Да счупим огледалото ( Пу-пу, да не ни е уроки )

  • 4 476
  • 139
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 733
 Темата изобщо не е за скромни натури, а за реалистични такива. Въпросът ми е директен и държа отговора му да е изцяло на база личното ви мнение. Имам навика ад поставям десетобална система за всичко, най-вече за себе си. Много е важно поне според мен, човек да знае във всяко едно отношение къде точно по стълбицата се намира.
 Въпросът ми е: " Като каква се определяте на база външността си( става въпрос само за лицето, пояснявам заради Бомбата  Laughing)? "
Ще добавя и анкета за по-голяма точност.

 За себе си мога твърдо да заявя, че съм чаровна жена. Това е.
Ако има предложения за допълнителни отговори в анкетата ще допълвам  Wink

Последна редакция: ср, 01 авг 2007, 12:12 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 10 758
Чакам анкетата.
Ъ, не ми харесват отговорите.

# 2
  • Мнения: 4 733
Е, сериозна е темата. Ти кво искаш? Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 10 758
Ми и аз сериозно бе.
Преди да забременея се харесвах в тяло, доста.50 кг на 172.Добре е, нали.Сега сантиметрите са си същите, но килцата са 75 SickТялото ми е отвратително.
В лице - мисля, че хващам око.Може би ми трябва по-голямо самочуствие.

# 4
  • в Низината
  • Мнения: 705
Божествено чаровна хубавица! newsm03

# 5
  • Мнения: 4 733
За лице е темата. Телата се моделират, но лицето тц Wink( отхвърлям пластиката естествено )

# 6
  • Мнения: 10 758
За лице е темата. Телата се моделират, но лицето тц Wink
Абе и в лице не съм кой знае какво.Е, не плаша хората, но има какво да се поизглади.
Пък и все си мисля, че другите трябва да кажат.Някои ми казват - имаш хубави очи.А на мен не ми харесват особено.
Примерно.
Не си харесвам носа.Голям е.

Абе най-личната убавица съм, то се знае Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 2 858
Чаровна жена с комплексно обаяние.


 Crossing Arms откъде да знам? аз тия неща не ги разбирам хич...

# 8
  • Мнения: 389
Чаровница.  Mr. Green

Тъмни бляскави очи, гладка кожа ... днес поне, меки средно дебели устни, хармонични черти ... изключаем един малко гърбав нос  Crazy

За някой може да не съм нищо особено, за друг да съм самото съвършенство. Клишенца, знаете - красотата е в очите на гледащия  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 4 733
красотата е в очите на гледащия 
Именно, заради това натъртих че темата е за самооценка. Аз нямам как да кажа че щръкналите ми уши са прекрасно красиви и го виждам. Реална самопреценка всеки може да си направи Wink

# 10
  • Мнения: 4 733
Коя е божествено красивата? Да си признае, не е срамно Laughing

# 11
  • Мнения: 10 758
красотата е в очите на гледащия 
Именно, заради това натъртих че темата е за самооценка. Аз нямам как да кажа че щръкналите ми уши са прекрасно красиви и го виждам. Реална самопреценка всеки може да си направи Wink
Мдааааа, имам страхотен нос.Голям.Надушва мъжката мръвка от далече Mr. Green Joy

# 12
  • Мнения: 35 968
Коя е божествено красивата? Да си признае, не е срамно Laughing

аз съм, разбира се! ти за коя друга си помисли, за да я оскубя  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 10 758
Коя е божествено красивата? Да си признае, не е срамно Laughing
Е, Герги, тя си призна.

