Фолклор за отслабване и спорт - 6та част!

  • 17 880
  • 494
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 10 758
Къде си бе, Невидимотоооооооооо Heart Eyes Hug
И ти ми липсваш Cry

# 481
  • Мнения: 1 021
Как сте , Снежанки- Сладуранки  Grinning
Мамата с 3те малки джуджета как е  Hug Hug Hug
Липсвате ми Heart Eyes
Деска,Цвети, след Нова Година може да се включа с танците в Дианабад Simple Smile
Дано не съм забравила Дунавското точно за 31 Sad
Целувки на всички, Цомбе, Иве Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Невидимкеее, мислех да ти звъня тия дни! Как си, много набързо се отчиташ Wink
Много, ама много ще се радвам ако се присъединиш към нас след Нова Година, наистина учим много хора и тропкаме здраво, по 2 часа, 2 пъти в седмицата. Весели празници ако не се включиш до тогава и стискам палци за Дунавското  Heart Eyes Hug

# 482
  • Мнения: 1 021
Бомбе, познай кой си идва днес    Grinning

# 483
  • Мнения: 10 758
Бомбе, познай кой си идва днес    Grinning
Shocked Shocked Party Party Party Party Party Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
Ще й звънна.Благодаря ти Hug

# 484
  • Мнения: 1 021
За нищо!  Hug Heart Eyes

# 485
  • Мнения: 277
Ооооо, Невидимке Simple Smile Много ще ми е драго още една да дойде при нас - много е весело. Е, не е като да сме само 10 човека, но е весело. Преподавателката ни е супер готина. Ходихме и за първи път с тях на КОледо парти. Много танци, много нещо!!!

ПОнеже няма да ме има по Коледа, желая ви на всички весело изкарване, по-малко пиянстване, че да помните какво сте правили поне Wink Повече танци, по-малко манци Simple Smile

ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ!!!

# 486
  • Мнения: 10 758
ПОнеже няма да ме има по Коледа, желая ви на всички весело изкарване, по-малко пиянстване, че да помните какво сте правили поне Wink Повече танци, по-малко манци Simple Smile

ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ!!!
Абе ще ми е малко трудно, но ще се постарая Wink

Весело изкарване и на вас Hug

# 487
  • Мнения: 1 021
Ооооо, Невидимке Simple Smile Много ще ми е драго още една да дойде при нас - много е весело. Е, не е като да сме само 10 човека, но е весело. Преподавателката ни е супер готина. Ходихме и за първи път с тях на КОледо парти. Много танци, много нещо!!!

ПОнеже няма да ме има по Коледа, желая ви на всички весело изкарване, по-малко пиянстване, че да помните какво сте правили поне Wink Повече танци, по-малко манци Simple Smile

ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ!!!
Весело изкарванееее!  Hug
Цвети, на 27-ми ще има сборна група, часът и мястото са известни   Wink

# 488
  • Мнения: 2 950
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВАС И СЕМЕЙСТВАТА ВИ!!!

# 489
  • Мнения: 1 063
Весели празници и от мен момичета!

Пожелавам Ви много здраве, много щастие......по много от всичко Hug



# 490
  • Мнения: 10 758



Mили мои приятели и приятелки!

Искам да ви пожелая няколко нещица за предстоящата нова 2008 година:
1.Бъдете здрави вие, вашите семейства и вашите близки, за да имате сили да се борите с всичко!
2.Бъдете влюбени в човека до вас, защото само любовта дава крила ( а не Redbull:))
3.Бъдете себе си повече от всякога, защото аз ви познавам и знам колко красиви и добри сте когато сте истински!
4.Пожелавам ви още да намирате сили да отстоявате позициите и достойнството си пред всички и пред всичко, защото само така ще се чувтвате пълноцени!
5. Обичайте всички и всичко и се радвайте на всичко, което имате!
6. Пожелавам ви късмет и успех във всяко едно ваше начинание!
7.Пожелавам ви много радости и много усмивки!
8.Пожелавам ви сбъдване на най-съкровените ви мечти никой не го заслужава повече от вас!
9.И не на последно място не забравяйте родителите си, близките и приятелите си, защото докато тях ги има всяка сутрин когато се будите ще се будите с мисълта, че някой мисли за вас и някой ви обича!


Обичам ви и помнете, че макар и далеч вие сте винаги до мен там отляво в малкото ми сърце, което докато бие ще бие и за вас!!!!!!!!   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 491
  • Мнения: 1 021
ВЕСЕЛА КОЛЕДА!
След пожеланията на Цомбето, няма какво да добавя. Целувам ви и ви прегръщам силно!  Heart Eyes Hug

# 492
  • Мнения: 2 950
Цомбе, много хубаво!  newsm51

Момичета, много затлачихме темата. Пускам нова! Но я потърсете, защото незнам как да пусна линк  Embarassed

# 493
  • Мнения: 10 758
Цомбе, много хубаво!  newsm51

Момичета, много затлачихме темата. Пускам нова! Но я потърсете, защото незнам как да пусна линк  Embarassed

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=252188.new#new  Peace

# 494
  • Мнения: 2 950
Благодаря на помощницата!  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт