За Искърското дефиле-защо вилите там са толкова евтини?

  • 12 257
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 68
Мерси red за отговора, исках да чуя точно мнение на собственик.
Аз също имам 2 вили в този район. Значи ако няма човек който да седи постоянно там има възможност за някоя кражба, но ако не носите много скъпа техника няма да се занимават да разбиват за някакви одеала и ТВ за 30лв! Досега не са ни обирали зависи за каква цел ви трябва и колко често мислите да я посещавате

# 16
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не е тази уловката ... уловката е, че в много вили няма прокаран водопровод и канализация, няма телефони и са на високо ... а внуците не искат да посещават вилите и да си качват скъпите коли до горе ... освен това се и краде и чупи, но само ако видят, че вилата не е обитавана скоро ...

Ей заради това!

Свекърва ми има вила в Реброво, ние не ходим там поради изброените причини.
Ходим на вилата на нашите.

# 17
  • Мнения: 817
Нашта вила е там.Малко преди щъркелово гнезда ,на самия язовир.Разкошно е!Не знам какво имаш предвид под евтино.Съседна на нашта вила я продадоха преди месец за 100 хиляди евро.
Кражби няма ,защото има Сот , а отделно си имаме и пазач на къщата,вода има.Бихме сонда от 17 метра кладенец ,в момента е пълен 11..................... .С тази вода захранваме къщата и басейнчето............ .(Ако сте се спряли на този район ,няма да збъркате Peace

# 18
  • Мнения: 4 380
Не съм останала с впечатление че са евтини. newsm78 Зависи колко далеч от София разбирате това дефиле. newsm78 На 30 мин-1 час път с влак никак даже не са евтини.

Това Реброво май беше далечко ми се струва. newsm78 Или бъркам с Ребърково? newsm78

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
искърското дефиле се бърка с районите около язовир Искър.

xenia - има и Реброво и Ребърково. Но мисля, че само 1-вото е баш в дефилето.

# 20
  • София
  • Мнения: 546
Освен изброеното предполагам, че са евтини и заради геологията на района. Там масово има свлачища и срутища. Ако решите да купувате направи и една инженерно - геоложка оценка за района или поне се консултирайте с някой запознат.

искърското дефиле се бърка с районите около язовир Искър.

 
 А приятелката на кума ни беше питала коя река минава през Искърското дефиле  Joy

# 21
  • Мнения: 4 380

xenia - има и Реброво и Ребърково. Но мисля, че само 1-вото е баш в дефилето.

И двете са в дефилето. Едното до Мездра, другото до Своге.

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B1%D1%8A%D1%80%D0%B … D0%BE%D0%B2%D0%BE

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE

Братовчедка ми живя в Церово. Там е много скъпо. newsm78 Близко е до София и...колкото по-близо, толкова по-скъпо.

# 22
  • На село
  • Мнения: 873
Родителите на съпруга ми продадоха вила в Дефилето преди 2-3 месеца - в най-високата част на с. Луково, на 30-35 км. от София, за символична сума. Причините: никой не беше стъпвал там 4 (!) години, просто имаме други вили, където ходим, въпреки, че са по-далече; няма водопровод и вода се носи в туби - новите собственици започнаха да копаят кладенец още първата седмица; вилата я обираха един път - преди 3-4 години. Иначе беше много хубаво - тихо, чисто, романтично, но без вода ...

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Маринова, колко символично?

# 24
  • На село
  • Мнения: 873
27 000 лева - за двор 1500 кв. и двуетажна масивна къща с гараж и мазе, строена преди 18-19 години, без нужда от основен ремонт, само освежаващ.

# 25
  • София
  • Мнения: 10 825
Канализацията е абсурдно да се споменава като причина за ниска цена. Бояна, Драгалевци и Симеоново да не би да са с канализация?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 345
Цитат
Братовчедка ми живя в Церово. Там е много скъпо. newsm78 Близко е до София и...колкото по-близо, толкова по-скъпо.

родителите ми са в Церово. Да масивните голями къщи са скъпи но се продаде двуетажна къща с голям двор само за 10000 апартамент тристаен за 8000 това не мисля,че е скъпо.
Аз съм в Своге тук си е скъпо доста особено новите строителства гонят София което е абсурдно. Причината не е обири и пр. за по-евтините вили или къщи а просто безработицата. Вода има почти навсякъде Лятото е май на режим на някои места на по-високото. Ако се търси се намират страхотни оферти особено за вили. Виж къщите са малко спорен въпрос.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 345
Забравих да спомена пътят има два пътя един през дефилето със завои който до Своге е 40-50 мин път примерно и през Костинброд на време е същото но е хубав и значително прав път

# 28
  • Мнения: 4 380
Цитат
Братовчедка ми живя в Церово. Там е много скъпо. newsm78 Близко е до София и...колкото по-близо, толкова по-скъпо.

родителите ми са в Церово. Да масивните голями къщи са скъпи но се продаде двуетажна къща с голям двор само за 10000 апартамент тристаен за 8000 това не мисля,че е скъпо.
Аз съм в Своге тук си е скъпо доста особено новите строителства гонят София което е абсурдно. Причината не е обири и пр. за по-евтините вили или къщи а просто безработицата. Вода има почти навсякъде Лятото е май на режим на някои места на по-високото. Ако се търси се намират страхотни оферти особено за вили. Виж къщите са малко спорен въпрос.

Не знам...може пък да е ставало дума за по-отдалечени от гарата къщи...Тя живееше точно до гарата в къща която е общ имот с лелята на мъжа и. Правиха големи ремонти, но както често става не се разбираха по роднински и се преместиха. Много и беше мъчно, защото е близко до София, а тя там работи. Но пък казваше, че Церово е много скъпо и не можели да си позволят друг имот там. newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 1 345
Не е блоковете са също близо до гарата а къщата за която казах е на центъра т.е. една улица по - нагоре но това сега може би тогава са продавали скъпо .

Общи условия

Активация на акаунт