 1 753
До момента не им давам - нито кафе, нито кока-кола, нито дори Nestea. Съдържат кофеин и мисля, че са вредни. Нещо повече - създават зависимост, от която трудно се излиза...  Confused

Общи условия

Активация на акаунт