# 14
  • Мнения: 35 968
я, станахме повече!
красавиците да си признават веднага в прав текст, за да ги мразя поименно  Mr. Green

# 15
  • в Низината
  • Мнения: 705
Вдигам ръка  bye- аз съм комбинация от първита три отговора!

# 16
  • Мнения: X
Имам правилни и пропорционални черти на лицето.В лице се харесвам.
Определям се като чаровна жена.

# 17
  • Мнения: 1 668
Втора опция Wink

# 18
  • Мнения: 1 270
последния отговор  Blush #Cussing out

# 19
  • Мнения: 35 968
последния отговор  Blush #Cussing out

не лъжи, теб те знаем  Mr. Green - хич не си за изхвърляне   bouquet

# 20
  • Мнения: 1 270


не лъжи, теб те знаем  Mr. Green - хич не си за изхвърляне   bouquet
мда, след макиажните корекции  bowuu

# 21
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Пу, и аз измежду първите!

Хайде, и ако може подкрепени със снимков материал, или не това е целта newsm78

# 22
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Гласувах за Чаровницата-не мислех, че съм с комплексно обаяние, но напоследък се убиват да ми хвалят талията и погледнах на мен си по по-друг начин Mr. Green-комплексно се харесах Laughing

# 23
  • Мнения: 1 668


Хайде, и ако може подкрепени със снимков материал, или не това е целта newsm78

Айде ,айде Simple Smile

# 24
# 25
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
липсва, грозна,но 4аровна!затуй се писах от комплексното обаяние, пък и 4аровница!

# 26
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
И аз в трета опция се писах.

Телата се моделират, но лицето тц

Уф, не всичко по телата може да се моделира Confused.
Килограми могат да се свалят/ качат, обаче форма на гръден кош и изпъкнали ребра например не виждам как могат да се оправят.

# 27
  • Мнения: 1 541
Гласувах се за божествено красива, че днес ми е такъв ден- просто съм си ненагледна  Sunglasses А и сутринта от времето в стаята беше доста тъмно, та може и на това да се дължи. Сериозна самопреценка- има какво да се желае, но и сега минавам за 'убавица. Само малко горната устна иска внимание, но и със силиконов гланц се оправям за сега  Mr. Green
 И за потвърждение на самопреценката ми, че да не решите че лъжа нагло, адски често ми се случва разни хора  да се припознават за Жени Калканджиева и водещата на Огледала(че не и знам името, май Радост беше  Rolling Eyes ) ама не едновременно двете де  Crazy Аз не си виждам приликата, ама на.....хората говорят  hahaha Айде самонахвалих се  Outta Joint

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Трета опция

# 29
  • Мнения: 1 668
Гласувах се за божествено красива, че днес ми е такъв ден- просто съм си ненагледна  Sunglasses А и сутринта от времето в стаята беше доста тъмно, та може и на това да се дължи. Сериозна самопреценка- има какво да се желае, но и сега минавам за 'убавица. Само малко горната устна иска внимание, но и със силиконов гланц се оправям за сега  Mr. Green
 И за потвърждение на самопреценката ми, че да не решите че лъжа нагло, адски често ми се случва разни хора  да се припознават за Жени Калканджиева и водещата на Огледала(че не и знам името, май Радост беше  Rolling Eyes ) ама не едновременно двете де  Crazy Аз не си виждам приликата, ама на.....хората говорят  hahaha Айде самонахвалих се  Outta Joint

Какъв е тоя силиконов гланц да се мацам и аэ??? Laughing

# 30
  • Мнения: 1 270
БРЯХ, ни една "грозновата" не пише в "красива мама"  Party

Последна редакция: ср, 01 авг 2007, 13:56 от skrita

# 31
  • Мнения: 10 758
БРЯХ, ни една "гродновата" не пише в "красива мама"  Party
Е как бе.....аз пиша Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 975
Скромно, нескромно - чаровна съм и туй то  Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 1 027
Втора опция  Peace
И аз не съм от най-скромните  Mr. Green

# 34
И на мен ми подсвиркват от строежите и от тировете.Значи опция 2 щото явно хващам окото Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 541
И на мен ми подсвиркват от строежите и от тировете.Значи опция 2 щото явно хващам окото Simple Smile

Е ти понеже само от строежите и тировете, та за това 2-ра опция, пък аз и от войниците от камионите и строителни войски имам обожатели, та затова съм от група 1  Mr. Green


djesmin, на Sisley и Dior има такива в най- различни цветове  Peace  Сигурно и други марки предлагат....Ама на теб за какво ти е  newsm78  Твоите устни ми се виждат перфектни!

Е как грозни ще пишат тук?!? Само коя от коя по- лични красавици майки сме.......смее ли да влиза някоя грозна  #2gunfire Twisted Evil

Последна редакция: ср, 01 авг 2007, 14:20 от me4eto

# 36
  • Мнения: 5 362
И на мен ми подсвиркват от строежите и от тировете.
Еее,стига пък ти бе ooooh!Че те на коя ли не подсвиркват WhistlingЯ се виж к'ва си хубавица-тез от строежите и тировете ли ще са ти критерий?  Wink Peace

Аз гласувах с опция-чаровна bowuu

# 37
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
"Божествено красива", разбира се  Mr. Green

Ама нали реалистично трябваше да отговорим, та гласувах с "Чаровна"  Flutter

# 38
  • Варна
  • Мнения: 563
И на мен ми подсвиркват от строежите и от тировете.
Еее,стига пък ти бе ooooh!Че те на коя ли не подсвиркват WhistlingЯ се виж к'ва си хубавица-тез от строежите и тировете ли ще са ти критерий?  Wink Peace

Аз гласувах с опция-чаровна bowuu

точно така, щях да кажа абсолютно същото  Peace

# 39
  • Мнения: 4 733
Пък аз да ви кажа, че красивите жени винаги се самоопределят като чаровни  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 393
Чаровна жена с комплексно обаяние.  Peace

# 41
  • Мнения: 5 539
Нестандартно чаровна с красиви очи, правилни черти на лицето и нужда от 1 дребна козметична корекция.
Но напоследък чарът на лицето ми се губи в сенките под очите Mr. Green Отивам да спя  sleepuu

# 42
  • София
  • Мнения: 650
Стандартна хубавица,хващам окото дето се казва Laughing

# 43
  • Мнения: 1 952
Чаровна жена за мен = грозна жена.
Демек, за да не я обидиш казваш, че е чаровна, щото понеже тоо....няма какво друго да се каже.
Слава богу гледам лошо и не минавам за никак чаровна Mr. Green

# 44
  • Мнения: 4 733
Ааа, не. Аз не съм грозна, точно чаровна съм Crossing Arms

# 45
  • Мнения: 3 830
Хващам окото...  Embarassed все още  Joy

# 46
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Фащам окото, дет' се казва... Mr. Green

# 47
  • Мнения: 189
Много съм си Убава  4470

# 48
  • София
  • Мнения: 4 966
Чаровна жена за мен = грозна жена.
Демек, за да не я обидиш казваш, че е чаровна, щото понеже тоо....няма какво друго да се каже.
Слава богу гледам лошо и не минавам за никак чаровна Mr. Green
Ееех,баси.Скършиха ни крилете и на нас чаровните. Crossing Arms

# 49
  • Мнения: 1 975
Аха Naughty, ама не е вярно Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 7 201
Чаровна жена с комплексно обаяние.  Peace
И аз съм от чаровните,но НЕ=на грозна!

# 51
  • Мнения: 5 140
 WhistlingСтандартна хубавица,хващам окото дето се казва
 А пък съм и скромна. Mr. Green

# 52
  • Мнения: 1 234
Втора опция-стандартна хубавица, Flutter,хващам окото  #Crazy и съм мнооого скромна Embarassed    Mr. Green

# 53
  • Мнения: 765
Хубавка съм .  Grinning

# 54
  • Мнения: 3 447
Пък аз да ви кажа, че красивите жени винаги се самоопределят като чаровни  Mr. Green
Според мен пък грозните  Grinning
Добре де, чарът не е ли вътрешно качество, въпрос на излъчване, не на външност?
За мен - последна опция. Господ ми е дал благодатно лице и сръчни ръце  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 6 164
(не)Стандартна хубавица,хващам окото дето се казва..

