За Искърското дефиле-защо вилите там са толкова евтини?

  • 12 262
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 591
много ме заинтригува темата, защото леля ми има вила в Дефилето (село близо до Своге) и обичам да прекарвам по няколко дни в годината там  Embarassed невероятно красиво е, НО наистина няма вода - преди няколко дни тя ми обясни, че имат вода веднъж на много дни (забравих точно колко) за по три часа  #Crazy но там винаги си е имало този проблем и те си имат кладенец и всякакви съоръжения на вилата, така че имат непрекъснато течаща вода  Peace

# 31
  • Мнения: 31

. Ако се търси се намират страхотни оферти особено за вили. Виж къщите са малко спорен въпрос.




Помагай в търсенето!!!

# 32
  • Мнения: 4 380
Цитат
Братовчедка ми живя в Церово. Там е много скъпо. newsm78 Близко е до София и...колкото по-близо, толкова по-скъпо.

родителите ми са в Церово. Да масивните голями къщи са скъпи но се продаде двуетажна къща с голям двор само за 10000 апартамент тристаен за 8000 това не мисля,че е скъпо.
Аз съм в Своге тук си е скъпо доста особено новите строителства гонят София което е абсурдно. Причината не е обири и пр. за по-евтините вили или къщи а просто безработицата. Вода има почти навсякъде Лятото е май на режим на някои места на по-високото. Ако се търси се намират страхотни оферти особено за вили. Виж къщите са малко спорен въпрос.

Сега говорих с майка си и и разказвам за тези цени, а тя вика Глупости. Етажа на братовчедка ми бил оценен за 50 000 евро. Търсили по цялото искърско дефиле нещо на нормална цена и никъде нищо. Цените били невероятни. newsm78

Оставам с впечатление, че нито продаващи намират да продадат нормално, нито купуващи. newsm78 Ако някой нещо открие в дефилето по линията на влака за София, да свирка. И мен ме интересува. Thinking

# 33
  • София
  • Мнения: 1 345
Ако чуя ще пиша.Ще питам и приятелката си тя си купи апартамента за който писах та мисля,че би трябвало да знае нали до скоро търсиха с мъжът и.

# 34
  • Мнения: 4 380
Ако чуя ще пиша.Ще питам и приятелката си тя си купи апартамента за който писах та мисля,че би трябвало да знае нали до скоро търсиха с мъжът и.

Мерси! Много ще съм благодарна за инфо, особено за Церово защото си е свикнала там. Пусти роднини често направо ни тровят живота. newsm78

# 35
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Роднините са карма  Mr. Green
И аз се интересувам от темата.

# 36
  • Мнения: 22 889
Не е тази уловката ... уловката е, че в много вили няма прокаран водопровод и канализация, няма телефони и са на високо ... а внуците не искат да посещават вилите и да си качват скъпите коли до горе ... освен това се и краде и чупи, но само ако видят, че вилата не е обитавана скоро ...
Toчно затова продадохме нашата-за без пари,3000 лв.Но последно само тухлите й бяха останали,всичко изпокрадоха,даже кабелите на ел.инсталацията. ooooh!

# 37
  • Мнения: 4 380
Не е тази уловката ... уловката е, че в много вили няма прокаран водопровод и канализация, няма телефони и са на високо ... а внуците не искат да посещават вилите и да си качват скъпите коли до горе ... освен това се и краде и чупи, но само ако видят, че вилата не е обитавана скоро ...
Toчно затова продадохме нашата-за без пари,3000 лв.Но последно само тухлите й бяха останали,всичко изпокрадоха,даже кабелите на ел.инсталацията. ooooh!

 Shocked Деси, това е подарък, не продажба. Къде е била тази къщичка? Що не дойде да свирнеш във форума? newsm78

# 38
  • Мнения: 22 889
Не е тази уловката ... уловката е, че в много вили няма прокаран водопровод и канализация, няма телефони и са на високо ... а внуците не искат да посещават вилите и да си качват скъпите коли до горе ... освен това се и краде и чупи, но само ако видят, че вилата не е обитавана скоро ...
Toчно затова продадохме нашата-за без пари,3000 лв.Но последно само тухлите й бяха останали,всичко изпокрадоха,даже кабелите на ел.инсталацията. ooooh!

 Shocked Деси, това е подарък, не продажба. Къде е била тази къщичка? Що не дойде да свирнеш във форума? newsm78
Ами педложихме я в няколко агенции,но нищо не излезе.Вилата беше нас Своге,на страхотно мясно ,но:Нямаше път дотам,само чакъл и се изравяше ужасно от дъждовете.Мястото бе 500 кв,но тясно и дълго с наклон.Течаща вода няма там,само една чешма на 500 м от вилата,тока беше ужасно слаб,май го оправиха в последствие.Няма баня,тоалетна,за повече от 2-3 дни не можеш да отидеш,особено с малко дете.А и циганите си обикалят там редовно и нашите предпочетоха да я дадат за без пари,докато не са изпокрали и тухлите ,и после да продават само земята.Жал ни беше,но... Sad

# 39
  • Мнения: 2 818
Ако някой има такава оферта да я мята насам!!!  Laughing

# 40
  • Мнения: 4 380
Не е тази уловката ... уловката е, че в много вили няма прокаран водопровод и канализация, няма телефони и са на високо ... а внуците не искат да посещават вилите и да си качват скъпите коли до горе ... освен това се и краде и чупи, но само ако видят, че вилата не е обитавана скоро ...
Toчно затова продадохме нашата-за без пари,3000 лв.Но последно само тухлите й бяха останали,всичко изпокрадоха,даже кабелите на ел.инсталацията. ooooh!

 Shocked Деси, това е подарък, не продажба. Къде е била тази къщичка? Що не дойде да свирнеш във форума? newsm78
Ами педложихме я в няколко агенции,но нищо не излезе.Вилата беше нас Своге,на страхотно мясно ,но:Нямаше път дотам,само чакъл и се изравяше ужасно от дъждовете.Мястото бе 500 кв,но тясно и дълго с наклон.Течаща вода няма там,само една чешма на 500 м от вилата,тока беше ужасно слаб,май го оправиха в последствие.Няма баня,тоалетна,за повече от 2-3 дни не можеш да отидеш,особено с малко дете.А и циганите си обикалят там редовно и нашите предпочетоха да я дадат за без пари,докато не са изпокрали и тухлите ,и после да продават само земята.Жал ни беше,но... Sad

Колкото повече разказваш, толкова повече ме е яд, че не съм аз късметлийката на тази виличка. Laughing Я разкажи за "страхотното място", да погриза нокти още! Laughing

Малееее...е как бе Деси така я подарихте в Своге вила на първия срещнат и не на мен? Laughing

# 41
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Там вилите са на такива цени ... това не е единствената...

# 42
  • Мнения: 4 380
Там вилите са на такива цени ... това не е единствената...

Е свиркайте бе хора! Пу съм първа за такъв подарък! Praynig Координати и телефони на собствениците моля! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт