Разликата между СЕКС СИМВОЛ и добре ПОДДЪРЖАНА ЖЕНА !

  • 5 154
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
Ами никога няма да има българка секс символ на световния подиум или пък най-красива, защото нашите пундьовци винаги избират някоя годзила на конкурсите. А хубавите остават на заден план. И пращат годзилите в чужбина... и кво да ви разправям още...

# 16
 TiredГледали ли сте българския моден 24 часов канал? Излизат едни анти-манекенки  с целулит и тресящи се задни части,намръщени физиономии и ходещи като спънати коне.Кой допуска всичко това? И когато прехвърлиш на световния моден канал,се чудиш откъде са ги събрали тези красавици.Камерата улавя абсолютно всичко ,но къде са професионалистите,сляпи ли са ? Money

# 17
  • Мнения: 677
Няма пазар, много е просто. Никой не се интересува от България. Топмоделите идват от там, където тва е индустрия.

# 18
  • Мнения: 417
Ами никога няма да има българка секс символ на световния подиум или пък най-красива, защото нашите пундьовци винаги избират някоя годзила на конкурсите. А хубавите остават на заден план. И пращат годзилите в чужбина... и кво да ви разправям още...
Напълно съм съгласна.Винаги избират най грозните.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Няма разлика - "секс символ" е понятие, въведено от мъже за жени, подчертаващи атрибутите си, предизвикващи сексуално желание. "Поддържана жена" е същото, но въведено от жени.
как го измислих, направоо 

# 20
  • Мнения: 2 952
   Българките са красиви жени , не секс  символи бе , просто естествено красиви.Това , което българката постига  само след  един душ и лек грим ......много  чужденки постигат с 10 пъти повече усилия и пак изглежда изтормозено.Има нещо и в държанието , характера , топлотата, което добавя много към картината.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 249
Peace
много ми е комплексарско това изказване, че българските жени били най-хубавите Sick


Ма как, бе! Хем най-хубава, хем най-умна, хем най-работлива. Не само българската жена, а всеки български гражданин. Може да няма пари за друго, ама за цигари и фризьор винаги има.

Иначе по темата - когато България започне да прави продукции от ранга на световното кино, тогава ще се сдобие и със своята София Лорен и Линда Еванджелиста (примерно!) Ама това се прави с пари и акъл точно в този ред.

 Peace

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Като кажете поддържана жена, та поддържана жена.
Първата ми представа е за лелка с ондулация, костюмче от "Валентина" и италиански обувки (това е детската ми представа).
"Поддържана жена"  в наши дни е едно чучело, като излязло от фолк канала.
Отивам и заставам в групичката, която смята, че красиви жени има навсякъде.

# 23
# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Няма пазар, много е просто. Никой не се интересува от България. Топмоделите идват от там, където тва е индустрия.
Айде бе! Много от топмоделите (от 90-те) идват от загубени африкански села на гъза на географията. Ама са черни пантери.


И като сте гракнали българки, та българки, я вижте бразилките. Оставят ни да им дишаме прахта, супер мацки.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 758
[И като сте гракнали българки, та българки, я вижте бразилките. Оставят ни да им дишаме прахта, супер мацки.
Съгласна съм, че красотата на българката е мит, но специално за бразилките е всеизвестно -  пластичните операции са им като "добър ден"

# 26
  • Мнения: 3
Като кажете поддържана жена, та поддържана жена.
Първата ми представа е за лелка с ондулация, костюмче от "Валентина" и италиански обувки (това е детската ми представа).
"Поддържана жена"  в наши дни е едно чучело, като излязло от фолк канала.
Отивам и заставам в групичката, която смята, че красиви жени има навсякъде.


Чакай, чакай, не съм съгласна! Самите думи определят какво значи "поддържана" - е да се поддържаш сиреч да обръщаш внимание на външния си вид. И за да е той добър, приемлив, свеж и т.н ,т.е. хората да забелязват, че  имаш добър външен вид, не е нужно да се гримираш като за световно, а да се помъчиш да се грижиш за себе си поне 1 ден в седмицата - почистване, маски (особено на лице), маникюр, масажи..... всички го знаете това!
А сега ще кажете: А откъде пари? - Ами затова не всички са "поддържани", това става само с пари (и време), а не с духовна енергия....

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
[И като сте гракнали българки, та българки, я вижте бразилките. Оставят ни да им дишаме прахта, супер мацки.
Съгласна съм, че красотата на българката е мит, но специално за бразилките е всеизвестно -  пластичните операции са им като "добър ден"
Пластични, не пластични, миналия месец един познат се върна от Рио и показа снимки от.... как беше този супер известния им плаж, излезе ми от главата името.... ще се сетя след малко..... Мани, мани, какви мацки..... Изтекли му очита казва, а като гледам снимките - има по какво. Ако ще и с пластчни операции да го постигат - много са хубави!


Сетих се - Копакабана е плажът.

Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 14:41 от Янтра

# 28
  • Мнения: 185
Пластични, не пластични, миналия месец един познат се върна от Рио и показа снимки от.... как беше този супер известния им плаж, излезе ми от главата името.... ще се сетя след малко..... Мани, мани, какви мацки..... Изтекли му очита казва, а като гледам снимките - има по какво. Ако ще и с пластчни операции да го постигат - много са хубави!
Той щото се е нагледал на българки-затова Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 5 758
[И като сте гракнали българки, та българки, я вижте бразилките. Оставят ни да им дишаме прахта, супер мацки.
Съгласна съм, че красотата на българката е мит, но специално за бразилките е всеизвестно -  пластичните операции са им като "добър ден"
Пластични, не пластични, миналия месец един познат се върна от Рио и показа снимки от.... как беше този супер известния им плаж, излезе ми от главата името.... ще се сетя след малко..... Мани, мани, какви мацки..... Изтекли му очита казва, а като гледам снимките - има по какво. Ако ще и с пластчни операции да го постигат - много са хубави!
сега може да се постави и нова тема - естествената красота срещу такава, дължаща се на Кръцни-срежи  Wink

Общи условия

Активация на акаунт