Секси бременни (бивши и настоящи) АНКЕТА

  • 11 514
  • 221
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 111
Karen,
като председател на журито имам честта да ти връча короната:



ЧЕСТИТО!!!

# 196
  • Мнения: 985
Честито на всички участнички! В челната шестица имам 4 попадения от пет възможни.
Честито на победителките!

# 197
  • Мнения: 335
Честито на Karen   bouquet първото място и на dodo и Karil,второто и третото  Hug
Лилянчо,благодаря за цветята и подаръците  Mr. Green

# 198
  • Мнения: 3 521
Хайде, честито на прекрасните тумбалини  bouquet  bouquet  bouquet

# 199
  • Мнения: 2 897
Честито на Карен,както и на всички взели участие в този конкурс  bouquet
Момичета,всички сте много хубави и лъчезарни!!!

# 200
  • Мнения: 1 299
Ееее, изпуснала съм гласуването...Иначе исках за surfline и Misty да дам глас...

# 201
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ХА ЧЕСТИТО И ОТ МЕН   http://youtube.com/watch?v=AAy9UaOBn0o    bouquet

# 202
  • Мнения: 3 835
Приключи ли гласуването?

Да честитим ли вече на победителките? Hug

# 203
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Приключи ли гласуването?

Да честитим ли вече на победителките? Hug


ми хайде де защо се бавиш още  Crossing Arms

# 204
  • Мнения: 3 835
Честито на Карен, Додо и Карил. Много сте красиви, за мен беше истинско удоволствие да разгледам както вашите снимки, така и на всички останали майки.

Основното призвание на жената е да даде живот, и за това красивата бременна жена е много приятна гледка. Аз също споделям мнението, че жената дори и когато е бременна, трябва да обръща внимание на външния си вид, даже още повече. Всички сте много красиви, най-вече заради красотата и щастието, което се излъчва от лицата ви. Hug

# 205
  • Мнения: 1 144
Честито на победителките и от мен!!! Както и на всички участнички!!!  Hug   bouquet  Heart Eyes

На всички мами, настоящи и бъдещи, пожелавам винаги, винаги да бъдат обичани, желани и щастливи!!! От това усещане идва истинската вътрешна красота, която озарява очите ни и ни дава този ореол на сексапил и очарование, дори да сме с 20-30 (а някой се похвали и с 40) килограма над обичайното си тегло и да сме приели формите на слонче. Simple Smile)) Браво на вас, мамчета, всички сме победителки в най-важния конкурс на света - този, в който се създава живот!

# 206
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 829
Добавих ЕЛЕОНОРА и Бу в моята класация  Hug
Мерси Grinning
А аз какви снимки си изрових на хартия - ж въ издухам, ако ги кача, ама ще се въздържа Laughing Много хубави - корема в 6-ти месец, аз свежарка по гащи Simple Smile Показвах ги на детето как ми е било в коремчето и си се възхитих сама Grinning

# 207
  • Мнения: 1 273
Добавих ЕЛЕОНОРА и Бу в моята класация  Hug
Мерси Grinning
А аз какви снимки си изрових на хартия - ж въ издухам, ако ги кача, ама ще се въздържа Laughing Много хубави - корема в 6-ти месец, аз свежарка по гащи Simple Smile Показвах ги на детето как ми е било в коремчето и си се възхитих сама Grinning

Е, айде сега, дай да ги видим де! Само ни раздразни любопитството  Laughing

# 208
  • Мнения: 3 521
Бу, давай ги! Ще ръкопляскаме пост-конкурсно Peace

# 209
  • Мнения: 6 164
Ееей, финал!
Честито на победителките!!!   bouquet Hug
И благодаря на всички, гласували за мен.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт