Ленти за френски маникюр

  • 5 927
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ужасни са. Краищата им не прилепят към нокът. Ако все пак успееш на нанесеш линията лак, при отлепяннето се получава като ръбче. По-добре става с лейкопласт. Wink

# 16
  • Мнения: 3 211
Цитат на: Milenika
Ужасни са. Краищата им не прилепят към нокът. Ако все пак успееш на нанесеш линията лак, при отлепяннето се получава като ръбче.

И аз мислех, че с тях ще ми е по-лесно, но не, не че без тях се справям много добре но и те не вършат работа, та се чудя, ако си купя от тези по-евтините, не марковите, мисля че съм виждала на Перфект, дали няма да са по-добри Thinking

# 17
  • Мнения: 1 014
Много трудно се борави с тези ленти и ефектът накрая е ужасяващ. Според мен по-добре е без ленти. Ще направиш 2-3 безуспешни опита и следващия път, ще ги направиш. Свиква се!

# 18
Обяснете, моля ви, по-подробно как точно използвате лентичките. В каква връзка е с лакирането? Аз си мислех че са само за да придават форма докато се пилят.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 423
Цитат на: бина
Обяснете, моля ви, по-подробно как точно използвате лентичките. В каква връзка е с лакирането? Аз си мислех че са само за да придават форма докато се пилят.
Те са да очертаеш по белия лак при френски маникюр(как го написах,уф ама ми се спи) Embarassed

# 20
  • Мнения: 46 526
Цитат на: бина
Обяснете, моля ви, по-подробно как точно използвате лентичките. В каква връзка е с лакирането? Аз си мислех че са само за да придават форма докато се пилят.


Поставят се така, че да остане непокрито мястото, което трябва да е с бял лак. Действат като ограничител, за да не се цапа останалата част от нокътя. След нанасянето чакаш да изсъхне лака, отлепваш и нанасяш покривния.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 423
Цитат на: nikol78
Цитат на: бина
Обяснете, моля ви, по-подробно как точно използвате лентичките. В каква връзка е с лакирането? Аз си мислех че са само за да придават форма докато се пилят.


Поставят се така, че да остане непокрито мястото, което трябва да е с бял лак. Действат като ограничител, за да не се цапа останалата част от нокътя. След нанасянето чакаш да изсъхне лака, отлепваш и нанасяш покривния.
Точно така!Аз не можах да го обясня но...спи ми се... Embarassed

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Цитат на: nad_tab
Боо, тия ленти особенна работа не вършат.... иначе във всеки добре заредн козметичен магазин ги има.


така си е , повече ще се ядосваш . подобре си поиграй малко повече и си направи маникюра  без лентите.

Общи условия

Активация на акаунт