Турнето на Слави

  • 7 965
  • 131
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 062
Темата не е ли за концерт? Или бъркам?

Лени, не съм била, но бях преди години на друг негов концерт. Ами, хубаво си е. Аз лично също смятам, че егоцентризмът не е патриотизъм, но концертите му са чудесни.

# 91
  • Мнения: 212
Темата не е ли за концерт? Или бъркам?
За концерт е. Но вече има такава тема за СЪЩИЯ концерт...

# 92
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Темата не е ли за концерт? Или бъркам?
За концерт е. Но вече има такава тема за СЪЩИЯ концерт...
Има, да, но темата е за концерта му в София  Grinning теб какво те тревожи? Нещо нервен ми се струваш и превъзбуден  Rolling Eyes

# 93
  • Мнения: 7 263
borisfx до скоро изключително рядко влизах в Клюкарника и сега следя една две теми тук. Цитираната от теб тема ми е убягнала иначе не бих пуснала нова.
Ами моме заради такива като теб, на които им убягва по нещо, Мамма и Татти са се блъскали да направят във форума прекрасна търсачка. Ако не знаеш ето я къде е: http://www.bg-mamma.com/index.php?action=search
Та отиваш на търсачката, пишеш "Слави Трифонов е най-великия патриот" и ти излизат всички теми посветени на учиндолския левент. По просто от това не може да бъде.
Относто комплексите че не живея във София. Умирам си да живея в София и всеки ден да ме ръфат бездомни кучета  hahaha
Мнооогооо ти благодаря пич за комплимента и за туй че упъти бедната тъпа софианка кое де седи!
Ще питам лично Мамма и Татти дали няма да направят и един учебен курс за блондинки - кое къде е във форумите, за да не дразним високо-технологично информираните юзери като теб със прословутата си столична тъпотия.
е виждам само защо като темата ти е тъпа и очевидно те дразни все си в нея!
Тържествено обещавам другия път преди да пусна тема първо да потърся във всички търсачки и чак тогаз да давам израз на мислите, които ме вълнуват - защото като виждам колко смут внасям в душите на хората чак вътрешно се изчервих! Embarassed

# 94
  • Мнения: 7 263
Темата не е ли за концерт? Или бъркам?
За концерт е. Но вече има такава тема за СЪЩИЯ концерт...
Има, да, но темата е за концерта му в София  Grinning теб какво те тревожи? Нещо нервен ми се струваш и превъзбуден  Rolling Eyes


 hahaha hahaha hahaha

# 95
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Мда, и аз чувам някаква дандания, викам си циганска сватба има. Целият квартал ехтеше.
А то, било концерта на Слави Трифонов.

Това примливо ли е?

# 96
  • Мнения: 7 263
Мда, и аз чувам някаква дандания, викам си циганска сватба има. Целият квартал ехтеше.
А то, било концерта на Слави Трифонов.

Това примливо ли е?


 hahaha hahaha И Софи маринова участваше, та може циганските напеви от там да са ти се набили в главата.  Joy Joy

Иначе eleksir знае ли човек на кой какво му е в главата наистина. Аз поне не се наемам да гадая. Винаги при публичните личности, какъвто е и Слави има известна доза показност и егоцентризъм, неизбежно е. Дори и да е поза обаче / на мен лично ми се струва или ми се ще да не е така/ патриотизма му е похвален и заразен.

# 97
  • Мнения: 3 146
Малко ми е прекалено мъченичеството му, от което дори успя да направи бизнес. За псевдопатриотизма да не говорим. Иначе е симпатичен.

# 98
  • Мнения: 9 903
аз съвсем сериозно си питам - защо Слави е псевдопатриот според вас? Обяснете с думи прости, не съм се заяла. А какъв бизнес е направил от мъченичеството си?

# 99
  • Мнения: 7 263
аз съвсем сериозно си питам - защо Слави е псевдопатриот според вас? Обяснете с думи прости, не съм се заяла. А какъв бизнес е направил от мъченичеството си?

Е това и аз исках да питам, амааааа............
пуснах темата защото наистина ме изкефи концерта, просто ми въздейства и веднага се намери някой дето да те навре в ъгъла и да ти каже да си мълчиш.

Типично по нашенски, щом някой е успял да се издигне повече от теб, да претвори желанията си и мечтите си в реалност - той веднага става егоцентрик, песвдо и т.н.
За бизнеса дори и не ми се коментира..... как така всички са компетентни и знаят истината за мъченичеството на Слави и произтеклия от него велик бизнес, само аз дето ми е слабост съм пропуснала. Сигурна съм, че сега ще научим много Тити  Laughing
Даже ми стана любопитно, как пък въобще има някой на който да му е харесал концерта и някой който си задава същите въпроси като мен. Бях вече сигурна че нещо съм се объркала и че учиндолския тарикат бат Слави е ясен като бял ден на всички, само аз съм заслепена от егоцентричния му псевдочар.

