Кои памперси ви допадат и като качество и като цена?

  • 7 953
  • 151
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
От два месеца сме на Evy baby,много съм доволна и от качеството и от цената.....от споменатите горе ми харесват само Хъджис......Памперс са ми пропускали и при двамата юнака....

# 46
  • Мнения: 1 230
От самото начало сме с Памперс,изпускат ако не си ги сложила добре,за цената не мога да кажа защото не съм купувала други.
Тези, които ползвахме (произведени в Турция) пропускаха през хартията  #Cussing out , а не защото не бяха стегнати.

# 47
  • Мнения: 1 183
Само с Pampers сме били,много съм доволна  Peace

# 48
  • Мнения: 3 929
Когат се роди синът ми, започнахме с Памперс. После започнахме да пробваме и други, които ни харесаха, но бяха по-евтини - Молфикс, Канбебе. Сега сме на едни от най-евтините - My Baby или PIPI. Доволна съм, евтини са, а и малкото започвам да го приучавам да не пиша в памперса, та стои и по-малко време с памперс.

# 49
# 50
  • Мнения: 4 451
Памперс Peace, много съм доволна.

# 51
  • Мнения: 4 496
Памперс,но като гледам ,може и с Хъджис да опитаме... newsm78

# 52
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Ние ползваме Pampers - не знам доколко са същите като в България. Пробвахме и по-евтини марки, но Pampers си заслужават парите. Ако забелязваш, че редовно пропускат, пробвай следващия размер. Дори и детето да е под килограмите, то може вече да е израсло абзорбцията на малкия размер. Ние имахме доста проблеми с Huggies, въпреки че се води хубава марка.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 074
Много ми харесват Либеро, но пре миди размера разликата с Памперс е 4 броя повече и 4 лв. по-скъпо, затова в момента ползвам Памперс.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 271
Памперс

# 55
  • Мнения: 1 243
Молфикс и Памперс Peace

# 56
  • Мнения: 9 903
Кан бебе в София има и на пазар Герена, на една сергия.

# 57
  • Мнения: 5 391
Само Памперс ползвам.

# 58
  • Мнения: 5 362
Използвали сме Памперс,Мамиа и Кан-бебе.Като изключа първите-от тях не съм доволна кой знае колко,другите два вида са по-добре.

# 59
  • София
  • Мнения: 3 610
От два месеца сме на Evy baby,много съм доволна и от качеството и от цената.....от споменатите горе ми харесват само Хъджис......Памперс са ми пропускали и при двамата юнака....

И аз така.И кан бебе ползвах дълго,но Evy baby са по-евтини,по-тънки и по-меки.

Общи условия

Активация на акаунт