Става ли ви приятно....

  • 3 457
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Трябва да съм луда за да не ми стане ......приятно Crazy

# 91
  • Мнения: 8 999
Не, става ми противно, че съм толкова безпомощна понякога. И че съм допуснала да се чувствам така. Га бех мома никой не ми помагаше по стълбите на подлезите, ама много мераклии имаше да ме турнат на това дередже.

# 92
  • Мнения: 193
става ми приятно от човешките отношения

# 93
# 94
  • Мнения: 2 792
 Не, чувствам се тъпо, когато в определена ситуация, в която съм се появила и е пълно с жени, спрямо които не е реагирано, някои си мъжки индивид ме е забелязва и реагира. Става ми приятно ако видя, че се помага на по-възрастна жена или на по-натоварена жена има си нюанси, да усетиш възпитанието и да го различиш от позата, почти не се сещам примери.

# 95
  • Мнения: 52
Да разбира се,става ми приятно.Хубаво е,че все още се срещат и такива мъже.За жалост обаче са почти на изчезване.

# 96
  • Мнения: 5 877
Разбира се, че ми става приятно да видя сдържано и незадължаващо кавалерско поведение.

# 97
  • Мнения: 3 500
Много приятно ми става.

# 98
  • Мнения: 742
Има си хас. Даже ако съм в настроение и истуацията позволява, врътвам едно флиртче.  Sunglasses За самочувствие.

# 99
  • Мнения: 103
Естествено. Джентълмените са на изчезване, за жалост.

Пусни темичка кога и защо мъжете престават да бъдат кавалери.. или да кажем, не се сещат вече толкова често, че биха могли да се държат джентълментски Rolling Eyes Flutter Mr. Green

# 100
  • Мнения: 103
изтрито


P.S. Дама като се скара на кавалер, оня си затрива постинга и отива да спи, тва е Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 09 авг 2007, 21:51 от Hamaelleon ™

# 101
  • Мнения: 2 070
И да не е мъж пак ще ми стане приятно да ми се помогне така.
 Друг тип мъжко отношение би ме поласкало като жена.

# 102
  • Мнения: 3 091
да ви кажа - аз такова поведение смятам за нормално. обратното ме дразни, а в Бг за съжаление все по-често жените се правят на мъже

Общи условия

Активация на акаунт