безкофеиново кафе докато кърмя?

  • 3 278
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 96
И аз пия безкофеиново кафе - дълго. Задължително - поне по едно на ден. Не мисля, че се отразява на бебка. Sunglasses

# 16
  • София
  • Мнения: 3 099
Кофеинът не влияе. Знам го от два проверени източника с добро реноме тук, в кърмаческия. Проверено е и лично!

# 17
  • Мнения: 2 159
аз пия нормални кафета вече толкова месеци, не мисля че нещо се е отразило
по-скоро веднъж изядох цял шоколад наведнъж и стана страшно Laughing

# 18
  • Мнения: X
Пия от скоро кофеиново, не му действа явно. Имам си и БЕЗ*, но си позволявам след кърмене кафенце. Да, от проверен източник: на много малък процент от бебетата се отразявам кофеинът, приет от мама. Но все пак ако вашето бебе се влияе за вас този процент ще е 100, така, че изводът е да се пробва.

# 19
  • Мнения: 1 043
бу беше пуснала статия точно за кофейна , поспомен кафето действа зле на малките хора в първите месеци от живота им
затова аз не пиех кафе през бременността си и след като родих до 6 месец - ако се изкушавах само - безкофейново , след 6 месец вече пия по едно кафе сутрин че си ми е страст  Rolling Eyes,

# 20
  • Мнения: 291
И аз бях решила, че ако пия кафе, детето няма сън да го хване, но с времето ми стваше все по-трудно да се разсънвам сутрин и започнах да пия мляко с нес кафе, от което определено не виждам някакъв ефект върху Боби. Дори все по-често пия мляко с нес сутрин, а следобяд - бяло фрапе

# 21
  • София
  • Мнения: 6 259
При първата бременност спрях кафето и колата, като кърмех също не пиех.
Обаче сега пия  Rolling Eyes и дано не се отразява на бебо. До третия месец удържах да не пия, но просто на работа трябва да си буден, а на мен и без това през първите месеци на бременността ми се спи много. Но го пия винаги с много мляко, т.е. мляко с кафе, не кафе с мляко.

За безкофеиновото и аз бях чела, че въпреки че няма кофеин, заради химикалите, с които се извличе не се знае колко е безвредно.

Общи условия

Активация на акаунт