# 56
  • Мнения: 10 758


Е как грозни ще пишат тук?!? Само коя от коя по- лични красавици майки сме.......смее ли да влиза някоя грозна  #2gunfire Twisted Evil
Смее разбира се, що па да не смее.Е ме на, в цялата ми прелест.Влизам и изобщо не ми дреме дали ще загрозя някоя убавица Flutter

# 57
  • Мнения: 1 669
Стандартна хубавица,хващам окото дето се казва. Laughing Laughing Laughing

# 58
  • София
  • Мнения: 7 097
Хубава, хващам окото  newsm03
Ама защо "стандартна"... newsm78 Нещо не ми допада така формулирана втората опция... Thinking

# 59
  • Мнения: 4 733
Dona,виждала си ме. Да съм грозна, а? Flutter

# 60
  • София
  • Мнения: 1 654
3 опция

# 61
  • Мнения: 3 447
Dona,виждала си ме. Да съм грозна, а? Flutter
Не визирах тебе, бе  Simple Smile Но принципно като кажеш за жена, че е чаровна, сякаш няма какво друго да кажеш... Или пък "голяма симпатяга е"  Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 5 079
Общо взето се харесвам, "стандартна" Убавица.  Mr. Green Особено що се отнася до лицето. За фигурата малко ми липсват Бомбите след дългото кърмене, ама казахте това да не го засягаме.  Laughing Общо взето - бивам... Blush

# 63
  • Мнения: 5 317
4аровна

# 64
  • Мнения: 2 039
Като гледам резултатите от анкетата,все едни разкошници сме се събрали тука  Mr. Green Flutter
По темата:самопреценката често е нереална и води до комични ситуации.Затова си сверявам часовника по отношението на хората към мен(...и на мъжете  Wink ) Дано да съм убавица де  Laughing

# 65
  • Мнения: 1 153
Незнам аз лично все повче недостатъци си откривам и все повече не се харесвам Crossing Arms

# 66
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Втора опция,особено много се харесвам на братя роми.

# 67
  • София
  • Мнения: 4 966
Пък аз да ви кажа, че красивите жени винаги се самоопределят като чаровни  Mr. Green
Според мен пък грозните  Grinning
Добре де, чарът не е ли вътрешно качество, въпрос на излъчване, не на външност?
За мен - последна опция. Господ ми е дал благодатно лице и сръчни ръце  Simple Smile
Явно всеки влага различен смисъл и разбиране...

Според мен има красиви момичета,които нямат никакъв чар.Т.е.нямат излъчване.Та не ми харесват.
Докато чаровниците-било то красиви или хубави притежават един такъв чар,който кара мъжете да полудяват по тях.Пък може и да не хващат коя е толкова точната причина,след като не е като  излязла от списание.
Точно и тук идват на някои момичета разбиранията,за грозна жена.

Според мен чара е определящия за един човек дали е хубав или не.... Crazy

# 68
  • Мнения: 2 039
Пък аз да ви кажа, че красивите жени винаги се самоопределят като чаровни  Mr. Green
Според мен пък грозните  Grinning
Добре де, чарът не е ли вътрешно качество, въпрос на излъчване, не на външност?
За мен - последна опция. Господ ми е дал благодатно лице и сръчни ръце  Simple Smile
Явно всеки влага различен смисъл и разбиране...

Според мен има красиви момичета,които нямат никакъв чар.Т.е.нямат излъчване.Та не ми харесват.
Докато чаровниците-било то красиви или хубави притежават един такъв чар,който кара мъжете да полудяват по тях.Пък може и да не хващат коя е толкова точната причина,след като не е като  излязла от списание.
Точно и тук идват на някои момичета разбиранията,за грозна жена.

Според мен чара е определящия за един човек дали е хубав или не.... Crazy
Исайковаsmile3501 smile3501 smile3501

# 69
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
За себе си чак красива не мога да кажа, макар мъже да са използвали точно това определение/не че не ми четка егото, разбира се Blush/. Но не се считам и за грозна. Бих се "вкарала" в клишето хубавка, чаровна. Има дни, в които мн. се харесвам и други, в които не мога да се понасям. Ама то при мн. жени е така.

# 70
  • Мнения: 10 758

Докато чаровниците-било то красиви или хубави притежават един такъв чар,който кара мъжете да полудяват по тях.
За мръсниците ли говориш Mr. Green

# 71
  • София
  • Мнения: 4 966
Е Бомбе-кажи сега ,че мръсниците нямат чар,и няма ти проговоря Mr. Green Crossing Arms

# 72
  • Мнения: X
Имат, имат... Flutter

Не  съм Цомба, ама да си кажа и аз ,де.

# 73
  • Мнения: 2 811
сменям страхотно лице и приятно тяло за страхотно тяло и приятно лице . има ли желаещи? не е вярно , че тялото се извайва - само в определени граници . и най красивото лице ако е с чифт къси крака с дебел глезен или плосък задник не върши работа.

за мен красотата е в съвършеното тяло, стига лицето да е  интересно и с умно излъчване .
Въпреки несъвършеното си тяло съм  се писала красива, защото с дрехи изглеждам много добре Crazy Crazy Blush

# 74
  • Мнения: 10 758
Е Бомбе-кажи сега ,че мръсниците нямат чар,и няма ти проговоря Mr. Green Crossing Arms
Имат бе.Де съм казала обратното Mr. Green

# 75
  • София
  • Мнения: 4 966
сменям страхотно лице и приятно тяло за страхотно тяло и приятно лице . има ли желаещи? не е вярно , че тялото се извайва - само в определени граници . и най красивото лице ако е с чифт къси крака с дебел глезен или плосък задник не върши работа.

за мен красотата е в съвършеното тяло, стига лицето да е  интересно и с умно излъчване .
Въпреки несъвършеното си тяло съм  се писала красива, защото с дрехи изглеждам много добре Crazy Crazy Blush
Важно е ,че се чувстваш красива!  bouquet

# 76
  • Мнения: 374
Коя е божествено красивата? Да си признае, не е срамно Laughing

az  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 10 758
Брех, само аз ли съм грозновата, но със самочуствие Mr. Green

# 78
  • София
  • Мнения: 4 966
Нали беше и чаровна Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 79
  • Мнения: 10 758
Аааа, и такава ли бях newsm78
Брех, значи съм от всичко по малко. Mr. Green Joy

# 80
  • Мнения: 3 447

Според мен има красиви момичета,които нямат никакъв чар.Т.е.нямат излъчване.Та не ми харесват.
Докато чаровниците-било то красиви или хубави притежават един такъв чар,който кара мъжете да полудяват по тях.
Така е, де  Simple Smile Но чарът не е нещо, което може да се види в огледалото или на снимка, той е друга категория. И общо взето, не се среща толкова често, колкото пише тук  Mr. Green

за мен красотата е в съвършеното тяло, стига лицето да е  интересно и с умно излъчване .

Аз пък мисля обратно - лицето е онова, което носи индивидуалност, говори за личността на притежателя си и се запомня. Хубавото тяло си е просто хубаво тяло  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 1 432
Опция 3  Flutter

# 82
  • Мнения: 14 490
Коя е божествено красивата? Да си признае, не е срамно Laughing

az  Mr. Green

аз също. по метода на изключването се определих Mr. Green

# 83
  • Мнения: 3 211
2 опция
стандартна точно, нищо нестандартно, тип германка, все на немски ми говорят ooooh!

# 84
  • Мнения: 194
Божествено чаровна хубавица! newsm03
Wink Party

# 85
  • Мнения: 374
Коя е божествено красивата? Да си признае, не е срамно Laughing

az  Mr. Green

аз също. по метода на изключването се определих Mr. Green

аз преброих 3 дет си признават....Simple Smile))) гибят ми се 11  Joy Joy Joy

# 86
  • Мнения: 4 451
Аз съм си стандартна хубавица. Flutter

# 87
  • Мнения: 2 241
Аз като чаровна се определих, но не от грозните, де....

Не знам, не мога да се преценя отстрани, сама за себе си понякога съм грозна, понякога красива, иначе чертите ми са правилни, очите ми са най-хубавото нещо (с цвят на коняк и изразителни), носът ми е чипичък, устните плътни...

В никакъв случай не съм красива обаче. Но най-хубавото нещо, което са ми казвали е, че имам интелигентно излъчване, което не е зле все пак  Joy  по-добре от глуповато поне...

