Търся жени с които да си пиша:(?

  • 14 001
  • 321
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 437
Абе да ти кажа, аз се напънах да попрочета от началото, ама само ме заболя главата...
Ако една голяма част от връстниците ти боравят с подобни "похвати" и са толкова грамотни.... пази Боже!

# 271
Абе да ти кажа, аз се напънах да попрочета от началото, ама само ме заболя главата...
Ако една голяма част от връстниците ти боравят с подобни "похвати" и са толкова грамотни.... пази Боже!
Твоето малко дете ако беше живяло като мен или ако живее както живея аз сигурно и до профилирана паралелка като моята нямаше да стигне и само ще кажа че в профилираните паралелки се влиза изключително трудно............
особено по БЕЛ. и не се учат в Езикова и не ги бъркаите....... защото не вярвам някои от тук да е завършил такъв профил.

# 272
  • Мнения: 4 753
За паралелка с усилено изучаване на български език и литература ли говориш?

# 273
За паралелка с усилено изучаване на български език и литература ли говориш?
Да

# 274
  • Мнения: 4 753
Станахме двама Simple Smile Да си поговорим за литературния анализ на  някое от произведенията на Далчев Flutter Flutter Flutter

# 275
  • Мнения: 1 425
Тоя младеж, ако е наистина в паралелка с повишено изучаване на БЕ и литература, значи ситуацията в българските училища е трагична и отива към кошмарна.

# 276
  • Мнения: 6 999
Станахме двама Simple Smile Да си поговорим за литературния анализ на  някое от произведенията на Далчев Flutter Flutter Flutter
Дяволско.
Или Метафизично.
Мерси Mr. Green

# 277
  • Мнения: 6 999
Абе да ти кажа, аз се напънах да попрочета от началото, ама само ме заболя главата...
Ако една голяма част от връстниците ти боравят с подобни "похвати" и са толкова грамотни.... пази Боже!
Твоето малко дете ако беше живяло като мен или ако живее както живея аз сигурно и до профилирана паралелка като моята нямаше да стигне и само ще кажа че в профилираните паралелки се влиза изключително трудно............
особено по БЕЛ. и не се учат в Езикова и не ги бъркаите....... защото не вярвам някои от тук да е завършил такъв профил.
Дадоха ти няколко примера на хора със сходна съдба, които са влезли сами в университет и се справят прекрасно с живота си. Ще ми кажеш ли сега, че да влезеш в университет е по-трудно от колкото в тази паралелка? Всички сме били в седми клас, всички знаем какъв труд се полага и как се влиза в хубави гимназии.

# 278
  • в Низината
  • Мнения: 705
Така, Lovemylove, костваше ми много търпение да прочета всичко изписано от теб и моето мнение е следното - съвсем накратко - според мен ти си един объркан, потиснат тийнейджър, който не знае какво иска. Много си противоречиш!
Съветвам те да се обърнеш към психолог, а също така и към Агенцията за закрила на детето, както те е посъветвала azaf.
Успех!!!

# 279
Станахме двама Simple Smile Да си поговорим за литературния анализ на  някое от произведенията на Далчев Flutter Flutter Flutter
Извиняваи не съм го учил все още аз съм 10 клас завърших тази година.
Така, Lovemylove, костваше ми много търпение да прочета всичко изписано от теб и моето мнение е следното - съвсем накратко - според мен ти си един объркан, потиснат тийнейджър, който не знае какво иска. Много си противоречиш!
Съветвам те да се обърнеш към психолог, а също така и към Агенцията за закрила на детето, както те е посъветвала azaf.
Успех!!!
Ако можеш намери и даи някоя психоложка която е съгласна на онлаин терапия безплатна защото няма такава писах в много форуми ама уви няма кои Sad(((((((

Не си противореча просто от моите думи някои се е объркал тъи като не са много точни и ясни и ако има нещо питаите точни и конкретни въпроси..... не си противореча!

Абе да ти кажа, аз се напънах да попрочета от началото, ама само ме заболя главата...
Ако една голяма част от връстниците ти боравят с подобни "похвати" и са толкова грамотни.... пази Боже!
Твоето малко дете ако беше живяло като мен или ако живее както живея аз сигурно и до профилирана паралелка като моята нямаше да стигне и само ще кажа че в профилираните паралелки се влиза изключително трудно............
особено по БЕЛ. и не се учат в Езикова и не ги бъркаите....... защото не вярвам някои от тук да е завършил такъв профил.
Дадоха ти няколко примера на хора със сходна съдба, които са влезли сами в университет и се справят прекрасно с живота си. Ще ми кажеш ли сега, че да влезеш в университет е по-трудно от колкото в тази паралелка? Всички сме били в седми клас, всички знаем какъв труд се полага и как се влиза в хубави гимназии.
Еми и в двете места е изключително трудно да се флезе и вие го знаете.Simple Smile




Тоя младеж, ако е наистина в паралелка с повишено изучаване на БЕ и литература, значи ситуацията в българските училища е трагична и отива към кошмарна.
За писането ми  по форумите се сърди на министъра на образованието защото учихме миналата година по увод в философията че в другите държави имат безплатен психолог които помага и насочва децата и то безплатно и то от училище а в бг нищо няма............

Последна редакция: вт, 07 авг 2007, 16:22 от lovemylove

# 280
  • Мнения: 9 990
Ето, как е правилна да изпишеш последното си изречение-
Извинявай, не съм го учил все още.Завърших 10 клас тази година.
Реално си за двойка, защото нито имаш изказ, нито  владееш книжовния език и книжовните норми, нито познаваш текста и речевата ситуация в различните сфери на общуване, нито нищо.Не познаваш също така закономерните промени в звуковете на речта, граматичните норми-морфология, синтаксис, лексикалната система, правописните норми, пунктуационните норми-въобще-все едно не си в паралелка БЕЛ.Срамота за петиците ти по български език и литература, срамота...

# 281
Ето, как е правилна да изпишеш последното си изречение-
Извинявай, не съм го учил все още.Завърших 10 клас тази година.
Реално си за двойка, защото нито имаш изказ, нито  владееш книжовния език и книжовните норми, нито познаваш текста и речевата ситуация в различните сфери на общуване, нито нищо.Не познаваш също така закономерните промени в звуковете на речта, граматичните норми-морфология, синтаксис, лексикалната система, правописните норми, пунктуационните норми-въобще-все едно не си в паралелка БЕЛ.Срамота за петиците ти по български език и литература, срамота...
Еми ела го кажи на госпожата ми тя като ми чете работите не намира грешки не щото е неграмотна и е мисля на 50 и няколко и има много стаж и е много гадна при нея не може да се преписва и е много строга и има много високи изисквания и щом тя е сметнала и аз съм си искарал оценките по честен начин правил съм анализи на произведения биографии съм анализирал и интерпретатирал и какво ли още не........
Анкети сме правили много неща.........

# 282
  • Мнения: 9 990
ПИЧ-правопис!!!!!Анализи  всеки може да прави!За толкова грешки-въпреки задълбочения анализ на мен, по мое време биха ми писали 2 и половина.Половинката-за анализа,останалото-за невероятния правопис!

# 283
  • Мнения: 437
за изказа и структурирането на речта да не говорим...

# 284
  • Мнения: 7 122
Сигурно госпожата въобще не може да разчете написаното от теб или и на нея й ревеш колко си ограбен от живота.
Вземи се стегни малко. След време някоя жена ще й се наложи да разчита на теб.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт