Това ли е семейният живот?

  • 6 821
  • 120
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 723
Още по-добре, ако не са.
А какви са тези " блага", накой ще каже ли и има ли изобщо такива?
И какви трябва да са, за да търпиш такъв задник?

Не мисля, че някой друг освен авторката има право да дава информация... не е етично някак си...

А това че ти и аз не бихме търпяли изобщо не означава, че няма жени, с по -различна ценностна система, за които някой неща са по-важни от други... въпрос на приоритети.

# 106
  • София
  • Мнения: 589
Още по-добре, ако не са.
А какви са тези " блага", накой ще каже ли и има ли изобщо такива?
И какви трябва да са, за да търпиш такъв задник?


А това че ти и аз не бихме търпяли изобщо не означава, че няма жени, с по -различна ценностна система, за които някой неща са по-важни от други... въпрос на приоритети.


[/quote]

Никси точно ти това да кажеш смешно ми е Grinning.Приоритети разни,зависи от човека.Много си назад с инфото.Аз лично не бих търпяла това което ти търпиш (чела съм твои теми дори като гост които си  писала)  bouquet.Блага хи...... имам си ги и сама мога да се справа.Инфото е много-много старо Hug

Имам чувството че нещо много те мъчи, искаш да ми кажеш но те спира.Има лични  може там да ми споделиш  bouquet

Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 18:53 от Бамби03

# 107
  • София
  • Мнения: 589
Още по-добре, ако не са.
А какви са тези " блага", накой ще каже ли и има ли изобщо такива?
И какви трябва да са, за да търпиш такъв задник?


Има, Ниски ще каже.Тя нали всичко знае за разлика от мен.  bouquet

Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 18:28 от Бамби03

# 108
  • София
  • Мнения: 589
Бамби, той никога няма да те признае за личност, защото като те подтиска отчасти си измива оакания г*з, ще ме извините.
Ако започнеш развод и докажеш всичките му глупости, ще го обереш до шушка, ако можеш и да си вземеш имотите след това, за да не са придобити по време на брака, ще е супер, ще са си само твои , а той ще гледа отстрани като мръсно коте.
И помни, че каквито и да са " благата " от него не си заслужава и психическия тормоз е много по-гаден от физическия.


Знам всичко това,вече се допитах до адвокат и той прекрасно го знае.Но истината е че не ми се занимава.искам да си живея щастливо и спокойно с колкото имам.Някой други хора си носят всичко два метра под земята с..ън някой да не им го вземе.Аз не съм от тях.А за оакания г'з ми хареса Grinning.Който се е омазал да се бърше ама не с мен.Има тоалетна хартия даже си мисля че "неговата най- добра приятелка"с удоволствие ще го позабърше Hug.Това в кръга на майтапа.Но майтап,майтап на гол газ си е чисто .......тя ще свърши тая работа и без това се е принизила с тревата Peace

# 109
  • Мнения: 1 715
Знам всичко това,вече се допитах до адвокат и той прекрасно го знае.Но истината е че не ми се занимава.искам да си живея щастливо и спокойно с колкото имам.Някой други хора си носят всичко два метра под земята с..ън някой да не им го вземе.Аз не съм от тях.А за оакания г'з ми хареса Grinning.Който се е омазал да се бърше ама не с мен.Има тоалетна хартия даже си мисля че "неговата най- добра приятелка"с удоволствие ще го позабърше Hug.Това в кръга на майтапа.Но майтап,майтап на гол газ си е чисто .......тя ще свърши тая работа и без това се е принизила с тревата Peace
Миличка Бамби  не мисля ,че е етично да се заяждаш при положение,че искаш съвет.Това,че все още търпиш този кретен наистина навява на мисълта,че някой от вас има полза от другия.Дали ти от него или той от теб няма значение.Важното е,че докато се разберете кой крив кой прав страда единственно детето.

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 11:20 от valq_78

# 110
  • Мнения: 51
Ами донякъде разбирам нежеланието ти да започваш процедурата по разтуряне на нещата, но не напълно.
Все пак никой човек не разбира напълно другия, нормално!
Но смятам, че щастливо съжителство е невъзможно във вашия случай, освен ако не настъпи някаква генерална промяна у него.
Дано!
Стискам палци всичко да се развие по най-добрия начин, но все пак мисли най-вече за детето!!! Peace

# 111
  • Мнения: 2 723
Знам, че си ми чела постовете, защото знам коя си  Mr. Green
Не исках да се заяждам... изказах мнение, защото мисля, че имам право  Wink
Казах само, че един е склонен да търпи едно, друг друго.
Аз не бих търпяла това, което търпиш ти, ти вероятно не би търпяла това, което ми се е наложило да изтърпя аз...
Хора разни

Но факта, че имаме различни възгледи за нещата не означава, че не ми е било кеф да пия понякога по питие с теб  Hug

И не, нищо не ме мъчи, ако имаше нещо щях да ти кажа и без да ползвам форума   bouquet

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 10:41 от Никси

# 112
  • Мнения: 644
Може ли един въпрос,Бамби? Малко встрани от темата,но все пак...
Струва ми се,4е преди време пишеше във форума с друг ник и отново занимаваше "аудиторията" със  "семейните" си проблеми и лошото отношение на таткото???

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 02:56 от pepeliashka

# 113
  • София
  • Мнения: 589
Може ли един въпрос,Бамби? Малко встрани от темата,но все пак...
Струва ми се,4е преди време пишеше във форума с друг ник и отново занимаваше "аудиторията" със  "семейните" си проблеми и лошото отношение на таткото???



Извинявай не те разбрах newsm78

И аз имам един страничен въпрос към теб.

Ти в къщи имаш ли огледало и ползваш ли го?Малко встрани от темата  bouquet

# 114
  • Мнения: 460
ами,да ти кажа честно човек да ти се чуди на акъла? newsm78 той те оставя в 4 месец заради др.жена,ти искаш с-во да правиш с  него на ново! Thinkingнещо има забъркано в теб!какво можеш да очакваш от такъв човек?помило отношение-не-е-е-е.за него ти си бита карта,а той за теб прочетен вестник!просто нямате бъдеще!по този начин вие тормозите и детето!!

# 115
  • Мнения: 884
Мила, това твоето не е живот, а още по-малко семеен. Съжалявам, мисля ,че ти и детето ще сте по-щастливи сами.

# 116
  • Мнения: 2 723
Никси би ли го обяснила сега това че нещо ми се губи.За блага хм..........ти май повече знаеш от мен ,може да разкажеш защото пък аз се досещам коя седи зад тоя Ник ако не се лъжа newsm78.Ще стане много интересно ако тази за която си мисля си ти от другата страна на нещата Peace.Стана ми интересно, и предай на Рени от мен специални поЗдрави за нея лично.  bouquet

Сега виждам този пост ooooh!

Явно и двете се лъжем за това кой кой е... защото името РЕНИ на мен не ми говори нищо Thinking Ама пък толкова позната ми се видя твоята история... или съм тотално объркана или взех да откачам Crazy
Ти ме вкара в некви филми, за които си нямам и понятие...

Сори за спама и успех със семейните проблеми   bouquet

# 117
  • София
  • Мнения: 589



 името РЕНИ на мен не ми говори нищо Thinking Ти ме вкара в некви филми, за които си нямам и понятие...

[/quote]


 newsm50

# 118
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Може ли един въпрос,Бамби? Малко встрани от темата,но все пак...
Струва ми се,4е преди време пишеше във форума с друг ник и отново занимаваше "аудиторията" със  "семейните" си проблеми и лошото отношение на таткото???

Струва ми се, че абсолютно всеки има право да СПОДЕЛИ семейните си проблеми, ако пожелае тук пред аудиторията.....или нещо бъркам   newsm78

# 119
  • Мнения: 619
Аз нямам нито деца нито семейство все още, нп пък мнение имам Simple Smile
Явно за тия 4 годинки си се справила и сама нали!Ако сте заедно за да осигурите семейство на детето и това семейство е такова каквото го описваш смяташ ли,че си струва всичките тези нерви и унижения!
ПОВЯРВАЙ МИ!!!
НЕ Е ТОВА СРЕДАТА< В КОЯТО ТРЯБВА ДА РАСТЕ ЕДНО ДЕТЕ!!!

Общи условия

Активация на акаунт