# 100
  • София
  • Мнения: 537
Мда, и аз чувам някаква дандания, викам си циганска сватба има. Целият квартал ехтеше. А то, било концерта на Слави Трифонов. Това примливо ли е?

Мда, и аз живея наблизо. Тестовете на техниката се правеха цял следобяд, със специален фокус на времето между 2 и 4. Нищо, че в района живеят хиляди деца, к'во им пука на Слави и компания. Иначе са големи патриоти, ама като става дума за малките неща (и деца), това е твърде дребно нещо за мащаба на техния талант и чар, що да не омагьосат всичко наоколо от недоспиване.  После бебето не спря да се върти до 12 през нощта, нищо че след 10 не би трябвало да се вдига шум, който се чува до Учиндол.

Нямам нищо против всеки да си слуша каквато музика иска, ама не и да я натрапва така грозно на останалите. На този стадион бяха и Питър Гейбриъл, и INXS, и Мерилин Менсън, и маса метъл банди се изредиха, е как никой не си направи пробите в ранния следобяд и как от никой друг не вибрираха всички сгради наоколо. Прави сте, Слави е друго нещо, твърде мащабно за ограничения ми мозък явно! #2gunfire

# 101
  • Мнения: 4 195
не можах да ида, жестоко ме е яд Sad
marmotche а къде да направят концерт?
Аз съм живяла точно под стадион Академик 20 години - за справка - бл. 46 в ж.к. Слатина. Години, в които концерти се провеждаха винаги и единствено на този стадион. 3-4 пъти годишно се правеха и хилядите деца, които живеят в този район - ми нищо не им стана, да ти кажа честно.  Просто като чта такива неща и падам от смях - все едно има всеки божи ден концерти и бебетата не могат да спят. Защо не звънна в полицията да се оплачеш - щяха да проверят дали надвишава разрешените му от общината децибели, пък после жалба да пусне и тн и тн. Или само си плюеш, ей така от злоба newsm78
Винаги ще се възхищавам на всички, които сметнаха, че човека изпозлва здравословния си проблем за бизнес цели, винаги. Просто ooooh! ooooh! ooooh!
нямам думи

# 102
  • UK
  • Мнения: 3 959
Отдавна в такива мнения за Слави, с псевдопатриотизма и тн чета само "бла бла бла", така че не се притеснявайте, той сам си го написа в онази толкова симпатична книжка "За стърчането". И не му пука, според мен. Важното е че всички онези хиляди хора снощи бяха там заради него.

# 103
  • София
  • Мнения: 537
Или само си плюеш, ей така от злоба newsm78

Не съм обиждала теб или някого другиго, не прави чест и на теб да го правиш. Надявах се да спазим добрия тон, въпреки различните си мнения. Не съм злобна, нямам срещу кого или какво, а и време нямам за толкова негативизъм. Огорчена съм, че детето ми не е спало и че от всичко концерти напоследък, този единствен тотално не се съобрази с хората наоколо, това ми се струва нормална родителска реакция. И е много различно от злоба. За бизнес и т.н. не съм коментирала нищо, не ме касае и нямам какво да казвам по въпроса.

# 104
  • Мнения: 7 263
Отдавна в такива мнения за Слави, с псевдопатриотизма и тн чета само "бла бла бла", така че не се притеснявайте, той сам си го написа в онази толкова симпатична книжка "За стърчането". И не му пука, според мен. Важното е че всички онези хиляди хора снощи бяха там заради него.

Добре е че не му пука, то и не може да е иначе. Но мен ме дразни именно това, че какъвто и да е - той има какво да каже, има какво да покаже и го прави. Често го е правил и с ясното съзнание, че нищо хубаво няма да последва от това / по време на Иван Костовския режим/ и не само че няма да има дивиденти, но напротив. Отговорен човек е, изразява си позициите и е последователен.
За шоутата които прави пък не виждам българин, който да му се опре. Но понеже вече не е на нашето ниво и веднага става - "его", "псевдо" и т.н.
Хайде нека си сложим ръка на сърцето и си признаем /пред себе си/ кой от нас е толкова добър в собствената си област?! Мммм!
Сега ще се окаже че само няколко души не сме ама нейсе, предпочитам да съм реалистка и да съм под "вредното влияние" на подобни егоцентрици.

Общи условия

Активация на акаунт