Храна за морето

  • 2 308
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Блонди, а ти защо ще избягваш тараторите?

И супите, и таратора заради водата. Стават кофти инфекции често, водата им е лоша и не ми се рискува.

# 16
  • Мнения: 8 769
Блонди, а ти защо ще избягваш тараторите?

И супите, и таратора заради водата. Стават кофти инфекции често, водата им е лоша и не ми се рискува.
Точно така. Всичко живо по черноморието е със стомашно-чревни инфекции. От водата, разбира се. ooooh!

# 17
  • Мнения: 729
Блонди, а ти защо ще избягваш тараторите?

И супите, и таратора заради водата. Стават кофти инфекции често, водата им е лоша и не ми се рискува.
Точно така. Всичко живо по черноморието е със стомашно-чревни инфекции. От водата, разбира се. ooooh!
  За таратора съм съгласна,но защо да избягваме супите? Нали супата ври доста време,следователно водата в нея е преварена.   newsm78

# 18
  • Мнения: 27 524
За таратора съм съгласна,но защо да избягваме супите? Нали супата ври доста време,следователно водата в нея е преварена.   newsm78

Както ти казах - не ми се рискува. А иначе супи така или иначе не давам, не виждам смисъл в тях  Peace А и да давах, все за 10 дни нищо няма да му стане без супа.  Simple Smile

# 19
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Никога не съм готвила за почивките ни. newsm78Първо пюрета,после наравно с нас.Не виждам как аз ще седна някъде и ще си хапвам рибка например и ще трябва да обяснявам на децата,защо те не могат да хапват същото. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт