Майчин дом Варна

  • 9 401
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 567
Добре бе момичета не се ли замисляте защо е така?
Всички сте доволни от майчин дом, от вниманието, чистотата и прекрасното обслужване, това се дължи единствено на факта че си ПЛАЩАТЕ доста добре за всичко това, това е частна болница и ако не получавате това обслужване би било направо кощунство!
Аз родих преди месец в АГ на ВИП етажа и там получих същото обслужване и внимание като вас и това е защото си платих и изобщо не се залъгвам че ако не си платя някои ще ми обърне внимание!
И ще се налага да си плащаме за живота на децата си докато УПРАВНИЦИТЕ НИ, които ние избираме стоят безучастно и не правят нищо за болниците и за медиците ни. И на вас да ви плащат смешни пари и вие няма да искате да работите и ще я карате един ден да мине друг да дойде! Така че колкото са виновни докторите и акушерките толкова , че и повече е виновна циркаджийската ни държава!

# 46
  • Мнения: 1 817
Добре бе момичета не се ли замисляте защо е така?
Всички сте доволни от майчин дом, от вниманието, чистотата и прекрасното обслужване, това се дължи единствено на факта че си ПЛАЩАТЕ доста добре за всичко това, това е частна болница и ако не получавате това обслужване би било направо кощунство!
Аз родих преди месец в АГ на ВИП етажа и там получих същото обслужване и внимание като вас и това е защото си платих и изобщо не се залъгвам че ако не си платя някои ще ми обърне внимание!
И ще се налага да си плащаме за живота на децата си докато УПРАВНИЦИТЕ НИ, които ние избираме стоят безучастно и не правят нищо за болниците и за медиците ни. И на вас да ви плащат смешни пари и вие няма да искате да работите и ще я карате един ден да мине друг да дойде! Така че колкото са виновни докторите и акушерките толкова , че и повече е виновна циркаджийската ни държава!

Не е вярно! Не си права, аз съм държавен служител и работя за 300 лв. и си върша работата съвестно.Когато се налага оставам и след работа или си взимам за вкъщи, а заплатата ми все толкова е . Никой не ми дава, и аз не си искам. Не си права за това , че за толкова пари такова обслужване. Това е животът на децата ни инашият...Не може такова отношение. Когато постъпва на работа човек знае каква е заплатата. Който иска по-висока , ами да работи в частния сектор.

# 47
  • Мнения: 593
lolii и аз  не съм съгласна с тебе, те сами са си избрали тази хуманна професия и не може за това че не им увеличават заплатите да се държат с пациентите като с животни, пък и някой забелязва ли това, че да се стресне и да направи нещо по проблема. И преди да родя работих с хора  за малко пари, но нито веднъж не съм си позволила такова държание и то със ЗДРАВИ хора, а какво остава за родилки и т. н. МИсълта ми е че то е до човека това, то като си непусист и идиот, няма как да си ЧОВЕК. Това не е извинителна причина, че нямаш грам милост към болните хора(аз поне бях такава, след като родих).

# 48
  • Варна
  • Мнения: 567
Добре бе момичета не се ли замисляте защо е така?
Всички сте доволни от майчин дом, от вниманието, чистотата и прекрасното обслужване, това се дължи единствено на факта че си ПЛАЩАТЕ доста добре за всичко това, това е частна болница и ако не получавате това обслужване би било направо кощунство!
Аз родих преди месец в АГ на ВИП етажа и там получих същото обслужване и внимание като вас и това е защото си платих и изобщо не се залъгвам че ако не си платя някои ще ми обърне внимание!
И ще се налага да си плащаме за живота на децата си докато УПРАВНИЦИТЕ НИ, които ние избираме стоят безучастно и не правят нищо за болниците и за медиците ни. И на вас да ви плащат смешни пари и вие няма да искате да работите и ще я карате един ден да мине друг да дойде! Така че колкото са виновни докторите и акушерките толкова , че и повече е виновна циркаджийската ни държава!

Не е вярно! Не си права, аз съм държавен служител и работя за 300 лв. и си върша работата съвестно.Когато се налага оставам и след работа или си взимам за вкъщи, а заплатата ми все толкова е . Никой не ми дава, и аз не си искам. Не си права за това , че за толкова пари такова обслужване. Това е животът на децата ни инашият...Не може такова отношение. Когато постъпва на работа човек знае каква е заплатата. Който иска по-висока , ами да работи в частния сектор.


Добре ти си вършиш работата, но запитвала ли си се колко са като теб, те се броят на пръсти!
Ами те започнаха да работят в часния сектор, от къде мислиш идват докторите и акушерките в частните болници, а колко медицински персонал замина зад граница, и все ревът че никои не искал да работи в болниците, като няма условия много ясно че няма да искат! Колко пари се дават на ръка за да ти обърнат внимание и да не те оставят да си умреш като куче?
Хората са се озверили и много малко мислят за клетвата която са дали!

# 49
  • Варна
  • Мнения: 567
Разбирам ви момичета, но реалността е това, не виждате ли как всеки ден хора умират от лекарска "небражност„ която нямаше да я има ако на д-ра му се даде тлъста сума! Как се живее с 300лв. при тези цени и този скъп живот, всико е до време, като виждат че могат да извадят полза от болката на другите го правят!

# 50
  • Мнения: 1 817
Разбирам ви момичета, но реалността е това, не виждате ли как всеки ден хора умират от лекарска "небражност„ която нямаше да я има ако на д-ра му се даде тлъста сума! Как се живее с 300лв. при тези цени и този скъп живот, всико е до време, като виждат че могат да извадят полза от болката на другите го правят!

Амиии това звучи много гадно. ...Срамно е да злоупотребяваш с болката на другите.Нищо не ги  оправдава! Пациентите могат да дадат сума за благодарност, но не и да са задължени да го правят.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 567
Разбирам ви момичета, но реалността е това, не виждате ли как всеки ден хора умират от лекарска "небражност„ която нямаше да я има ако на д-ра му се даде тлъста сума! Как се живее с 300лв. при тези цени и този скъп живот, всико е до време, като виждат че могат да извадят полза от болката на другите го правят!

Амиии това звучи много гадно. ...Срамно е да злоупотребяваш с болката на другите.Нищо не ги  оправдава! Пациентите могат да дадат сума за благодарност, но не и да са задължени да го правят.

Съгласна съм с теб, но реалността е такава и го виждаме всеки ден, там е проблема че ни карат да сме задължени да дадем, за това хората раждат и ще раждат в частни болници! Там поне няма недомлъвки и недоизказани неща, всички карти са на масата!

# 52
  • Мнения: 160
Искам само да вметна, че парите които плащам в Майчин дом не ми се свидят защото получам насреща отношение и съм спокойна.

Друга причина е, че виждам  реално - болницата плаща данъци за всеки лев, който е даден от пациентите и че се развиват : купуват техника, направиха и още едно крило.

Нека  от нашите пари се възползват и други пациенти а не да даваме подкупи които да потъват незнам къде.

# 53
  • Мнения: 4 422
Искам само да вметна, че парите които плащам в Майчин дом не ми се свидят защото получам насреща отношение и съм спокойна.

Друга причина е, че виждам  реално - болницата плаща данъци за всеки лев, който е даден от пациентите и че се развиват : купуват техника, направиха и още едно крило.

Нека  от нашите пари се възползват и други пациенти а не да даваме подкупи които да потъват незнам къде.
Peace
даа

# 54
  • Мнения: 1 896
Точно така, навсякъде се плаща, но тук всичко е легално. Аз пък не искам да ме лекува някакъв изтормозен персонал, който е оскотял от бедност и вече няма нищо свято за него.
Искам хората, които се грижат за здравето ми, да са добре заплатени и да имат и те чувство за собствено достойнство, само тогава мога да очаквам да зачитат моето. И да си тръгват от работа доволни, че днес са свършили нещо добро и благородно и са получили адекватното признание, включително финансово, за тая работа.
Според мен да си принуден да си искаш подкупи е супер смачкващо и унизително и хората на които им се налага да го правят всеки ден, сами нямат добро отношение към себе си - погледнете ги, то им личи дори външно. Не мога да очаквам да имат добро отношение към мен.

# 55
  • Мнения: 61
Родих второто си дете в Майчин дом при Д-р Капка Атанасова (първото пък при нея, но в Окр. болница - още го нямаше Майчин дом) - много съм доволна, каквото и да кажа ще е малко. Условията, отношението - всичко беше добре, а д-р Атанасова ви я препоръчвам. Късмет на всички бременни.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Много се зарадвах на повечето от отзивите, които са написали момичетата относно Майчин Дом - Варна. Защото вече се поуморих да отговарям на нападките на някои ( често едни и същи съфорумки) на тема "не отивайте в МД там нямат условия за бебетата, ако стане нещо" и  "в МД са любезни заради парите", както и "отивате да раждате, не на почивка - следователно не ви трябва лукс и др. глезотии". за справка - търсачката.
И така:
 Naughty Интензивното отделение за новородени за цяла Североизточна България е в АГ, така, че е нормално по-тежки случай да се карат там. Нали с тази цел, ние данъкоплатците издържаме това отделение - за да имаме на разположение денонощно персонал, специлисти и техника.А това не може да се поддържа във всяка болница.Кувьози и добри неонатолози има и в МД. Ако се следва логиката на горното изказване, трябва да закрият всички родилни домове и да остане ВЕЛИКОТО АГ. Където обаче желанието на "специалистите - светила" да помогнат не винаги е налице. говоря от опит - горчив.
 Naughty Персоналът в МД е учтив, усмихнат, готов да помогне. Както е писало едно момиче по-горе, вероятно и заради това, че се чувства достойно възнаграден за труда си. А от древни времена най-добрия стимул е материалният. Това е факт. И знаете ли как се чувства човек във враждебна и грубиянска среда, когато става въпрос за живота на бебето му??? Дано никой не узнава, но аз го изпитах преди 4 год, в АГ.
 Naughty Никой не може да ме убеди още че хигиената и добрите условия не са важно нещо в живота. Възможността за родилката да контактува с близки, пък е незаменим фактор за бързото и възстановяване
Радвам се, че и други жени споделят моето мнение, че е хубаво, да го има Майчин Дом - Варна, така, че всяка жена да може да има повече избор.
И в заключение целувки и благодарности на д-р Станева и акушер Корновска

# 57
  • Мнения: 4 422
.............
И така:
 Naughty Интензивното отделение за новородени за цяла Североизточна България е в АГ, така, че е нормално по-тежки случай да се карат там. Нали с тази цел, ние данъкоплатците издържаме това отделение - за да имаме на разположение денонощно персонал, специлисти и техника.А това не може да се поддържа във всяка болница.Кувьози и добри неонатолози има и в МД. Ако се следва логиката на горното изказване, трябва да закрият всички родилни домове и да остане ВЕЛИКОТО АГ. Където обаче желанието на "специалистите - светила" да помогнат не винаги е налице. говоря от опит - горчив.
 Naughty Персоналът в МД е учтив, усмихнат, готов да помогне. Както е писало едно момиче по-горе, вероятно и заради това, че се чувства достойно възнаграден за труда си. А от древни времена най-добрия стимул е материалният. Това е факт. И знаете ли как се чувства човек във враждебна и грубиянска среда, когато става въпрос за живота на бебето му??? Дано никой не узнава, но аз го изпитах преди 4 год, в АГ.
 Naughty Никой не може да ме убеди още че хигиената и добрите условия не са важно нещо в живота. Възможността за родилката да контактува с близки, пък е незаменим фактор за бързото и възстановяване
Радвам се, че и други жени споделят моето мнение, че е хубаво, да го има Майчин Дом - Варна, така, че всяка жена да може да има повече избор.
 

 smile3501

Последна редакция: нд, 21 окт 2007, 15:14 от mimozata

# 58
  • Мнения: 42
на 23.10 родих в Майчин Дом. Изключително съм доволна и  впечатлена от това как хората там работят с хъс и желание. Радвах се на прекрасно отношение и внимание, което не е маловажно в тези първи дни след раждането; смело заявявам, че ако имам второ дете ще родя пак в МД, без колебание!

# 59
 ЗДРАВЕЙТЕ,АЗ СЪЩО СЪМ СЕ НАСОЧИЛА КЪМ МАЙЧИН ДОМ И ПО-ТОЧНО КЪМ ДР.ВЕЛИКОВА,НЯКОИ РАЖДАЛ ЛИ Е ПРИ НЕЯ,МОЛЯ ЗА НЯКАКВА ИНФОРМАЦИЯ,БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт