За млякото Данонино

  • 14 145
  • 111
  •   1
Отговори
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Здравейте,мами!Чудех се и реших да се допитам до вас откога може да се дава плодовото мляко на Данон-Данонино? newsm78Видях в една от първите теми на ,,Майки бъдещи и настоящи,, че е доста полезно,но никъде не се споменава от кой месец горе-долу се дава.

# 1
  • Мнения: 8 242
Аз дадох скоро такова (1г. 2м.). На самото мляко пише, че е за деца над 1г.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 488
И аз имах същото чудене но го дадох вече , но все пак ние сме вече на 1г

# 3
  • Мнения: 814
И аз го давам от 1 г. и синът ми направо се е пристрастил към тях Simple Smile

# 4
  • Мнения: 24 467
Мисля, че е подходящо за деца, които вече са опитали кисело мляко. Ние също сме големи /1 г. и 3 м./ и ядем дори "Активия" с голямо удоволстие и "Данонино" и всички кремчета с мляко, които предлага пазарът у нас, но на 6-7 м.- не знам. Зависи с какво сте се захранили.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Пълни са с консерванти, затова мисля, че не са много полезни.Моето дете е голямо, но ако е толкова малко не бих му давала .Аз и сега ги избягвам.

# 6
  • Мнения: 5 183
Рано ви е още.

# 7
  • Мнения: 887
На опаковката е посочено, че се препоръчва за деца над 1г. Аз започнах да го давам на сина си след като навърши 1г., но по-рано не бих дала.

# 8
  • Мнения: 397
И аз съм против тия "млека", но моят съпруг им купува на децата от време, на време .
Но като ти гледам лентичката, детенцето ти е малко още за тях, изчакай!

# 9
а заЩо изобЩо трябва да го даваШ?
докато е малко избягвай всякакви млекца, закус4ици и про4ие продукти на детския бизнес ... като порасне и види от другите, Ще е по_трудно

Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 14:11 от gioia

# 10
  • Мнения: 1 230
След като видях сравнителния анализ на киселите млека на Асоциацията на потребителите, окончателно ми се потвърдиха съмненията за млеката на Данон като "кисели". Избягвам тази марка. Ще давам обикновено кисело мляко с добавени от мен плодове  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 5 755
Здравейте,мами!Чудех се и реших да се допитам до вас откога може да се дава плодовото мляко на Данон-Данонино? newsm78Видях в една от първите теми на ,,Майки бъдещи и настоящи,, че е доста полезно,но никъде не се споменава от кой месец горе-долу се дава.
темата в Майките е рекламна, то си и пише  Wink
иначе още не съм давала, но и аз ги разглеждах с такава цел Peace

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз ги започнах от 3-4 месеца/на 1г и 7м/.Малки ми се виждате за тях.Има на Нестле за над 8м-от тях съм давала по-рано.

Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 16:51 от margo71

# 13
  • Мнения: 2 897
На година и пет-шест месеца беше,като му дадох за първи път.Рядко предлагам,обаче,предпочитаме кисело мляко вместо плодово-кисели.

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
"Доста полезно"?! Shocked И кое му е полезното- оцветителите, консервантите или захарта? newsm78 Бих се съгласила, че е вкусно, но не и полезно Naughty

Общи условия

Активация на акаунт