# 88
  • Мнения: 6 958
Чаровна комплексарка съм си пЪк  Crossing Arms

Брех, само аз ли съм грозновата, но със самочуствие Mr. Green

Ейй лъЖко  Mr. Green

аз преброих 3 дет си признават....Simple Smile))) гибят ми се 11  Joy Joy Joy


 Joy hahaha Joy

# 89
  • Мнения: 544
Втора опция Peace

# 90
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Не съм красива, но съм чаровна и имам някакво излъчване, което кара хората да ме харесват без да полагам неимоверни усилия за това.

# 91
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Аз ставам, не бих се самоизхвърлила от леглото си.  Grinning Ма за красива не се имам.

По отговорите ми прави впечатление, че най-хубавите са най-скромни (без мен, аз съм реалист).

# 92
  • Мнения: 5 103
Каси любима моя , аз за коя опция съм newsm78

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
За себе си мога твърдо да заявя, че съм чаровна жена. Това е.

Пък аз да ви кажа, че красивите жени винаги се самоопределят като чаровни  Mr. Green

Следователно се изживяваш като красавица.  Wink

# 94
  • Мнения: 569
Чаровна красавица с лек сексапил и нежно излъчване. Embarassed

# 95
  • Мнения: 10 758


Брех, само аз ли съм грозновата, но със самочуствие Mr. Green

Ейй лъЖко  Mr. Green


И тва ли да добавя Joy

Ти виждала ли си ме?Ич не Фащам очо Joy

# 96
  • Мнения: 6 958


Брех, само аз ли съм грозновата, но със самочуствие Mr. Green

Ейй лъЖко  Mr. Green


И тва ли да добавя Joy

Ти виждала ли си ме?Ич не Фащам очо Joy

Чета между редовете и го видях докато медитирах  hahaha Joy hahaha Уммм... трамммм...  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 10 758


Брех, само аз ли съм грозновата, но със самочуствие Mr. Green

Ейй лъЖко  Mr. Green


И тва ли да добавя Joy

Ти виждала ли си ме?Ич не Фащам очо Joy

Чета между редовете и го видях докато медитирах  hahaha Joy hahaha Уммм... трамммм...  Mr. Green
Значи ти трябват очила Joy Joy

# 98
  • Мнения: 5 393
Миииии, аз посочих опция №2 за себе си. WinkХаресвам се. Laughing

# 99
  • Мнения: 2 897
Трета опция-така се определям bowuu

# 100
  • Мнения: 2 575
Пък аз да ви кажа, че красивите жени винаги се самоопределят като чаровни  Mr. Green

Хаха-ха - аз затова реших да се пиша "стандартна хубавица" - в лице де, не в тяло за съжаление  Mr. Green Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 101
  • Мнения: 534
Чаровна съм и благодарение на усмивката хващам окото  Joy Joy

# 102
  • Мнения: 374
не стига 4е само убавици пишат тук 4е и скромни.....  bouquet еваларката

# 103
  • Мнения: 10 758
Бързо да си признае, коя е отговорила с "Грозновата, но не ми липсва самочувствие".Някоя приличаща на мен, може би Thinking

# 104
  • Мнения: 2 897
Ти-грозновата? Naughty Да ги нямаме такива Stop

# 105
  • Мнения: 10 758
Ти-грозновата? Naughty Да ги нямаме такива Stop
Епа такова съм си бе.
Пък и темата е ние как се определяме.Аз не се харесвам...нещо ми липсва Joy

# 106
  • Мнения: 2 897
Аз не се харесвам...нещо ми липсва Joy

Липсва ти един здрав пердах Mr. Green
Да не спамя повече,да знаеш,че не може да спориш с мен по този въпрос Heart Eyes

# 107
  • Мнения: 401
хубава съм-имам правилни черти на лицето,но чак като красавица нз дали мога да се определя-понякога се чувствам и така де,но понякога се чувствам ужасно  newsm78

# 108
  • Мнения: 3 611
Божествено красива  Flutter , ако съм около 50те, иначе божествено закръгленка  Rolling Eyes

# 109
  • Мнения: 6 958
Чета между редовете и го видях докато медитирах  hahaha Joy hahaha Уммм... трамммм...  Mr. Green
Значи ти трябват очила Joy Joy

Вече нося такива  Twisted Evil Приемам го твърде лично  Crossing Arms

# 110
  • Мнения: 739
втора опция щото още не съм видяла някой припаднал  hahaha като ме е видял.
избягвам строежи и работници  Mr. Green
а ми е достатъчно МОЯТ мъж да ме харесва, желае и обожава - един, ама качествено и истински ! Другите - все ми е тая  Grinning.

# 111
  • Мнения: 10 758
Аз не се харесвам...нещо ми липсва Joy

Липсва ти един здрав пердах Mr. Green
Да не спамя повече,да знаеш,че не може да спориш с мен по този въпрос Heart Eyes
Бий ме бий Twisted Evil

Чета между редовете и го видях докато медитирах  hahaha Joy hahaha Уммм... трамммм...  Mr. Green
Значи ти трябват очила Joy Joy

Вече нося такива  Twisted Evil Приемам го твърде лично  Crossing Arms
Смени ги, нещо май ти се е качил диоптера Wink
Аз носех 23 години очила и си направих операция.Преди година.Сега съм връо Hug

# 112
  • Мнения: 374
Ти-грозновата? Naughty Да ги нямаме такива Stop
Епа такова съм си бе.
Пък и темата е ние как се определяме.Аз не се харесвам...нещо ми липсва Joy

нещо ако ти липсва от друго си има6 кат за 3-ма  Mr. Green

# 113
  • Мнения: 10 758
Ти-грозновата? Naughty Да ги нямаме такива Stop
Епа такова съм си бе.
Пък и темата е ние как се определяме.Аз не се харесвам...нещо ми липсва Joy

нещо ако ти липсва от друго си има6 кат за 3-ма  Mr. Green
Гъза ми ли имаш предвид Joy

# 114
  • Мнения: 2 897
Не,чувството ти за хумор и умението ти да се самоиронизираш  bouquet

# 115
  • Мнения: 10 758
Не,чувството ти за хумор и умението ти да се самоиронизираш  bouquet
Heart Eyes Flutter Hug

# 116
  • Мнения: 374
аи не се прави 4е не разбира6 за балкона говоря  Joy Joy Joy
кои ти гледа гъза с такива цици  newsm78
аз дори не го огледах  hahaha

# 117
  • Мнения: 10 758
аи не се прави 4е не разбира6 за балкона говоря  Joy Joy Joy
кои ти гледа гъза с такива цици  newsm78
аз дори не го огледах  hahaha
Е щото ти трябват два дни, за да го огледаш Joy Joy Joy
Разбрах бе, бъзикам се Wink

# 118
  • Мнения: 6 958
Вече нося такива  Twisted Evil Приемам го твърде лично  Crossing Arms
Смени ги, нещо май ти се е качил диоптера Wink
Аз носех 23 години очила и си направих операция.Преди година.Сега съм връо Hug

Ако ти ми дадеш...  Money

# 119
  • Мнения: 10 758
Вече нося такива  Twisted Evil Приемам го твърде лично  Crossing Arms
Смени ги, нещо май ти се е качил диоптера Wink
Аз носех 23 години очила и си направих операция.Преди година.Сега съм връо Hug

Ако ти ми дадеш...  Money
Ееее, напъни се малко де.Само 2500 лв. е.Ще спестяваш от банички Wink

Ай стига спам, че ще ме бият вече. Crazy

# 120
  • Мнения: 4 111
Втора опция  Blush , че и срамежлива даже.

# 121
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Втора опция  Blush , че и срамежлива даже.

Ми с тоя аватар как да ти повярвам, кажи ми? Mr. Green Twisted Evil

# 122
  • Мнения: 4 111
Втора опция  Blush , че и срамежлива даже.

Ми с тоя аватар как да ти повярвам, кажи ми? Mr. Green Twisted Evil

Че какво му е на аватара? Хващам окото, значи съм красива.  Crossing Arms

# 123
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Втора опция  Blush , че и срамежлива даже.

Ми с тоя аватар как да ти повярвам, кажи ми? Mr. Green Twisted Evil

Че какво му е на аватара? Хващам окото, значи съм красива.  Crossing Arms

От скромност барем кажи, че си чаровна- аз така направих Wink Или викаш тя скромноста е за тези, които нямат други качества.

# 124
  • Мнения: 2 495
Втора опция за мен Laughing
Мислех да гласувам за първата, ама се сетих че досега не са припадали...с изключение на един мъж, който се подхлъзна на снега една зима, докато ме зяпаше, ама айде от мен да мине. Mr. Green WhistlingДа не се надувам толкова Mr. Green
Втора опция, сериозно Peace

# 125
  • Мнения: 4 111
Втора опция  Blush , че и срамежлива даже.

Ми с тоя аватар как да ти повярвам, кажи ми? Mr. Green Twisted Evil

Че какво му е на аватара? Хващам окото, значи съм красива.  Crossing Arms

От скромност барем кажи, че си чаровна- аз така направих Wink Или викаш тя скромноста е за тези, които нямат други качества.



Аз съм скомна, но не лъжа. Красота, какво да я правя...  Flutter

# 126
  • Мнения: 274
Първа опция, естествено. Joy Joy Joy

# 127
  • Мнения: 61
Стандартна хубавица,хващам окото дето се казва.  newsm44

# 128
  • Мнения: 1 174
Чаровна, според мен.
Някои дори ме определят като много хубава, но не се занимавам да им разяснявам недостатъците си. Wink

# 129
  • Мнения: 2 897
Някои дори ме определят като много хубава, но не се занимавам да им разяснявам недостатъците си. Wink

А нужно ли е?

# 130
  • Мнения: 2 407
3та опция.

# 131
  • Мнения: 1 174
Някои дори ме определят като много хубава, но не се занимавам да им разяснявам недостатъците си. Wink

А нужно ли е?

 Laughing Е не, не е!Аз  си зная само кое не ми е наред и когато получа подобен комплимент, благодаря и си премълчавам, защото хората гледат общото излъчване, т.е. чара, за което съм гласувала. Simple Smile

# 132
  • Мнения: 3 036
Аз изглежда съм комплексар.То и на тея години какъв да си?!
От малка съм с много лунички и не ги сматам за нещо "сладко" а напротив нещо досадно.Но се намери един който да ми ги хареса.И така на 24.08 правим 21 години семеен (може да се каже живот) .Така че ....Намерете си Човека който да ви хареса такава каквато сте

# 133
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Божествено чаровна хубавица! newsm03
И аз и аз Mr. Green

# 134
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами хващам окото, поне все още, не са припадали до сега, но не е и нужно  Grinning

Имам някакво излъчване, имам и недостатъци. Като цяло се харесвам. Flutter

# 135
  • Мнения: 401
Втора опция за мен Laughing
Мислех да гласувам за първата, ама се сетих че досега не са припадали...с изключение на един мъж, който се подхлъзна на снега една зима, докато ме зяпаше, ама айде от мен да мине. Mr. Green WhistlingДа не се надувам толкова Mr. Green
Втора опция, сериозно Peace

 Laughing  това ме подсети как преди година един  се спъна по стълбите докато излизаше от метростанцията -а аз слизах по тях-загледа ме и нещо тръгна да ми казва-хаххаха но не успя -падна -мн му се смях тогава-а тои много се засрами  Laughing Mr. Green

# 136
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
"Чаровна жена с комплексно обаяние." Peace Flutter

# 137
  • Мнения: 3 164
Грозновата, но не ми липсва самочувствие Wink

видях, че само 4 сме си признали Laughing

# 138
Аз изглежда съм комплексар.То и на тея години какъв да си?!
От малка съм с много лунички и не ги сматам за нещо "сладко" а напротив нещо досадно.Но се намери един който да ми ги хареса.И така на 24.08 правим 21 години семеен (може да се каже живот) .Така че ....Намерете си Човека който да ви хареса такава каквато сте
Честито!Дай Боже всекиму  дълъг и щастлив семеен живот! Peace

# 139
  • Мнения: 674
Аз гласувах с втора опция, Wink

Общи условия

Активация на акаунт