Колко често излизате заедно, че мен взе да ме хваща секлета ?

  • 4 682
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 884
Много ми се излиза, ходи ми се навсякъде, пътува ми се, среща ми се с всякакви хора даже...Но това просто не се случва.
Някакви семейни съботни пазарувания евентуално, понякога картофки и бира с приятели, но това "понякога" е веднъж на няколко месеца след мое ежедневно настояване седмици наред.

Някакси ми липсва емоцията на вечерните излизания и камарата хора, които се струпват някъде, за да се забавляват.
Нищо не мога да променя. Пробвала съм, но не става. Не мисля дори, че има някакъв начин, който не съм опитала.
Случва се да излизам сама. Другата алтернатова е, да гледам новините и мачовете всяка вечер. И да бъркам салати и манджи.
Определено скучая откъм социални вечерни контакти, но мисля, че просто съм принудена от ежедневието да се съобразя със ситуацията. Cry

# 46
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
И при нас е така. Какво им става на тези мъже, че с топ не можеш да ги изкараш от къщи  newsm78 Излизаме на малко места, някое и друго гости, разходки в планината, разни протоколни събирания, където не ми се и ходи... Вече спря да ми дреме, излизам си сама - ходя на разни курсове, излизам си с приятелки. Проблемът е, че те или не са омъжени, или са пък разведени. Не е никак зле, ама нещо и аз взех покрай тях да се чувствам твърде свободна  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Който иска да си пази дивана и телевизора, аз имам планове  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 47
  • The wild, wild west
  • Мнения: 147
Обикновенно аз организирам социалните събирания и помрънквам малко, за да станат.. Вече веднъж като излезем на него му е много хубаво и обикновенно аз съм тази, която трябва да подканва да си ходим...  Laughing

Събота и неделя или петък и събота - веднъж с приятели на заведение и веднъж с децата на басеин/ разходка/ зоопарк, такива работи...

# 48
  • Варна
  • Мнения: 5 539
Ние вчера излязохме с децата. Ходихме на празнуването на ССК във Варна. Уж всичко беше наред, само дето 3-4 пъти ми беше напомнено, че това му проваляло деня, че било загубено време и че заради моите глупости нищо не можел да свърши. #2gunfire

# 49
  • София
  • Мнения: 903
Тъй като няма на кой да оставим детето , сега лятото всяка вечер ( когато е хубаво времето) излизаме тримата някъде - на разходка, да тичаме в парка, на заведение и т.н. Зимата сме доста по-затворени в къщи, но тогава времето не го позволява.
А иначе , когато се случи да сме без детето ( а това е мнооого рядко) той обикновено иска да ходим на дискотека, клуб , а пък на мен не ми се ходи особено по такива заведения. Просто вече не ми се ходи в такава лудница - предпочитам на някое по-тихо и спокойно място. Но понякога се съгласявам да отида с него - все пак и той идва с мен, когато аз искам нещо.

# 50
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И ние бяхме така допреди да започна работа. Но и се карах с него, дуднех му с часове, молех, мрънках... понякога успявах да го измъкна за 2-3 часа, но беше едно цупене ooooh! Обаче откакто работя предпочитам да си остана в къщи- все има нещо за правене, децата трябва да погледна, да си отспя... Tired Останаха неделните семейни разходки и те вече са ми достатъчни.
На мен в началото също ми беше тъпо да ходя някъде без него, но в последствие такива купони съм изкарвала, че никога не съм съжалявала, че съм го оставила да си дреме сам в къщи.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Рядко сме се застоявали в къщи. Обикновено той организира излизанията, но дори и да няма нещо планирано, пак излизаме - само на разходка из квартала.
Относно дискотеките - и двамата не сме вече такива фенове, два-три пъти годишно и толкова.

# 52
  • Мнения: 817
Ние от както сме семейство и по-точно от както сме с деца ,така сме си организирали нещата ,че от петък децата са при някоя от бабите и това са нашите дни. Laughing
понякога се случва той да е изморен и предпочита да си стои вкъщи,тогава аз се организирам с някоя от приятелките ми и ходим на кино или театър ,пием кафе ,хапваме и се пибирам ,друг път пък той излиза по мъжки, аз по женски и по някое време на вечерта се събираме в някоя дискотека и се прибираме заедно.Така се разнообразяваме и си почиваме един от друг без нито един да се чуства подтиснат..................,но по-често сме си заедно ,така ни е най-спокойно и приятно в интерес на истината.................. .
А ,що до иниацитивата ,всеки път е различно.Понякога той е организатора и ме изненадва ,я с някоя резервация , я с пътуване ,друг път аз..................на периоди сме.
Ако е супер скапан от бачкане ,се съобразявам се него ,все пак Blush
Но дори да сме с децат ,почти постоянно сме на вън или на гости.Особенно сега лятото ,хич не ни се седи вкъщи и обикновено ходим да хапнем някаде с приятелско семейство и се прибираме............. . Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 2 623
При нас е обратното - почти всеки ден
след работа излизаме с малкия - няма как,
а така ми се ще да не мръдна от къщи  Hug

# 54
  • Мнения: 3 500
В началото аз бях инициаторката, сега постепенно и мъжа ми взе да дава "тон". Както си го направите. Ако не - излизай с приятелки.Само с мъжа ти ли можеш да се забавляваш. Дразня се, когато излизането и забавленията зависят от благоразположението на възлюбения.

# 55
  • София
  • Мнения: 7 050
Вече почти не ни се случва  Sad, освен събота и неделя, но през деня. Аз като се връщам от работа, мъжът ми излиза за работа, така е през по-голямата част от времето, дори и да се засечем вкъщи по-често си оставаме вкъщи. Излизам с приятелки, но не е същото. Излиза ми се с него, ходи ми се по гости, иска ми се да е спонтанен и да ме изненада и да отидем да се забавляваме както преди. Кasidy, толкова добре те разбирам...

# 56
  • Сливен
  • Мнения: 197
Често излизаме,е зависи каква смяна е (ходи на 3 смени на работа).Понякога само на разходка,друг път на кафе или водим Гоги да играе с децата в Гр. градина

# 57
  • Мнения: 473
Излизаме редовно с наши приятели. Но дори и да не иска да излезе аз си излизам с мои приятелки, не е задължително все да сме заедно навсякъде. Много ме дразнят разбиранията на някои двойки, че трябва където е мъжа, там и жената. Социалните ни контакти не могат да се изчерпат само от присъствието на половинката. Излизай с приятелки!

# 58
  • Мнения: 4 740
Много ме дразнят разбиранията на някои двойки, че трябва където е мъжа, там и жената.
Никой не е казал, че трябва...Върос на потребности

# 59
  • Мнения: 2 556
Мен не ме дразнят, но изобщо не ги разбирам  просто. И майка ми също е с лайтмотива: "Не съм ли си с мъжа си, за какво да ходя еди къде си" Направо падам като чуя такива изказвания, но явно страшно много жени са на този принцип  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт