Китен или Карибите

  • 4 512
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 390
Цитат на: idaraiza
Цитат на: diviana
За маларията даваха по канадската телевизия.

А, за коя година става въпрос?
Ако е имало такава, трябва да е било някъде в дълбоката провинция.Мъжа ми работи в областта на здравеопазването и не е възможно да не го знае.Наистина много се очудих като го прочетох.Масова епидемия не е имало от години, поне откакто ние сме тук , близо 6 години.


За тази година, мисля че януари даваха репортажа на върнали се канадски туристи с малария. Изобщо не става дума за масова епидемия. Случаите бяха два или три. Просто предупредиха да не се ходи там на почивка известно време.

# 31
  • Мнения: 444
Цитат на: diviana
За тази година, мисля че януари даваха репортажа на върнали се канадски туристи с малария. Изобщо не става дума за масова епидемия. Случаите бяха два или три. Просто предупредиха да не се ходи там на почивка известно време.

Благодаря ти за информацията, не го знаех.А и не знам как се е получило.Тези канадци на хотел ли са били тук или на собствени начала?

# 32
  • Мнения: 4 390
Цитат на: idaraiza
Цитат на: diviana
За тази година, мисля че януари даваха репортажа на върнали се канадски туристи с малария. Изобщо не става дума за масова епидемия. Случаите бяха два или три. Просто предупредиха да не се ходи там на почивка известно време.

Благодаря ти за информацията, не го знаех.А и не знам как се е получило.Тези канадци на хотел ли са били тук или на собствени начала?


Не съм сигурна. Всъщност, занимавах се с друго и хванах края на репортажа та не разбрах подробности.
Предполагам на хотел са били, малко канадци ходят на собствени начала по курортите при положение, че има all inclusive Rolling Eyes.

# 33
  • Мнения: 444
Diviana, тук всички, в това число и българите, почиват по местните курорти в хотели с all inclusive.Затова се стреснах много.Явно умишлено информацията по случая е покрита.Вече ще имам едно наум, ако решим да ползваме хотелски услуги.Още веднъж ти благодаря!

# 34
  • Мнения: 4 390
Цитат на: idaraiza
Diviana, тук всички, в това число и българите, почиват по местните курорти в хотели с all inclusive.Затова се стреснах много.Явно умишлено информацията по случая е покрита.Вече ще имам едно наум, ако решим да ползваме хотелски услуги.Още веднъж ти благодаря!


Няма за какво. Simple Smile
Знаеш ли, днес си говорихме с една приятелка по този повод и предположихме, че тези туристи, е вероятно да са се заразили на съвсем друго място. Все пак за два-три случая само ставаше въпрос, а доста канадци са почивали през съответния перод там.
Не би ми се искало да се окаже, че информацията е била умишлено укрита, още повече че плануваме да почиваме там след 2-3 седмици.
Поздрави!

# 35
  • Мнения: 444
Diviana, ако идвате насам, в коя част на острова смятате да отседнете?
Пиши ми, ако имате път към столицата, можем да се видим.
Поздрави и от нас! Grinning

# 36
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
И двете започват с К  Thinking изборът е труден  Twisted Evil
И аз от това българско черноморие си патя всяка година. Все сме с разстройство и повръщане. Чак пък толкова зле ли е хигиената!??!?! Мислех си, че е или настинка или гълта от солената вода в морето  Thinking

# 37
  • Мнения: 4 390
Цитат на: idaraiza
Diviana, ако идвате насам, в коя част на острова смятате да отседнете?
Пиши ми, ако имате път към столицата, можем да се видим.
Поздрави и от нас! Grinning


Ще ти напиша ЛС.
Поздрави!

# 38
  • София
  • Мнения: 8 283
ГОСТ написа:
"Моля, препоръчайте ми добри курорти на Черноморието. От доста години не съм ходила, сега съм с бебе и момиченце на 2г. Интересуват ме предимно all-inclusive комплекси."

Мисля, че би трябвало да се обърнеш към туристическа агенция. Знам от позната с малко дете, че се притесняваше да ходят на хотел, т.к. детето е палаво.

# 39
  • Мнения: 289
Провокацията още в заглавието е пълна! И все пак - аз не бих отишла точно в Китен, но сега с детенцето предпочитам абсолютно нашето Черноморие. Миналото лято бяхме в Лозенец и макар да предпочитам малко по-луксозни корорти, много съм доволна. Хотелчето беше супер, вечер собственичката готвеше, а ние приспивахме бебочо и със сина им и едно друго приятелско семейство си изкарвахме страхотно. Денем плажа беше доста чист, вярно малък, но детенце така и така се буди в 7 - в 7 и 30 като отидем - няма никой. Бих препоръчала на всички с малко дете да процедират по този начин.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 5 644
Вземи ме и мене на Карибите, на Китен е гадно.
Не редно е да кажа по нашето родно море ако не знаеш къде да отидеш и къде да се храниш, ще си навлечеш доста бели.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 5 644
Ето Лозенец примерно е идеален избор.

# 42
Ако си нося химическа тоалетна в квартирата в Китен това би ли направило лошо впечатление на хазяите?
Все пак тоалетната ще е за децата.
Вие имате ли съседи които ходят със собствена тоалетна на море?
Знам ,че звучи не сериозно,но

# 43
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Anonymous
Моля, препоръчайте ми добри курорти на Черноморието.  От доста години не съм ходила, сега съм с бебе и момиченце на 2г.  Интересуват ме предимно all-inclusive комплекси.

Албена, няма какво да го мислиш повече. Горещо препоръчвам, макар да не ми дават процент Wink  newsm08

# 44
  • Мнения: 8 769
Цитат на: silvana1
Имам изгодно предложение за ваканция за цялото семейство на Карибите. Миналата година бяхме една седмица в Китен децата хванаха диария.

Като цяло въпроса е риторичен. И все пак-открай време пея аз песента за смотаното ни южно черноморие, но доста хора тук се постараха да ме разкъсат на парчета. Така или иначе, защитавам тезата, че от  Бургас надолу не е здравословно да се ходи на почивка. Гнас, смрад, алчни,безскрупулни и овълчени  хора....гадна работа...плажовете са отврат (пренаселени и предимно с измет).... хигиената наистина никаква я няма, хубавите ресторанти се борят на пръсти....

Общи условия

Активация на акаунт