От кога да започнем да мажем коремите си???И с какво???

  • 7 144
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 119
Mamma Donna на Chicco и съм много доволна, плецкам се от четвъртия месец!   thumbsup

# 31
  • София
  • Мнения: 5 079
От самото начало! Ползвах Аvon, доволна съм, стрии не ми се появиха.  Peace

# 32
  • Мнения: 521
Аз се мажа от 4тия месец с Мустела и засега нямам оплаквания

# 33
  • Мнения: 22 432
Аз започнах към 18та седмица с крема против стрии на Авент. Засега нямам такива и съм доволна. Мажа корема и гърдите.

# 34
  • Мнения: 3 929
Трябва да започнеш, още в момента, в който разбереш, че си бременна. Има богато разнообразие от масла по аптеките и козметичните магазини. най-добри отзиви съм чувала за маслото против стрии на Икаров. Аз лично несъм ползвала кремове, не мога да ти кажа защо. Но правех гимнастика за бременни. Слава Богу, нямам нито една стрия по корема! Не знам дали има сигурно средство, но ако смяташ, че кожата ти е податлива на промени, вземи мерки възможно най-отрано.

# 35
  • Мнения: 990
Почнах от самото начало с PENATEN и до края се мазах само с него.

# 36
  • София
  • Мнения: 928
Аз ползвах Мустела ,но ако кожата ти е предразположена към нацепване спасение няма.
И аз ползвах Мустела и нямам проблеми  Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 5 720
Явно само аз се мажа яко и само аз съм се нацепила  Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 35 946
от 5-6 месец, крем с вит.А и вит.Е

# 39
  • Мнения: 3 456
Започнах от 5 месец с маслата "Икаров"- нямам стрии .

# 40
  • Мнения: 1 546
ПОчнах с бебешкото олио на Джонсън, но от 2 седмици минах на Мама Донна на Чико. За сега удържам положението. Wink

# 41
  • Мнения: 27 524
От самата начална бременност. Зависи от кожата. Спасение сигурно от стриите няма  Peace Ако жената е след 30 години е малък шанса да й се появят. Ако кожата е предразположена, и с чудеса за хиляди лева да се маже, пак ще излязат. Ако не е - и без да се маже - няма да се появят. Мазала съм се от дъжд на вятър с най-обикновени хидратиращи лосиони. Нямам нито една  Peace

# 42
  • Мнения: 4 555
Мажа се със зехтин, но много рядко. Сещам се не по-често от веднъж в седмицата. Все си казвам, че всеки ден трябва, защото искам поне да знам, че съм направила каквото е зависело от мен за да нямам стрии, но много ме мързи  Rolling Eyes

Първите 5 месеца се мазах с маслото на Икаров.

# 43
  • Мнения: 274
аз започнах да се мажа от третият месец някъде, но по принцип казват че трябва когато усетиш че ти расте стомаха вече. аз използвах Мама Дона на Чико и , сега нямам нито една стрия а съм предразположена ,в смисъл имам стрии отпреди от отслабвания и напълнявания по дупето, но от бремеността не ми се появи нито една . мазах се редовно всеки ден след баня и продаължих да се мажа и един джа месеца след раждането. Стигнаха ми 2 опаковки мисля. Те са големи доколкото си спомням.
Успех, за стриите трябва упорито мазане и по точно постоянно.

# 44
  • Мнения: 400
Честно казано измазах какво ли не, скъпо, известн, евтино, доволна съм от едно единствено нещо-зехтин, вечер преди лягане. Видимо подобрява вида на кожата.
На корема нямам никк стрии, но гърдите ми се нацепиха /при мазане със скъпа козметика/ и след започване на зехтина има подобрение.

Общи условия

Активация на акаунт