Помощ! - искам бебе, а мъжът ми не иска и да чуе

  • 8 609
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 723
Адски е гнусно да забременееш без той да знае...
Вероятността да си развалите отношенията е голяма...
Ако на мен мъжът ми ми сервира такава изненадка, след като аз изрично съм му казала, че не искам деца... бих се обидила и вбесила, бих го намразила  Confused

# 16
  • Мнения: 1 568
Адски е гнусно да забременееш без той да знае...
Вероятността да си развалите отношенията е голяма...
Ако на мен мъжът ми ми сервира такава изненадка, след като аз изрично съм му казала, че не искам деца... бих се обидила и вбесила, бих го намразила  Confused


Не ,да излъжеш в никакъв случай,но понякога забременяваш въпреки предпазването...

# 17
  • Мнения: 1 425
Ако забременееш без знанието на партьнора може да приеме детето, ама може и да се раделите заради това. Помисли си дали си струва риска.
Ако толкова много държиш да имаш дете и то скоро - смяна на мъжа.
Ако можеш да почакаш ... събирай го с ваши познати семейства с деца, по някое време ще приеме че децата са нещо нормално.  Peace

# 18
  • Мнения: 1 800
По-добре си поговорете. Разбери защо не иска, без обиди, натяквания и чувство за вина. Мъжете не обичат да им се казва кое е правилно и кое не. Ако забременееш току виж взел, че те обявил в изневяра(хора всякакви) Peace. Моят мъж искaше деца, но не обичаше бебета Shocked. Поне така казваше докато не гушка малкия и сега само повтаря колко го обича Laughing. Просто се успокой, не го превръщай във фикс идея и дай на мъжа ти малко време. Пожелавам ти скоро да го вразумиш!  bouquet

# 19
  • Мнения: 474
Алтернативи за забременяване без да знае мъжа ти има естествено, някой скъпи / с донор, инсеминации и т.н./, други не толкова скъпи / любовник, младичък по възможност/... Но понеже не пишеш защо мъжа ти не иска деца, аз лично ти препоръчвам първо да се поинтересуваш от точните причини и да поработиш върху тях. Защото като забременееш какво мислиш- да го лъжеш, че е от него ли? Тази лъжа може да излезе много скъпа, ако недай си Боже, някога той разбере, че детето не е негово.
Общо взето не мога много да разбера какво питаш- конкретни методи за забременяване или дали да го направиш.  newsm78

# 20
  • гр.Бургас
  • Мнения: 70
За идеята за дете трябват двама и двамата да го искат силно и да са уверени в решението. В противен случай наистина рискуваш много, дори връзката със съпруга си. Пожелавам ти наистина скоро и той да го пожелае истински, все пак не спирай с опитите си да го убеждаваш може скоро да си промени решението. Peace
Напълно подкрепям това мнение.Желая ти успех и дано скоро се похвалиш  EFP  preggo  newsm07

# 21
  • Мнения: 6 993
Искам дете от преди да го познавам. Той не иска сега. Понякога се побърквам от желание, но никога не ми е скимвало да направя нещо без негово знание...Знам, че няма да рискувам толкова, ако го направя, защото той е казвал, че ако стане - ще го гледаме...Но не ми се иска така. Иска ми се да го направим с любов. Не с лъжа и игрички.

# 22
  • Мнения: 2 336
Имаше подобна тема скоро. Там имаше и начини за тайно бебеправене и мнения на форумското войнство.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=203826.0

Общи условия

Активация на акаунт