Поколение Средиземноморско

  • 2 563
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 167
ядат боклуци, не спортуват, застояват се пред компютрите - нормална цена, която плащат, за да бъдат адекватни.
бях в увеселителен парк , тип дисниленд  - наред с цветята и красотата точно това ми направи впечатление - армията дебели деца. обещах си като имам деца да не допусна никога такова нещо - образование и здраве ми е мотото за тях.
не искам да страдат. светът е тежко място за пълните хора. факт. говоря и от личен опит.

а вчера на плажа покрай мен мина една  Лолита - красиво дете, оформящо се, високо с дълги крака. пълничко, но си личи, че е от хормоните. Отмина и я видях в гръб - крачета, дупе целите в целулит. стана ми мъчно, това дете нямаше 13 години.

# 61
  • Мнения: 14 654
за много хора дебело дете  е равно на ДОБРЕ ГЛЕДАНО дете, което е абсолютна простотия...

За възрастните хора е така. Но това е, защото са преживели голям глад по време на войната, поне за моите баби е било така. От там иде манията им да хранят "добре" децата, внуците и всяко дете, до което се докопат.
Тлъстини могат да се получат не само от боклуци, ами и от домашни тутманици, баници, козунаци...

# 62
  • Мнения: 6 167
баба ми, преживяла войната, сега би трябвало да бъде прабаба - мотива за войната не се брои Laughing

иначе, в оная тема не се обсъждаше нормално ли е да си 120 кг , а дали 120 кг трябва да ходят по плажа облечени в прашки.
пак не се брои.

# 63
  • Мнения: 5 468
обещах си като имам деца да не допусна никога такова нещо
Обещанията са хубаво нещо, стимул и отговорност, но не всеки път става така, както си си го намислила..., защото има неща, пред които си безсилна. Болести, хормони, хапчета... Не се заричай.

# 64
  • Мнения: 6 167
обещах си като имам деца да не допусна никога такова нещо
Обещанията са хубаво нещо, стимул и отговорност, но не всеки път става така, както си си го намислила..., защото има неща, пред които си безсилна. Болести, хормони, хапчета... Не се заричай.

да ти кажа, все си мисля, за здрави деца, не знам защо.
аз съм човек с повечко килца и бих направила страшно много, за да предотвратя такава участ за следващото поколение.
виж, ако са болни, нещата ще стоят по др. начин, разбира се.

# 65
  • Мнения: 14 654
баба ми, преживяла войната, сега би трябвало да бъде прабаба - мотива за войната не се брои Laughing

Защо да не се брои? Моите баби (и двете), които са всъщност прабаби вече, са преживели втората световна. Какво невероятно има? Гладували са, не вярвам историите им да са измислици.

Общи условия

Активация на акаунт