ПЛЕВЕН през август

  • 11 771
  • 302
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 026
Валенце, да ти е жива и здрава Мария! Чстито на всички именици!

# 241
  • Плевен
  • Мнения: 973
Да ти е жива и здрава именничката Валенце! Честит имен ден и на всички с това прекрасно име!  smile3525

Мамо Ася, дано нощта ви е била спокойна и скоро да сте си в къщи с Теди!

# 242
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здравейте момичета.Иаз днес си имам именник и за подарък го пратих на ясла.Вече е напълно здрав.
Мамо Ася,дано бързо се оправи Теди.Марио също имаше разстройство от Аугментина,но само един два пъти на ден.За сметка на това изобщо не му харесваше да го пие.Лек ден мацки.

# 243
  • Мнения: 15
Здравейте! Сега се връщам от детска клиника и бързам да ви пиша, докато още съм бясна и не ми е минало. В неделя детето вдигна тепература и вечерта започнахме да му даваме макропен, като решихме, че е с вирусна инфекция. В понеделник д-р Гатев го прегледа и каза веднага да сменим антибиотика с Аугментин Ес, тъй като Теди има отит и особено лявото ухо било огнено червено. На втория прием Теди получи разстройство, дехидратира се за няколко часа и спешно ни приеха в Детска клиника. След 40 минути опити да му сложат абокат сестрите се отказаха и тъй като показателите вече бяха горе - долу на граница спасихме вливанията. Но ни смениха антибиотика на Роцефин - мускулно. Днес след консултация със специалист УНГ - д-р Вълков се установи, че Теди изобщо няма никакво възпаление на ушите. Значи всичко е тичане и притеснения за нищо. Няма да правя коментар за лекарска компетентност, но сами ще стигнете до извода след като си дадете сметка как за два дни сменихме три антибиотика, травмирах детето с опитите да му се постави абокат и накрая продължаваме още пет дни на мускулен антибиотик. Благодарна съм на д-р Денчев от Детска клиника, че ни прие веднага и ни насочи към специалист УНГ, който да установи, че Теди всъщност няма отит. Колко хубаво щеше да бъде въобще да не бяхме ходили при джипи-то и да си бяхме продължили Макропена. До днес Теди щеше да е здрав.
Малко ми мина като споделих макар, че почти не се познаваме.
Довиждане и приятен ден. дано нямате подобни проблеми.

# 244
  • Мнения: 22 496
Здравейте на всички. )))

Искам да попитам тези, които скоро са раждали, купували ли са си от някъде в Плевен бикини за еднократна употреба?Трябвало да има такива в санитарните магазини и аптеките, но ако някой знае от къде направо да си взема ще съм много благодарна. )))

# 245
  • Мнения: 5 290
Здравейте отново
Два дена не мога да разтоваря багажа и да успея да вляза да ви пиша.
Да честитя именния ден на сладичката Мими Simple Smile Да е жива и здрава и все така весело и щастливо дете !

                                   

Валенце, да ти благодаря и за инфото за магазина за обувки,вчера си купихме два чифта - едни маратончици за Здравко и едни сандалки за Ивчето на цената на която щях да купя едни само.
 Да честитя рожденния ден и на Дария на Велмар,макар и с голямо закъснение. Да ви е жива и здрава и много да ви радва.
                     
               
 
Много хубави снимки,сигурно е било страхотно празненство. Как ми се иска и на мен един такъв клуб в Плевен. Мина ли вече веселбата с родата? Сигурно нямаш нет сега, видях че Атракция и Валенцето имате номера й,дали няма да се срещате скоро да се присъединя и аз ? Иска ми се пак една дневна среща,гледам че съм изпуснала последната,пък и аз не мога да се придвижвам до Кайлъка,а и на вечерна не мога да присъствам,така че ще се радвам ако можем да се видим по центъра.
Мириел и другите работещи,ако искате да се видим след 5 ч. като вземете децата от ясла. Вики как се справя вече и какво стана с яслата? Къде ще я оставяш като вашата затваря?
Да ви разкажа набързо и за морето - времето беше хубаво,само дето се притеснявах. Децата много се радваха на морето и пясъка и доста от него си хапнаха Simple Smile Пълзяха като хлебарки навсякъде и бяхме голяма атракция с тези две бебета  Joy Там им мина и настинката,а се бях притеснила да не станат по-зле. Бяхме в Китен,страашно ми хареса,не бях ходила толкова на юг досега. Мислим вече все в този район да ходим. Извадихме късмет и с настаняването,че нали тръгнахме без резервация,но точно се бяхме отчаяли и срещнахме едни хора,които се отказаха от бунгалата си,защото искат по-големи,а на нас точно 2-ка ни трябваше Simple Smile
Единственото затруднение беше,че децата не могат да ходят ,а в бунгалото няма къде да ги оставя да пълзят,а навън не искат да се возят в количката и няма да ви казвам как сме се хранили едни седмица - за по 15 мин. набързо като гълташ без да дъвчеш,защото двата звяра крещят и правят сеир Simple Smile Ама като сме тръгнали с деца на море така е. Но не съжалявам,починахме си и разнообразихме. На връщане се качихме на Шипка и после минахме през Етъра. Пускам и снимки ,а ако успея да кача и клип ще видите малчовците на плажа.
Поздрави от нас и дано скоро се видим на кафенце.

 

# 246
  • София
  • Мнения: 9 887
Мама Ася,много съжалявам за вашите преживелици.Важното е,че детето вече е добре.Дано скоро сте съвсем здрави! Hug
Джина,радвам се,че сте си купили обувчици!Чакаме снимки от морето.
Ние ходихме по магазините,за да купя подарък на Мими.Ето я и с новия подарък
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=149562&view=1&photo=49
И понеже няма как само на едната да купя нещо,то Буби се сдоби с баскетболен кош
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=149562&photo=50
 Laughing

# 247
  • Мнения: 5 290
Аз както обикновено забравих да сложа адреса Simple Smile ето го http://www.snimka.bg/album.php?album_id=162893
Ася,много съжалявам за всички неприятности,които сте имали и за детенце. Дано скоро се оправи. Hug

# 248
  • Мнения: 161
Здравейте и от нас!
Нещо напоследък ми е трудно да се организирам с времето,Криси е все повече будна и иска да си бръмчим, та не ми оставя много време да пиша Sad.
Джина,Пламси,добре дошли отново на плевенска земя!
мама Ася,наистина е много неприятно това,което ви се е случило,дано Теди се оправи бързо!
Mirama, като най-скоро раждала тук (или поне така си мисля), да ти кажа,че тези еднократни гащи не ти трябват,ама изобщо. Вземи си няколко еднократни подложки/чаршафи, те ти трябват задължително. Аз си взех три чифта обикновени бабешки гащи от Феникса за по 60-70 стотинки и ми свършиха страхотна работа, хем като родих ми стягаха корема,взех си и нощни превръзки, но аз чесно казано очаквах повече кървища.
Честит Имен Ден,на всички празнуващи днес и най-вече на Марио и Мими!Всичко най-хубаво им желая!

# 249
  • Мнения: 4 390
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!
Да сте живи и здрави!  bouquet

# 250
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит имен ден на всички празнуващи!

# 251
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Мирама,да ти кажа и аз не съм ползвала такива еднократни бикини.Бях си взела обикновени бикини като Сиси.И се запаси с повечко лигнин и памучни превръзки.При мен специално кървенето първите един два дена си беше доста.Може ли да ми каже някой който е ходил в този магазин за обувки до захарно петле дали има есенни обувки за момченца 22-23 номер.Благодаря предварително.

# 252
  • Мнения: 5 026
Може ли да ми каже някой който е ходил в този магазин за обувки до захарно петле дали има есенни обувки за момченца 22-23 номер.
Няма , Веси  Naughty Има 20 и 21 , ако и те не са свършили. Нашите зверчета с а с най-масовия номер, разпродабата е отдавна,явно и сме пропуснали момента. Здраве да е ! Да ти е жив и здрав Марио   bouquet

Джина, имам телефона на Велмар, вчера даже се засякохме в Градската. Казала съм й,че ако има сбирка, ще я уведомя  Peace

 Мирама, ти къде се беше затрила - цопна ли дупенце в моренце?  Grinning Какво прави бебето ?
 И Арита се загуби, както и други....

# 253
  • Мнения: 262

Mirama, като най-скоро раждала тук (или поне така си мисля), да ти кажа,че тези еднократни гащи не ти трябват,ама изобщо. Вземи си няколко еднократни подложки/чаршафи, те ти трябват задължително. Аз си взех три чифта обикновени бабешки гащи от Феникса за по 60-70 стотинки и ми свършиха страхотна работа, хем като родих ми стягаха корема,взех си и нощни превръзки, но аз чесно казано очаквах повече кървища.


И аз ползвах такива. И сега пак ще си купя.

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МИМИ И МАРИО!

# 254
  • Мнения: 5 290
Atrakciq,вчера бяхме седнали до вас на фонтаните,но ти не се обърна и реших да не ви досаждам. А ако пак видиш Ани да я питаш за дрешките за дечицата от Дома. Ако иска да ги даде я питай дали да ми дадеш номера й да се свържем. И да ви питам има ли желаещи за посещение в дома другата седмица,защото в четвъртък или петък ще ми пратят дрешки и играчки и чакам да ми се обадят и кога ще изпратят памперсите. Имам и един пакет от една плевенска мама. Като получа нещата ще пиша пак,но все пак да проверя има ли желаещи и свободни.
За тези гащи аз не съм ползвала,даже не знам какво представляват. Аз си ползвах някакви килоти да ми държат памперсите Simple Smile
Я да ви питам можете ли да ми кажете някакъв сносен фризьор,който ще ме приеме без час. Искам да отида и да вляза,защото с тези деца не мога да правя планове.

Общи условия

Активация на акаунт