А коя тема още не е пускана тук?

  • 1 996
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Не знам за вас, обаче аз в последно време каквото и да си приказвам с мъжа ми неизменно казвам: "Имаше такава тема във форума." И мъжът ми се научи. Сега току му хрумне нещо и пита: "А във форума обсъждали ли сте еди-какво-си?" Или "Какво пише във форума по този въпрос?"

А сега, по темата  Grinning Аз знам, че ананасовия сок давал чуден вкус.  Mr. Green

И още нещо във връзка с една друга тема, на първа страница. Мисля, че трябва да се пусне тема: "Каква дължина и дебелина можете да поемете? Българка ли сте?"-понеже разбирам, че не сме се справяли добре в тази област...

Последна редакция: чт, 02 авг 2007, 18:08 от Саня

# 46
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не съм забелязвала тема за съдържимото под ноктите, следите върху тоалетната хартия и физико-химичните свойства на носния секрет при раждалите жени.

# 47
  • Мнения: 3 205
Но пък имаше тема за рязането на нокти върху маса, с ножичка, върху лист хартия А4. А носния секрет на раждалите и нераждалите се обсъжда в отчетните.

И аз по темата - а от рибата светело на тъмно.

# 48
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ако е вярно това за изследването върху носният секрет при не/раждали жени, то моля за линк.
Започвам да чета отчетни форуми, ако е така.

# 49
  • Мнения: 3 205
Отчетни, очакващи бебе ноември месец, някоя от вече заключените теми, не помня къде точно. Но сме го обсъждали  Mr. Green
А за тоалетната хартия има подобна тема в Нашите деца - откога децата ви се бършат сами с тоалетна хартия.
Тук има всичко.

# 50
  • Мнения: 25 635
Класация на най-изкукалите съфорумки. Ако може с анкета и медицинско освидетелстване.
Ще ме прощавате, ако вече е пускана такава тема - новичка съм още...  Embarassed Embarassed Embarassed

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Как'Сийке, пущай темата. Само да не я затрият.

# 52
  • Мнения: 2 952
ей тази не беше пускана Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт