Мами в Италия 63

  • 13 623
  • 273
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 804
Здравейте милички !
Какво сте се наежили направо ме уплашихте и мен !
Аз след две раждания пак си имам страх , но всичко минава и се забравя .
Ние от сутринта го ударихме на скитане по обиколихме центъра на града  , но си забравих фотоапарата и не можахме да се снимаме .
Самира и Фатима , останаха  много доволни от разходката .
След малко ще идва хазаина да си вземе парите за наема и ще говоря с него да сменяме дивана в хола , че е бая старичък .
Оставям ви отивам да се опъна малко , че бая вървях днес и сега ме болият краката .
До по-късно !

# 61
  • Мнения: 3 388
 Shocked какви са тези гущери и скорпиони! Аз трябва курс да изкарам за самозащита  Mr. Green
Ние имаме едни малки точно като гущерчета, но нали сме на 1 етаж, а те са по-често на приземните. Даже се замислих, ако вземем къща, дали ще се справя с толкова животинско присъствие  Crazy

# 62
  • Мнения: 3 425
Леле, не е за мен тук днес  Shocked
говорите си за разни твари бррррррррррррр

Я,да ви почерпя за рождения ден на баща ми,та да се укротите  Mr. Green





Ник, дано скоро премине тоз период  Praynig

За раждането....хм все още си спомням мадамата в другото травальо: Аморе, нон че ла фачо!...даже като се засечем и все се поднасяме  #Crazy
Аз се държах за кръста...много ме опъваше назад...т'ва с държането за корема аз го видях на една друга мама...преценете си добре дали мъжете ви са подходящи за едно такова изпитание...не е лесно на мъжа да гледа жена си как се превива от болки и се поти и...още куп неща  Rolling Eyes ...не е за всеки  Peace

Наоколо съм  Peace

# 63
  • Мнения: 2 804
Кала , Честит Рожден Ден на татко ти !
Пожелавам му много здраве и дълголетие !

# 64
  • Мнения: 3 388
Калче, честито на татенцето ти   bouquet

Бяло винце, коктейлче, сладки .........  мммм, да, от всичко мога да си взема по малко  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 359
Кала да е жив и здрав татко ти.Аз като видя ядене направо не се удържам.Неможа ли да сложиш 2 фете бискотате,че да не ме гризе съвеста и целулита.Ама хайде 3000 калории в повече колко са.Забравих освен здраве да му пожелая и много щастие,че и то не е за пренебрегване.

# 66
  • Мнения: 2 804
Овчева ,в коя част на Италия си ?

# 67
  • Мнения: 2 379
Ама хайде 3000 калории в повече колко са.
Joy
Нека позная. В Неапол?
Имам нещо такова архивирано в хард_диска.

Кала, честит празник на татко ти Simple Smile

# 68
  • Мнения: 764
Кал4е,4естито на татко ти,много здраве и късмет   bouquet
Абе,я не се шашкайте с това раждане,то едно е да гледаш друг и да се плашиш,друго е на теб да ти се слу4ва...малко като на филм е и гледаш да преживееш следващите 5 минутки,и после още 5...Аз 2 родих и лош спомен нямам,уста не съм отворила да викна WinkДръжте се мъжки,не излагайте българска майка Юнашка SunglassesКураж на Соня и Деси и си мислете,4е 4овешкия род от хиляди години все така се възпроизвежда Peace

# 69
  • Мнения: 359
От 5 год.в Казерта.До петък .Събота и неделя в Наполи при свекървата на трудно диджерибиле рагу.Дори и през лятото.

# 70
  • Мнения: 359
Казерта-Наполи са към 25 км.но от както изместиха голяма част от индустрии и произв.от Наполи(бил кух)към Казерта голяма част от наполетанците се преместиха(в тово число и ние).Верно,че са 20 мин.път но в трафика стават 120.Големи красоти няма  но се живее по спокойно

# 71
  • Мнения: 2 804
Овчева , важното е на вас да в е удобно и добре където и да сте !
Аз живея в Анкона , и съм много доволна града ни не е много голям , но е спокоен и това много ни харесва .
Италина , не остана и вие ще тръгвате скоро ! Направи ли списъците ?

 

# 72
  • Мнения: 6 167
здравейте, и аз да се разпиша, че днес почти не съм на компютъра.
на бременните да кажа, че като е влязло няма накъде да ходи, освен в посока навън)))
опитайте се да запазите спокойствие, раждането е естествен процес - не слушайте никакви примери, истории и мнения, защото това само зомбира, а после реалността е различна за всеки.


овчева и аз живея в лишен от особени красоти и градски тип живот град (форли), но спокоен, ултра-уреден и още по-ултра зелен. напоследък взех да се влюбвам в града, става ми все по-удобно и комфортно. нищо не ми липсва, интернет и скай идват и тук, а болония е наблизо. в началото няколко месеца,  като софийско чедо ми беше трудно, но сега ( то и ЕГНто напредва) не заменям с нищо ( освен с някое имение няколкомилионно сред лозята , хаха) дома си.
само дамиано да не ме чуе, че цял ден говоря колко ще е хубаво да забогатеем и да си вземем едно именийце с  лозе,
изба и рибарник Laughing



Последна редакция: вт, 07 авг 2007, 21:30 от Lennie

# 73
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Здравейте момичета! Simple Smile Малко ми е неудобно да пиша във вашата тема Blush, защото все още не ми е тук мястото, но ако ме приемате бих ви досаждала понякога Embarassed! Съпругът ми замина за Италия преди почти седмица и се надяваме живот и здраве и ние с малчо да отидем при него Peace!
Той е в Анцио, а преди 5-6 години е бил в Нетуно!
Искам да ви попитам- знаете ли какви са цените на самолетните билети от Бг за Италия и има ли намаления за малки деца?
Поздрави от нас с бебе Алекс! Hug

Последна редакция: вт, 07 авг 2007, 22:44 от didka_81

# 74
  • Мнения: 764

опитайте се да запазите спокойствие, раждането е естествен процес - не слушайте никакви примери, истории и мнения, защото това само зомбира, а после реалността е различна за всеки.


Ха така ,Лени,бутай едно рамо,4е тези са се ошашкали,не ти е работа Shocked Tired PraynigМного е важно да е позитивно настроен 4овек и да си мисли,4е толкова жени са го минали,няма при4ина да не се справят.Аз и с 2вамата бях абсолЮтно спокойна Peace
Дидка,добре дошла  bouquet
Влез тук и си из4исли примерен билет
www.myair.com
www.wizzair.com
Понякога билет на бебе излиза по скъпо.Ако твоят е 0.01 ,на мал4о е 14 евро....Принципно с 2рите излиза по-евтино и позволяват пове4е багаж Peace
А списъците напредват...този,с покупките от там е по-готов Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт