Колко често излизате заедно, че мен взе да ме хваща секлета ?

  • 4 683
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Касиди, а ти предлагаш ли му да излезете или само си мислиш, че той не иска?

# 31
  • Мнения: 4 740
Предлагам, да. Не инцидентно, а постоянно. Отговорът е " Ще излизаме бе, не се притеснявай. Има време! ". Това с времето какво трябва да означава идея си нямам, обаче го слушам от година  Crossing Arms

# 32
  • Мнения: X
Аз не предлагам.
Като се върне от работа, ако ми е толкова напушено просто му казвам: "Хич не ме интересува колко си изморен и аз съм човек и искам твоето внимание".Ама не с онзи гаден тон, а с един такъв мазничък.До сега не ми е отказвал.Колкото и каталясал да е.
За дискотеки не знам, защото и аз самата не обичам да ходя.
Друга идея ми дойде сега.Като не иска да излиза- поканете гости.Пийвате порядъчно, хапвате и от дума на дума може да го прикоткаш.Ако пък не стане -надувате музиката до дупка и си правите купона у вас.Хич да не ти пука, че пенсовете ще те гледат накриво на другия ден.

# 33
  • Мнения: 4 740
Внимание получавам дори повече от нормалното, не се чувствам ощетена. Гости също идват, ама не е същото като да се изтощиш от танци.

# 34
  • Мнения: X
Оставам с впечатлението, че излизате, но не ходите по дискотеки, защото той не иска, а ти- да.Това ли е проблема, всъщност?

# 35
  • Мнения: 4 740
Споменах по-долу, излизаме на разходка за по един час два пъти в месеца и никъде другаде. Дискотеката е първото нещо, което ми се приисква на фона на общото Не-излизане.

# 36
  • София
  • Мнения: 44 140
и ние не ходим по дискотеки и клубове и барове - не ми липсва особено. Няма баби,, на които да го метна вечер...че и денем рядко, аз и не изгарям от желание.
Та си излизаме тримата - главно събота и недделя, рядко през седмицата...

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
 При нас  е традиция всяка събота вечер  да излизаме само двамата (или с компания) на кино и вино-вечеря, рядко на клуб- 5-6 пъти в год. Малкият е на бабин дом  от събота на обяд, до неделя вечерта. Прекарваме доста време поотделно с таткото, той си има сериозно хоби, което изисква и  време, което ме изнервя, но се примирявам на периоди.

Сама ( с приятелки) и на мен не ми се излиза, по-скоро съм отвикнала Crossing Arms, въпреки,че мъжът ми често ми предлга той да гледа Влади, а аз да разпусна с другарки  Hug(може би,защото знае,че няма да се навия  Thinking)
След 2 седмици ще ходя сама на сватба на приятелка, на мъжо не му се идва  Crossing Arms, ама и на мен ще ми е по-забавно, все пак той не познава дори булката  Crazy
Аз съм на периоди- имам такива, в които всеки ден го карам да ходим някъде,  и такива, в които ми се седи вкъщи, ама са рядко  Crazyно като цяло излизаме редовно  Peace

# 38
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Ами при нас е като в повечето семейства-прибира се от работа,прави си кафенце,пали цигарка,после на компа......... Confused а аз излизам с дъщеря ми на разходка и общо взето само събота или неделя излизаме на разходка и кафе тримата,поне тогава няма как да откаже Twisted Evil.Наскоро имахме разговор да подновим ходенето по барове и дискотеки с приятели по сами,имаме нужда от разтоварване малко и мисля че това е много добра идея,разбира се в граници Peace.

# 39
  • София
  • Мнения: 7 097
Ние сме в обратната ситуация - на него все му се излиза, а аз напоследък съм доста натоварена и имам нужда от повечко почивка.

# 40
  • Мнения: 486
И двамата не сме големи купонджии, но излизаме поне 2 пъти седмично обикновено на заведение с хубава кухня и приятна музика, понякога на кино а, сега покрай дребната ходим и на разходки.Н аповечето ни излизания аз съм иницатора  Laughing
А когатоп не иска излизам с колеги, дори сега понякога остава да гледа детето а аз излизам с приятели

# 41
  • Мнения: 2 849
На нас честно казано вече не ни се и ходи ,то не че има време за това .Преди година -две излизахме,аз с приятелки,той с приятели или двамата заедно .Сега е различно .

# 42
  • Мнения: 3 622
Петък или събота вечер винаги излизаме някаде на заведение с приятели, понякога продължаваме на дискотека за по едно питие.  Инъче по семейно често излизаме да хапнем по пица или на кино

# 43
  • Мнения: 4 740
Късметлийки Peace Ние и тази вечер сме сами, а сме си пак вкъщи  Tired

# 44
И ние не ходим никъде заедно.Само в неделя на кафенце.И как да отида да купонясвам с мъжо като детето си ляга в 21.Пък да викам свекървата да ми го гледа,хм,мерси. Sad

Общи условия

Активация на акаунт