Kak vuzpriemate mestnite????!!!!

  • 2 201
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 581
Да кажа и аз  Grinning
На мене хелтвизиторката ми даде списък с групите в района - има всеки ден от седмицата в различно време. Ние ходим в една - четвъртък 10-12. Но като се стопли може да го водя и в друга група. В интернет също намерих списък на групите в Бат, може да потърсиш и за вас.
В нашата група идват и със съвсем малки бебета - 2-3 мес. Има пълзящи и тичащи - всякакви деца  Grinning При нас в голямата зала са всички играчки и повечето деца са там, а има 2 малки стаички - за творчество - апликации, пластелини, рисуване, и за приказки.
Първо всеки си прави каквото си иска, после има песнички - както при Хонда, сядаме в кръг и пеят и танцуват - засега Виктор само танцува - гледа какво правят децата, а след това ги пускат да карат коли и мотори - любимата част  Grinning
Много му е забавно и въобще не се сеща за мене, а аз си приказвам с майките - има някои много готини.
И аз се притеснявах в началото как ще отида и какво ще кажа, но те не ме оставиха аз да говоря - като видят ново майче и веднага го приобщават - запознаха ме с няколко майчета и така стана. Чак да си ходим на гости и т.н. не, но и аз не съм проявила никаква инициатива.
Много му е забавно на Виктор да се среща със себеподобни. И последния път се разрева, като си тръгвахме  Grinning

# 16
  • Мнения: 1 581
Да кажа пак  Grinning
Пускаш на Google Leicester playgroups, toddler groups mothers groups, babies - пробваш едно след друго, все ще излезе нещо. Повечето църкви организират - и отвън имат табла с мероприятията си, загледай се, като минаваш.

# 17
Бона, и нашето е селце Wink  Laughing Има само един локален магазин, хлебарница, "културен център - там е мадър и тодлър групата" и църква. Около 20000 жители е Grinning .А по интернет ги намерих като потърсих сайт на селцето (градчето Wink ) - то се оказа даже, че има такъв и после там си имаше такава секция. Такива групички по някога правят и към църквите (не са с религиозна насоченост) - просто те отделят една зала за такава цел

# 18
E dobre de, za gosti pishete che niamate jelanie , ama vse pak ne vi li se priiskva poniakoga da se suberete samo po jenski , da si govorite za jenski neshta , da hodite po jenski na pazar , zashtoto ne znam vie kak ste   no moiata polovinka   poludiava ako triabva da hodi s mene na pazar osobeno ako e za neshto  po spetsialno za mene  da si kupia , naprimer drehi , da se izprobvam  s tiah i . t.n.  ta tva mi e mislulta, prosto niamate li nujda da si otkradnete  malko vreme samo za sebe si , s  poznata , ne kazvam chak priatelka!!! Rolling Eyes

# 19
Цитат на: Bona
E dobre de, za gosti pishete che niamate jelanie , ama vse pak ne vi li se priiskva poniakoga da se suberete samo po jenski ,...
Абе как да нямаме желание. Нали ти викам, че се сбираме . Редуваме си къщите Wink  Grinning Пък само по женски (без децата и мъжете) се сбираме на Virgin парти (това е фирма за козметика), пийваме винце, мухаме сиренце. За нова година и парти си стъкнахме в един ресторант (на повечето мъжете им гледаха децата Twisted Evil  Grinning )

# 20
  • Мнения: 1 581
Ми аз конкретно за майките от групата казах, че не сме се сближили. Но иначе има няколко нашенки наоколо и с тях се срещаме на кафе и излизаме. Имам и една приятелка рускиня, с която също се виждаме. А имаме и интернешънъл група, където учим английски уж, но по-скоро клюкарстваме  Grinning и дори организират екскурзийки, а и ходя с Виктор, има и още 2 деца и една жена се занимава с тях.
И по семейному се събираме. Няма ли някои българи около вас? Аз си мислех, че ще сме единствените в Бат, а има около 20-ина души  Grinning Чак имаме българска кръчма  Grinning

# 21
Пробвай в тоя сайт да видиш дали ще намериш нещо. Тук намерих нещо, но на тебе може би не ти трябва точно за града Leicester  Confused

# 22
Тук и тук също има инфо, но най-сигурно такова получаваш или от местни (спираш и питаш някоя мама с количка) или от хелтвизиторката

# 23
  • Мнения: 1 793
ами сприятелила съм се с няколко мами, но повечето започнаха пак работа и по-рядко се виждаме. с една мама обаче доста се сдружихме  и всяка седмица се виждаме - извеждаме децата, после идваме у нас или пък ходим у тях на раздумка. много е готино. много ми харесва и мадър и тодлър групата. там пък детето си играе с другите, свиква с повече хора. като цяло ми харесват тукашните. много са отзивчиви.
имах си една голяма дружка, но тя се премести в друг град и сега само се чуваме по телефона. тя е без деца, но е много точна и с нея си говорим повече за женски нещица, отколкото за бебешки.
посещавай тези групи. там ще намериш мами с дечица и ще можете да излизате.

# 24
  • Мнения: 713
Bona, нямаш ли тел на хелтката да се обадиш, или иди си претегли детето и попитай къде и как се събират групите. Хелтките си имат списъчета с часове и дни, ще ти дадат. Не се притеснявай бе мила. Поне опитай, може да намериш приятелка. Пък и докато чакаш при хелтките, може да се заприказваш с някоя мама Grinning .
На мен хелтката даже се зае да ми търси приятелка. Хелтката била на Пампорово една година на ски и много и харесало Grinning . Намери ми една рускиня, с която нещо не се харесахме Shocked. Карай де.
Не се притеснявай, какво като се познават помежду си, ще се запознаеш и ти.

# 25
Blagoadaria vi mami , za suvetite , mai shte  triabva da se prestrasha  i da otida na niakoi ot tezi sreshti  , moje puk i da izleze neshto  Thinking (da ne poviarvash).Anna az mislia da hodia da ia meria  jivot i zdrave  vuv vtornika , ta shte ia razpitvam!!! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт